This version of the page http://onu.edu.ua/uk/fakultety (91.208.138.242) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2023-03-19. The original page over time could change.
Факультети

До уваги студентів ІТ-спеціальностей!

1-го лютого розпочинається прийом студентських наукових робіт на перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей:
  • Інформаційні технології
  • Інформатика та кібернетика
  • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
  • Робототехніка
у 2022–2023  навчальному році.
 
Деталі за посиланням
Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Ґрунти в сучасному світі», 23-24 грудня 2022 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 55-річчю кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Одеського національного університету імені І. І. Мечникова «Ґрунти в сучасному світі», що відбудеться 23-24.12.2022 року на базі геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Проведення конференції планується у онлайн форматі.

Детальніше...

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної палеонтології»

Геолого-географічний факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський відділ Палеонтологічного товариства НАН України запрошує студентів спеціальностей «Науки про Землю» і «Туризм» прийняти участь 28.02.2023 о 15.00 у Всеукраїнській студентьскій науково-практичній онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ПАЛЕОНТОЛОГІЇ»

Детальніше...

Вихід із друку колективної монографії «Сучасні проблеми методики викладання мов та навчання іноземців у закладах вищої освіти»

Повідомляємо шановну науково-педагогічну спільноту про вихід із друку довгоочікуваної ювілейної колективної монографії «Сучасні проблеми методики викладання мов та навчання іноземців у закладах вищої освіти», присвяченої актуальним проблемам мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців. До монографії увійшли розділи, підготовлені як знаними науковцями, так і молодими фахівцями. Яскравою родзинкою став розділ «Сторінка студента», де іноземні слухачі підготовчого відділення, студенти-бакалаври, магістранти і аспіранти поділилися своїми враженнями про навчання в Україні та Одесі. Сподіваємося, щорічна публікація книги, у якій обговорено теоретичні і прикладні питання методики викладання мови в іноземній аудиторії, стане доброю традицією.

Дякуємо усім за плідну співпрацю!

Детальніше...

Запрошуємо вас до обговорення освітньої програми з "073 Менеджмент" (бакалаврат) 16 грудня о 18:00

Шановні колеги, друзі, випускники та партнери освітньої програми!

 

Особливості ОП полягають у врахуванні специфіки роботи організацій, установ та підприємств в умовах діджиталізації господарювання, орієнтації на актуальні на міжнародному ринку праці управлінські дисципліни, в тому числі вибіркові дисципліни запропоновані англійською мовою навчання. Фахові навички діджиталізації студенти переважно здобувають у Спеціалізованій аудиторії «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0»
Підготовка менеджерів відбувається в контексті технічних можливостей побудови середовища віртуальної та доповненої реальності для тестування архітектури бізнесу та бізнес-моделей в Industry 4.0.

Детальніше...

Секція з мовної підготовки іноземців запрошує на семінар.

Вельмишановні колеги!

24 листопада 2022 року кафедра української мови та мовної підготовки іноземців проводить науково-методичний онлайн-семінар «ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЧНІ ТА ЛЕКСИКОГРАФІЧНІ АСПЕКТИ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМЦІВ».

Детальніше...

Гідробіологічна станція ОНУ імені І.І. Мечникова: 120 рокiв наукових дослiджень

31 жовтня – Мiжнародний день Чорного моря. Студенти 1-3 курсів ОНУ Мечникова відвідали цього дня з екскурсією гідробіологічну станцію ОНУ. Зазначимо, що у 2022 році гідробіостанції виповнюється 120 років. Директор гідробіостанції, канд. біологічних наук Олег Ковтун познайомив студентів з історією станції та музеєм якорів.

Детальніше...

