Українські військові готові не просто захищати країну від агресора, а й зробити все для того, щоб здобути перемогу в цій війні. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.
ПолітикаМіністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Володимир Зеленський зважує всі "за" і "проти" проведення президентських виборів навесні 2024 року.
ПолітикаУ Головному управлінні розвідки розповіли про те, як під час боїв за Сєвєродонецьк начальник розвідки Кирило Буданов побував на передовій.
ПолітикаУкраїна здатна змінити хід війни в інтересах нашої держави, в інтересах нашої незалежності, сказав президент України Володимир Зеленський, виступаючи в одному з центрів підготовки підрозділів ракетних військ та артилерії.
ПолітикаГлава МЗС Дмитро Кулеба у телефонній розмові з держсекретарем США Ентоні Блінкеном говорив про підсумки зустрічі на Мальті, візит спецпредставниці США Пенні Пріцкер і подальшу військову підтримку України.
ПолітикаУкраїна не веде жодних переговорів "за закритими дверима" з Росією. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в етері телеканалу ZDF.
ПодіїСлужба безпеки повідомила про підозру власнику будівельного холдингу у тимчасово окупованій частині Запоріжжя, який виготовляє для агресора фортифікаційні споруди та ремонтує автошляхи.
ПолітикаПрезидент України Володимир Зеленський відреагував на масовану ворожу атаку в ніч з 2 на 3 листопада і попередив, що з наближенням зими російські терористи намагатимуться завдавати ще більшої шкоди інфраструктурі українських міст і сіл.
ПолітикаКонфіскація і передача Україні російських активів є складним процесом і світовим прецедентом. Але робоча група щодо відпрацювання механізмів компенсації за збитки, завдані Україні російськими агресорами, має вагомий прогрес.
ПолітикаПро це Іван Вигівський написав у Facebook.
ПолітикаГенеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг укотре закликав членів Альянсу не зменшувати темпів військової підтримки України попри загострення на Близькому Сході.
ПолітикаМіністр оборони США Ллойд Остін та Державний секретар Ентоні Блінкен спробують переконати Конгрес схвалити допомогу Україні та Ізраїлю одним пакетом. Про це повідомило The Washington Post.
ПодіїДоброволець та активіст, голова ГО "Народна рада протидії корупції", разом з матерями військових навідався з рейдом до м. Васильків Київської області, де, за їхньою інформацією, діє незаконний гральний бізнес.
ПолітикаГенеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що Росія, вторгнувшись в Україну, зазнала стратегічної поразки.
ПолітикаМіністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що наразі немає зниження підтримки й постачання допомоги українським силам через ситуацію на Близькому Сході.
ПолітикаДержсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок заявив про термінову необхідність схвалення запиту Білого дому на додаткове фінансування адміністрації на загальну суму понад $100 млрд для підтримання американського лідерства на світовій арені та надання допомоги Ізраїлю й Україні.
ПолітикаЯкщо Росії вдасться перемогти Україну у війні, країна-агресор не зупиниться та може кинути виклик державам-членам НАТО.
ПолітикаГоловнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вважає важливим для виходу з позиційної війни впровадження сучасних технологій в управління військами, а також накопичення озброєння, насамперед власного виробництва, як було за часів Холодної війни.
ПолітикаПрезидент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні закликав українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що у поточній війні, скоріш за все, прориву захисту російських окупантів не буде, а відповідно лінія фронту суттєво не зміниться.