This version of the page http://www.asviobank.ua/dokumenti-yur.html (212.82.218.140) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2022-05-09. The original page over time could change.
Оренда банківських сейфів для юридичних осіб у Києві - АТ "АСВІО БАНК"
  0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
Пропустити навігацію  
Інтернет-Банк
 
Пропустити навігацію  
Пропустити навігацію
 
 
 
 
  • Курси валют
  • Конвертер
    • АСВІО БАНК
      9.05.2022
    • НБУ


  • заплачу: грн


    отримаю: грн
 

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Для оформлення договору оренди необхідні такі документи:

  • Копія свідоцтва про державну реєстрацію клієнта;
  • Копії належним чином зареєстрованих установчих документів з усіма змінами та доповненнями;
  • Копія довідки про внесення клієнта до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
  • Копії документів, що підтверджують повноваження особи, яка підписує Договір, а також документів, що посвідчують її особу.

Плата за послуги Банку з надання в оренду індивідуальних сейфів вноситься в повному обсязі за весь період оренди в день підписання договору.

Банк бере заставу за ключі, яка повертається після закінчення дії договору оренди.

Оренда індивідуальних банківських сейфів надається в Київському відділенні №1 АТ «АСВІО БАНК»  за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 19.