КОНГРЕС УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЄВРОПЕЙСКИХ СТУДІЙ 2022 «Відповідь ЄС на війну проти України», 20-21 жовтня

Пленарне засідання «ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ І МАЙБУТНЄ ЄВРОПИ»

Ключові доповідачі: 

  • Ліліана Родрігес, колишній євродепутат, професор університету Мадейра (Португалія).
  • Ольга Брусиловська (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Україна) «Роль Польщі у формуванні та реалізації східної політики ЄС».
  • Ярослав Янчак (Познанський університет імені Адама Міцкевича, Польща) «Геополітика Європейського Союзу: трансформація зовнішніх кордонів ЄС у контексті зміни світового порядку».
  • Анна Сердінова (Дніпровський технологічний університет, Україна) «Наслідки російсько-української війни для світової економіки»
  • Ігор Тодоров (Ужгородський національний університет, Україна) «Співпраця між ЄС та Україною у світлі посилення стійкості в регіоні».

Модератор: Оксана Головко-Гавришева

Детальніше...

Круглий стіл "Російське вторгнення в Україну: наслідки для Білорусі і Молдови"

Доцент кафедри міжнародних відносин Володимир Дубовик прийняв участь в круглому столі на тему "Російське вторгнення в Україну: наслідки для Білорусі і Молдови" Школи права і дипломатії імені Флетчера університету Тафтс (США) 13 жовтня 2022 року.

Детальніше...

XII Міжнародна літня школа «Відповідь на нові ядерні реалії: концепції та дії»

10-14 жовтня 2022 року відбулася XII Міжнародна літня школа «Відповідь на нові ядерні реалії: концепції та дії», організована Одеським центром з питань нерозповсюдження та Бодрумським інститутом за підтримки Управління радіаційної безпеки Швеції та фонду Річарда Лоунсбері. Літня школа відбулася в турецькому місті Бодрум. Впродовж трьох днів, насичених лекціями, дискусіями, а також грою-симуляцією, де кожен студент представляв власну країну-учасницю ООН, 44 учасника з 10 країн світу взяли участь у школі оффлайн та онлайн. Програма школи фокусувалася на вивченні та аналізі впливу війни в Україні на контроль над озброєннями та нерозповсюдження. Одеський центр з питань нерозповсюдження підтримав 8 українських студентів у їх професійній та академічній діяльності, забезпечивши стипендії для участі. Головна мета літньої школи – підготовка молоді Європи та країн Чорноморського регіону у сфері нерозповсюдження, політики ядерних країн, контролю над озброєннями та роззброєння. Поліна Сіновець, Директор Одеського центру з питань нерозповсюдження та доцент кафедри міжнародних відносин, підготувала дві лекції для учасників школи, а саме «Війна в Україні: вплив на нерозповсюдження та роззброєння» та «Російська ядерна доктрина та європейська безпека».

Детальніше...

Hаукове стажування Володимира Дубовика

Доцент кафедри міжнародних відносин Володимир Дубовик розпочав 10 жовтня 2022 року наукове стажування в університеті Тафтс (Медфорд, США). Він запрошений Школою з дипломатії та права імені Флетчера.

Детальніше...

Факультативні предмети про Україну у Варшавському університеті

В осінньому семестрі 2022/23 навчального року у Варшавському університеті розпочалися два загальноуніверситетські факультативні предмети про Україну.

Детальніше...

Монографія «Контроль над озброєннями та Європа: нові виклики та перспективи для стратегічної стабільності»

Одеський центр з питань нерозповсюдження презентував нову монографію «Контроль над озброєннями та Європа: нові виклики та перспективи для стратегічної стабільності» під редакцією Поліни Сіновець та Уільяма Альберка, опубліковану у видавництві Springer.

Монографія складається с трьох частин: «США та Росія: нові виклики та стратегічна стабільність в Європі», «Розширене стримування та контроль над озброєннями в Європі», «Регіональні напрямки стратегічної стабільності в Європі». Кафедра міжнародних відносин ОНУ імені І. І. Мечникова внесла значний вклад у монографію, яка містить у собі статті професора Ольги Брусиловської, доцента Поліни Сіновець, доцента Ірини Максименко, провідного фахівця центру Валерії Гергієвої та випускниці магістратури з МВ 2015 р. Валерії Хессе.

Детальніше...

