This version of the page http://taslife.com.ua/blog/likar-online-stories-part2 (185.104.45.94) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2021-12-03. The original page over time could change.
Хроніки Likar Online. Частина друга
  • UA
    СТРАХОВА ПОДІЯ ОПЛАТА
    • UA
      TAS Life team

      Хроніки Likar Online

      Три історії про те, як телемедицина рятує здоров'я і навіть життя...

      #ПартнериТАС
      30.06.2020 261

      А ви знаєте, що скоро буде вже рік, як ми презентували для наших клієнтів новий сервіс телемедицини Likar online?
      Ми подумали, що це гарна нагода знову розпитати фахівців цього сервісу про найцікавіші історії, що останнього часу траплялися в їх практиці.

      Історія 1

      Жінка вирішила придбати телемедицину для свого сина-першокурсника, який щойно вступив до університету і оселився в гуртожитку. Хлопець скептично сприйняв цю ідею і навіть намагався відмовити матір, але жінка все ж таки зробила по-своєму.

      Вже ближче до кінця осені хлопець захворів: прокинувся з високою температурою та болем у м’язах. До університетської поліклініки далеко, ще й погода надворі прохолодна й волога, а самопочуття дуже погане. Почав телефонувати мамі, проте вона була не на зв’язку довгий час, а сусіди по кімнаті вже пішли на заняття. Згадав про сервіс Likar Online, дізнався в інтернеті як він працює і, врешті, зв’язався з черговим терапевтом. Лікар розпитав хлопця про симптоматику і відзначив, що всі ознаки вказують на грип. Розповів хворому, як лікуватись, які ліки придбати в аптеці та яких заходів вжити, щоб не заразити оточуючих.

      Проте головна проблема полягала в тому, що у студента не було жарознижуючих препаратів, а температура зросла вже до 39,5. Її потрібно було терміново збивати, і лікар порадив, як позбавитися жару народними методами, доки не повернуться друзі і не сходять до аптеки за необхідними медикаментами. За допомогою оцету (позиченого у дівчат на спільній кухні) хлопець вчасно збив температуру і в подальшому лікувався за призначеною лікарем схемою. Наступного дня доктор зателефонував, щоб розпитати про стан хворого і розповісти, що робити у разі, якщо за декілька днів ситуація не поліпшиться.

      Після цього випадку друзі хлопця по гуртожитку попросили своїх батьків підключити і їх до телемедицини, щоб мати можливість отримувати медичну консультацію коли немає змоги або вагомої причини відвідати поліклініку.

       

      Історія 2

      У березні цього року до Likar Online зателефонувала дуже схвильована жінка і сказала, що в її дитини коронавірус.
      Питала, куди звертатися і що робити. Лікар поцікавився, як саме вона дізналася, що це коронавірус, оскільки в Україні на той час були зафіксовані лише перші випадки хвороби, а тести масово ще не робились.

      Жінка розповіла, що в доньки сильний біль у горлі та дуже висока температура. Коли доктор попросив зробити і надіслати фото ротової порожнини, то на знімках виразно проглядалися білі плями, що є першими ознаками гострого тонзиліту (ангіни). Заспокоївши маму, лікар дала поради щодо лікування і до якого антибіотика можна звернутися у разі потреби.

       

      Історія 3

      Мама з дев’ятимісячною донькою поїхала влітку на дачу за межі міста.
      У дитини через декілька днів з’явився висип на шкірі. Сімейний педіатр у той час була у відпустці за кордоном і не відповідала на запитання у месенджерах, тож мама вирішила пошукати відповіді в інтернеті і одразу «знайшла» їх: вирішила, що це алергія на сусідського кота, який інколи проходив на подвір’я і викликав зацікавленість у дитини. Але висип не пройшов навіть через два дні після останнього контакту з твариною, і дуже докучав маленій дівчинці – вона сильно розчісувала пухирі, капризувала. Тільки тоді мама вирішила записатися на онлайн-прийом до педіатра Likar Online (цю послугу колись отримала як додаткову під час страхування).

      Лікар одразу порекомендувала провести відеозв’язок, під час якого оглянула висип дитини, розпитала про все, що відбувалося протягом цих днів, після чого повідомила, що в дитини кропивниця, викликана, скоріш за все, засобом, яким її купають ввечері. Як виявилося, мама забула дитяче мило вдома і купала доньку залишками шампуню для дорослих, який знайшла на дачі. Лікар порадила перші дні давати дитині антигістамінний препарат, уникати палкого сонця і одягати дитину лише у вбрання з натуральних тканин, доки не зникне висип.

      Коли лікар зателефонувала наступного разу, щоб дізнатися про стан дитини, мама сказала, що все гаразд і дуже дякувала за допомогу. З тих пір, до речі, жінка постійно звертається до Likar Online, як з питаннями щодо здоров’я дитини, так і у випадках, коли медична консультація потрібна саме їй.

       


      Першу частину Хронік Likar Online ви знайдете тут
      А якщо хочете дізнатись про цей сервіс все та трохи більше, читайте цей блог 

       

      P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

      Сподобалась стаття?
      Поділись з друзями!

      Чи була стаття корисною?

      Залиш свій відгук!

      Заголовок

      ×

      відмінити
      Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

      Дарина Дубинка

      Дарина Дубинка

      20
      Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
      3 хв на читання 20
      • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
      3 хв на читання
      02.12.2021 Читати
      5 кроків до ментального здоров’я дітей

      Наталія Стихальська

      Наталія Стихальська

      69
      Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
      4 хв на читання 69
      • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
      4 хв на читання
      01.12.2021 Читати
      5 благ від благодійності

      Анастасія Ведишева

      Анастасія Ведишева

      82
      Відповідаючи на питання “Чому благодійність - це добре?”, мабуть, перше, що спадає на думку - це можливість змінити світ на краще. І хоча цей факт беззапаречний...
      12 хв на читання 82
      • #Лайф-хак від ТАС
      12 хв на читання
      30.11.2021 Читати
      Як розпізнати фінансових шахраїв?

      Наталія Стихальська

      Наталія Стихальська

      116
      "Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером..." - напевно, вже всім хоча б раз надходило смс з таким змістом. Це популярний спосіб виманити дані картки. ...
      4 хв на читання 116
      • #ШколаТАС
      4 хв на читання
      29.11.2021 Читати
      Особистий кабінет Клієнта Увійти
      Особистий кабінет Консультанта Увійти
      TAD: робочий простір Консультанта Увійти