This version of the page http://hlukhiv.info/111765-2/ (185.68.16.108) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2021-12-10. The original page over time could change.
Невідомі пропонують “допомогу” у вступі до Глухівського медучилища | Глухів.INFO
ГЛУХІВ.INFO
Авторизація
  • Про нас
  • Реклама на сайті
  • Контакти
  • Зворотній зв'язок

2018 © Глухів.INFO. Всі права захищено.

   

Невідомі пропонують “допомогу” у вступі до Глухівського медучилища

Будьте пильними! | 20:27, 30.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Фейкові сторінки – розповсюджене явище. Аккаунти, створені від імені іншої людини, зазвичай робляться з метою просування ресурсів, шахрайства або поширення сумнівних файлів.

У Глухівського медичного училища з’явився “конкурент”. Невідомі представляються волонтерами, пропонуючи допомогу у вступі до навчального закладу.

“УВАГА! У мережі Фейсбук з’явилася сторінка, підписана як “Глуховский Медколедж”, на якій пропонується допомога у вступі до нашого закладу. Ця сторінка є фейковою і інформація, розміщена на ній, НЕ Є ДОСТОВІРНОЮ. Прийом на навчання здійснюється відповідно до Правил прийому, а не за допомогою якихось волонтерів, як вони себе називають. З питань вступу до закладу звертайтесь до Приймальної комісії. Контакті дані знаходяться на офіційному сайті училища www.glmed.org.ua або на офіційній сторінці закладу у Фейсбук www.facebook.com/glmedical”.

Повідомляється на офіційній сторінці Глухівське медичне училище – КЗСОР

comments powered by HyperComments
Читайте також
Будьте пильними!
На Сумщині з продажу вилучають молоковмісну продукцію без належного маркування

19:17, 31.08.2021

Будьте пильними!
Жителей Сумщины предупреждают о возможном поступлении в продажу польского куриного мяса с сальмонеллой

16:35, 29.12.2020

Будьте пильними!
Жителям Глухова на заметку: Активизировались мошенники, которые воруют деньги с банковских карт

15:58, 6.12.2020