Монографія «Ядерна історія України» під редакцією Поліни Сіновець

Одеський центр з питань нерозповсюдження презентував свою нову публікацію, яка містить найповнішу ядерну історію України. Книга була оприлюднена книжковим видавництвом Springer. Завдяки кооперації найкращих українських експертів сфери книга розкриває значення ролі України в ядерній програмі СРСР, а також аналізує мрії про ядерне стримування та важливість цивільного співробітництва в ядерній енергетиці.

Детальніше...

Кафедра філософії Факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова проводить 21-22 листопада 2022 року Всеукраїнську наукову конференцію студентів й аспірантів – ХХIV читання пам'яті Георгія Флоровського.

Георгій Васильович Флоровський (1893-1979) – випускник історико-філологічного факультету Імператорського Новоросійського університету (нині Одеський національний університет імені І. І. Мечникова), один з найвидатніших богословів ХХ ст., філософ, теоретик культури, історик церкві, організатор всесвітнього екуменічного руху. Його життя в еміграції було пов`язане з європейськими столицями – Софією, Прагою, Парижем, Белградом, а після Другою світової війни – з США, з Колумбійським, Принстонським, Гарвардським університетами, зі Свято-Владимирською духовною семінарією (штат Нью-Йорк), де він декілька років був деканом. Г.В.Флоровський (о. Георгій) завжди був в центрі духовно-інтелектуального життя, його ідеями надихались, з ним вели дискусії та діалог найвідоміші філософи і богослови світу. Його вважали своїм Вчителем видатні американські інтелектуали – Ярослав Пелікан, історик церкві, президент Американської академії мистецтв та наук, Президент комітету по культурі та гуманітарним наукам при президенті США; Джеймс Біллінгтон - історик-славіст, директор бібліотеки Конгресу США (1987-2015), ініціатор створення Всесвітньої цифрової бібліотеки, який визначав головні напрямки культурної політики США при багатьох президентах.

Детальніше...

Імені стипендії здобувачів Економіко-правового факультету у 1 семестрі 2022-2023 навчального року

Вітаємо студенток економіко-правового факультету із отриманням іменних стипендій:

  • академічна стипендія Верховної ради України – студентка 3 курсу спеціальності 051 – Економіка Дар'я Халєєва (наказ МОН № 861 від 27.09.2022);
  • академічна стипендія імені М. С. Грушевського – студентка 4 курса спеціальності 073 – Менеджмент Марія Філатова (наказ МОН № 893 від 7.10.2022);
  • академічна стипендія Президента України – студентка 2 курсу магістратури спеціальності 072 – Фінанси, банківська справа та страхування Анастасія Дроздина (наказ МОН № 832 від 19.09.2022)

Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо подальших звершень і здобутків!

Детальніше...

Акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування»

До уваги усіх бажаючих!

З 26 по 28 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуваєтиметься акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».
Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта та адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 27 жовтня 2022 р. о 12.30.

Підключитись до конференції:
Веб-посилання: umu.zoom.us

Ідентифікатор конференції: 621 9211 7102

Пароль: 101010

 

Детальніше...

До дня юриста: правова освіта в ОНУ імені Мечникова

8 жовтня в Україні відзначається день юриста.

Наш Університет надає вищу юридичну освіту з моменту створення — із самого 1865 року, коли він був створений у складі історичного, медичного та юридичного факультетів.

Сьогодні здобувачі юристи (спеціальність 081 “Право”) навчаються в ОНУ за освітніми програмами всіх трьох освітніх рівнів вищої освіти (бакалаври, магістри, доктори філософії PhD) на економіко-правовому факультеті, у складі якого працює 5 правових кафедр, що охоплюють всі галузі права.

Значною є питома вага юристів серед випускників нашого Університету: зокрема кількість випускників Університету — юристів у 2021 році за всіма трьома освітніми ступенями склала 10,7% — (189 випускників юристів з 1761 випускників Університету).

Сталі традиції та широке визнання — ось що характеризує юридичну освіту в ОНУ Мечникова.

Детальніше...

