This version of the page http://ubr.ua/tv/top-sport (104.21.63.76) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2022-07-17. The original page over time could change.

← F-Style Автоманія Аграрний сектор Банківський сектор Без коментарів Закони та бізнес Компанії та бренди Нерухомість Новини Особистий капітал Технології Топ-спорт Фондові ринки Шоу-біз

Топ-спорт

Украинский Бизнес Ресурс

09.09.2013

Спортивні підсумки дня

Токіо - столиця літньої Олімпіади 2020-го року. Відповідне рішення ухвалили на 125-й сесії Міжнародного олімпійського комітету в Буенос-Айресі. Японський мегаполіс у ході таємного голосування випередив турецький Стамбул та іспанський Мадрид. На користь Токіо зіграли високі технології та компактність розташування спортивних об’єктів. Зокрема, 28 із тридцяти трьох арен розташовані в радіусі восьми кілометрів. До речі, столиця Японії вже проводила Ігри у 64-му році минулого століття. Також чиновники МОК повернули до олімпійської сім*ї боротьбу, яка виграла конкуренцію у сквошу та бейсболу.
3023

06.09.2013

Збірна України здобула другу поспіль перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу. Після тріумфу в матчі з бельгійцями, синьо-жовті переграли сильну команду Ізраїлю - 74:67. Найкращими на паркеті у нашої команди стали Сергій Гладир, Максим Пустозвонов та В’ячеслав Кравцов. Задвяки такому успіху підопічні Фрателло очолили свою групу, де ще виступають збірні Німеччини, Франції та Великої Британії.
2564

05.09.2013

Збірна України з важкої перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з баскетболу в Словенії. Підопічні Майка Фрателло переграли бельгійців - 58:57. Героєм нашої команди став натуралізований американець Пух Джетер. За три секунди до фінальної сирени він спочатку зрівняв рахунок. А потім реалізував штрафний кидок. І приніс Україні першу звитягу на турнірі.
2234

30.07.2013

На чемпіонаті світу з плавання, що триває у Барселоні, встановили перший світовий рекорд. Його автором стала олімпійська чемпіонка Рута Мейлютіте з Литви. У запливі на сто метрів брасом вона показала час 1 хвилина та 4,35 секунди. 16-річна спортсменка побила досягнення американки Джесіки Харді, яке протрималося майже п’ять років.
2316

22.07.2013

Легендарна велобагатоденка "Тур де Франс" другий рік поспіль підкорилась британцю. Слідом за Бредлі Віггінсом перемогу на "великій петлі" святкував 28-річний Крістофер Фрум. На цьогорічних змаганнях він виграв один етап з роздільним стартом, а також два гірські відрізки. А в генеральній класифікації понад п*ять хвилин привіз дебютанту "Тур де Франс" колумбійцю Кінтане. Та лідеру російської "Катюші" Хоакіму Родрігесу. У командному заліку першим став данський колектив "Саксо-Тінькофф". Кольори якого захищає іспанець Альберто Контадор.
2635

19.07.2013

Француз Крістоф Ріблон переміг на вісімнадцятому етапі велобагатоденки "Тур де Франс". Тривалий час лідирував американець Тіджей ван Гардерен.
2222

18.07.2013

У Франції на фінішну пряму виходить супер велобагатоденка "Тур де Франс". Учасники вже встигли проїхати сімнадцять етапів із двадцяти одного. Тріумфатором останнього, у гонці з роздільним стартом, став лідер загального заліку Крістофер Фрум із команди "Скай". 32 кілометри дистанції британець подолав більше ніж за 51-ну хвилини. І залишив позаду двох іспанців Альберто Контадора та Хоакіма Родрігеса. За чотири етапи до завершення "великої петлі" Фрум випереджає свого найближчого переслідувача на чотири з половиною хвилини.
2195

17.07.2013

Українські спортсмени продовжують перемагати на Універсіаді в Казані. Чергове "золото" у скарбничку нашої збірної принесла Олена Костевич. Яка виборола перше місце у стрільбі з малокаліберного пістолета. Також Костевич разом із Катериною Домкіною і Мартою Бойчук стали срібними призерами в командних змаганнях. Додамо, що 27-мі всесвітні студентські ігри завершуються вже сьогодні. Збірна України посідає шосте місце. В її активі - 77 медалей, із яких 12 найвищої проби. Лідирує Росія - 280 нагород.
2415

17.07.2013

Універсіада у Казані

2513

15.07.2013

Українець Макс Бурсак захистив титул чемпіона Європи з боксу в середній вазі. У поєдинку, що відбувся в Монако, він переміг 25-річного британця Прінса Аарона. Бій тривав усі відведені на нього дванадцять раундів, протягом яких український боксер володів суттєвою перевагою. І навіть двічі відправляв свого опонента у нокдаун. За підсумками зустрічі усі троє суддів одностайно віддали звитягу нашому спортсмену. Відзначимо, що ця перемога стала для Бурсака вже двадцять шостою на професійному рингу.
2172

15.07.2013

Допінговий скандал

Гучний скандал у легкій атлетиці. Одні з найсильніших спринтерів сучасності ямаєць Асафа Пауелл та американець Тайсон Гей спіймані на допінгу. Обидва вже визнали факт наявності у крові заборонених препаратів. Хоча запевнили, що не вживали їх навмисно і поняття не мають, як допінг потрапив до організму. У зв’язку із цим атлети не візьмуть участі у чемпіонаті світу в Москві, що стартує у серпні. Спортсменів чекає тривала дискваліфікація. Нагадаємо, Асафа Пауелл і Тайсон Гей неодноразово перемагали на світових першостях. І виборювали нагороди на олімпійських іграх.
2368

12.07.2013

Німець Марсель Кіттель продовжує колекціонувати перемоги на сотій велобагатоденці "Тур де Франс". 25-літній спринтер показав найкращий час на дванадцятому етапі. І здобув уже третю звитягу на цьогорічній "великій петлі". Другим на фініш двохсот кілометрової дистанції прийшов Марк Кавендіш з Омега Фарма Квік-Степ.
2583

27.06.2013

Вімблдонський турнір

Український тенісист Сергій Стаховський став автором головної сенсації цьогорічного "Вімблдону". 27-двадцяти-семи-річний киянин вибив зі змагань легенду світового спорту Роджера Федерера. У якого за плечима - 77 звитяг на різних турнірах і звання найкращого тенісиста всіх часів. Перша партія була за швейцарцем. Однак надалі Стаховський зумів зосередитися і переміг у трьох наступних - 7:6, 7:5, 7:6. В третьому раунді "Вімблдону" суперником українця стане австрієць Юрген МЕльцер.
2298

25.06.2013

Спортивні підсумки дня : Стартував найстаріший і найбільш престижний тенісний турнір планети - Вімблдон. Уже перший змагальний день приніс гучну сенсацію. Змушений пакувати валізи один із фаворитів Рафаель Надаль. Іспанець несподівано програв бельгійцю Стіву Дарсісу - 6:7, 6:7, 4:6. Додамо, що це найгірший старт екс-першої ракетки світу на турнірах серії "Гренд Слем".