Аспірантка кафедри міжнародних відносин Насіківська Віра стала учасницею XXXII Східноєвропейської школи для молодих науковців

Аспірантка кафедри міжнародних відносин Насіківська Віра стала учасницею XXXII Східноєвропейської школи для молодих науковців, що проходила у Варшавському університеті з 12 по 23 вересня 2022 року. Програма школи складалась із серії лекцій та семінарів, що проводилися професорами найкращих університетів Польщі. Основна ціль школи — набуття молодими науковцями досвіду в обраній науковій галузі, знайомство з найновішими течіями та практиками у сфері гуманітарних наук. У рамках XXXII Східноєвропейської школи велика увага приділялась широкомасштабній війні, яку Росія веде проти України, та її впливу на політичне та наукове середовище Східної Європи.

Фото та додаткова інформація

Детальніше...

Акредитація підготовки магістрів за освітньо програмою «Облік і оподаткування»

До уваги усіх бажаючих!

З 04 по 06 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбуваєтиметься акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта та адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 04 жовтня 2022 р. о 15.00.

Переглянути програму візиту 071 Облік і оподаткування

Підключитись до конференції

Ідентифікатор конференції: 881 5069 3960

Пароль: 2022

 

Детальніше...

Акредитація підготовки докторів філософії за освітньо-науковою програмою «Право»

З 06 по 08 жовтня 2022 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбувається акредитація підготовки докторів філософії за освітньо-науковою програмою «Право».

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає, взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 06 жовтня 2022 р. о 16.00.

Переглянути програму візиту 081 Право 

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 556 159 3352

Пароль: 2222

Детальніше...

Перший день на біологічному факультеті

Це наш перший курс. Наші надії і сподівання. Бажаємо нашим здобувачам смиливо і впевнено подолати будь/які перешкоди на шляху до успіхів та перемог. Нехай нові знання відкривають перед  ними простори можливостей та бажань

Детальніше...

День академічної доброчесності

24 вересня 2022 р. куратор академгруп магістрів 2 року навчання спеціальностей 091 Біологія, ОП Мікробіологія і вірусологія, та 162 Біотехнології та біоінженерія доц. О.Ю. Зінченко провела кураторську годину, присвячену питанням академічної доброчесності, де нагадала здобувачам про види академічних порушень, етичний кодекс ученого України та інші документи, що стосуються правил етичної поведінки науковця, а також ознайомила здобувачів з матеріалами семінару від Unicheck щодо підготовки магістерських робіт до перевірки на плагіат.

Детальніше...

Власний сайт факультету хімії та фармації

На факультеті хімії та фармації ОНУ імені І. І. Мечникова створили власний сайт. Розташований на університетському домені, сайт ФХФ поєднує всю інформацію по факультету:

  • Найсвіжіші новини
  • Вся інформація для абітурієнтів
  • Структура та спеціальності для студентів та викладачів.

Посилання на сайт: chempharm.onu.edu.ua

Детальніше...

Наукова бібліотека ОНУ надає доступ до функцiоналу LIGA360

Наукова бібліотека ОНУ імені І. І. Мечникова отримала доступ до професійної інформації і сервісів компанії ЛІГА ЗАКОН у середовищi LIGA360.

Хочемо вам нагадати про можливості, які надає LIGA360:

  • Законодавство та законопроекти (понад 120 тис. документів);
  • Новації Военного стану;
  • Шаблони найпопулярніших договорів;
  • Часткові дані про компанії та встановлення 10 обєктів на моніторинг
  • Пошук та аналіз судових рішень;
  • Калькулятор індексації зарплати штрафів.

Університетська бібліотека висловлює щиру подяку компанії LIGA ZAKON за підтримку науковців ОНУ Мечникова та можливість безкоштовної роботи з фаховими сервісами.

Працювати з правовою системою на платформі LIGA360 можна за адресою: Преображенська, 24, ауд. 21.

Режим роботи: пн-пт. 10.00-16.00

До зустрічі!

Детальніше...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Кінець
Сторінка 1 із 16

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

 
Top