У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
НОВИНИ
СТАТТІ
ТРАДИЦІЯ
ФОРУМ
РУС
ENG
DE
ESP
POL
RSS
15 червня 2021, вівторок
Головна
Новини
Оберіть рубрику:
Анонси »
Вибори - 2019 »
Вибори-2010 »
Вибори-2012 »
Вибори-2014 »
Відкриття »
Війна з Росією (АТО) »
Він і Вона »
Влада »
Втрата »
Газоват »
Громадська думка »
Добробут »
Доброчинність »
Довкілля »
Духовний світ »
Економіка »
За межею віків »
За право людини »
Захист держави »
Зона економічного дива »
Імперія «Совок» »
Календар »
Коаліція «С.Р.А.К.А» »
Колиска цивілізації »
Кримінал »
Медіа »
Мистецький погляд »
Надзвичайна подія »
Назад в СРСР »
Народний Вісник »
Національне питання »
Наші новини »
Невідоме »
Новини Сакартвело »
Нотатки «з коліс» »
Освіта »
Охорона здоров`я »
Пістолетне право »
Погода в Україні »
Подія дня »
Політика »
Правосуддя »
Пригода »
Регіональні новини »
Самоврядування »
Свій до свого по своє »
Світ навколо нас »
Скандал »
Слава козацька »
Спорт »
Стихія »
Суспільне життя »
Телебачення »
Технології »
Туризм »
У світі науки »
Увага - розшук! »
Українці в світі »
Чудасії і дивацтва »
Публікації
Оберіть рубрику:
Авіація »
Аграрний сектор »
Актуальні події »
Антикриза »
Антропологія »
Аратта - прадавня Україна »
Археологія »
Архітектура »
Варто знати »
Виробництво »
Військова справа »
Власна безпека »
Голодомор »
Громадська діяльність »
Громадянська позиція »
Гумор »
Державність »
Добробут »
Довкілля »
Дозвілля »
Думка українця »
Духовність »
Екологія житла »
Економіка та фінанси »
Етнографія »
Є така думка »
Євроінтеграція »
Інший погляд »
Історії кохання »
Історія »
Кіномистецтво »
Космос »
Культура »
Література »
Людина і влада »
Медицина »
Медіа »
Меценатство »
Міфи та легенди »
Мова »
Музеї та заповідники »
Музика та виконавці »
Наука й освіта »
Національна безпека »
Національне питання »
Образотворче мистецтво »
Пам’ять »
Під ковдрою влади »
Політика »
Політмаразми »
Політологія »
Право »
Правопорядок »
Психологія та стосунки »
Рукотвори »
Світ про Україну »
Скульптура »
Смачного! »
Соціоніка »
Спорт »
Сучасні технології »
Театр »
Туризм і подорожі »
Україна - це Я! »
Українці »
Управління »
Філософія »
Фотомистецтво »
Холодна війна-2 »
Цивілізаційні процеси »
Згадай себе!
Оберіть рубрику:
Духовність »
Історія »
Музеї »
Надбання »
Народний календар »
Обряди »
Постаті »
Символіка »
Традиції »
Трипільські символи »
Книги
Соціоніка
Оберіть рубрику:
Тест »
Статті »
Книга »
Медіа-банк
Оберіть рубрику:
Наш фотоальбом »
Вільна фотогалерея »
Українські фільми »
Українські мультфільми »
Флеш-анімація »
Вільний форум
Генератор QR-кодів
Інтернет-крамниця
Про портал
Актуально
Музей «Аратта» Невідома Аратта Українські фільми Українські мультфільми Хто ти?
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Підручник. За редакцією заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Ходаківського Є.І.
Затверджено Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів - лист від 14.12.2007 р.
«Походження українців, росіян, білорусів та їхніх мов»
Міфи і правда про трьох братів слов'янських зі «спільної колиски».
Походження східнослов'янських народів та їхніх мов (української, російської і білоруської) хвилювало багато поколінь дослідників. На кожному історичному етапі вчені тлумачили ці проблеми по-різному залежно від обсягу наявного в них фактичного матеріалу, ідеологічних позицій дослідників, панівної на той час політичної кон'юнктури тощо.
«Етнологія України: Філософсько-теоретичний та етнорелігієзнавчий аспект»
Через різні історичні та політичні умови в Україні феномен етносу залишається маловивченим. Сьогодні, коли Україна будує свою вільну державу, нас не може задовольнити іноземна теоретична база в розв`язанні проблем етносу та нації, яка перебуває під сильним впливом глобальних світових тенденцій.
«Від Малоросії до України: парадокси запізнілого націєтворення»
Політологічна розвідка в історію нашої держави відомого публіциста, політолога і поета Миколи Рябчука. Книга має переклад польською, французською та німецькою мовами.
«Психологічні аспекти в менеджменті: Типологія Юнга, соціоніка, психоінформатика»
Викладаються основи типології Юнга, соціоніки та психоінформатики, пропонується інструментарій для практичної діяльності: характеристики та моделі психологічних типів, ідентифікаційні тести, таблиці.
Сторінки (всього - 2): 2 | 1 | » найдавніша
Публікації, статті, аналітика:
Ковбої в женевському парку. Чого Україні чекати від зустрічі Путіна та Байдена Галина Корба, ВВС У середу, 16 червня, відбудеться зустріч президентів США та Росії. І Джо Байден, і Володимир Путін прагнули її, переконані експерти.Водночас обидва перед нею всіляко демонстрували, що говоритимуть з позиції сили. Питання України в цьому обговоренні, як очікують, хоч і не буде головним, але стане одним з найскладніших.
Саміт НАТО: Байден, розмови про ПДЧ для України та російська загроза Юрій Шейко, DW У Брюсселі відбувся саміт НАТО, головна увага на якому була прикута до Джо Байдена. Що президент США відповів Зеленському щодо ПДЧ і що скаже Путіну, а також що на саміті вирішили щодо України, - в репортажі DW.
Чого Путін насправді хоче від Байдена Сара Рейнсфорд BBC News, Москва Зустріч Володимира Путіна та Джо Байдена у Женеві 16 червня не буде дружньою.
Чому Україну не запросили на “поворотний” саміт НАТО? Юрій Шейко, DW НАТО проведе перший саміт з Джо Байденом 14 червня. Чому на нього не запросили Володимира Зеленського, чого Україні очікувати від засідання в Брюсселі та як НАТО планує готуватися до майбутнього, - пояснює DW.
Незіграний Протасевич, або чому Росія попереду нас Станіслав Асєєв, Радіо Свобода Через три тижні після вщухання емоцій щодо викрадення у Мінську Романа Протасевича стають, нарешті, зрозумілими контури тієї політичної партії, яку намагається зіграти Кремль.
Популярні статті:
[459027 переглядів]
[339330 переглядів]
[260475 переглядів]
[260139 переглядів]
[213167 переглядів]
[210202 перегляди]
[207179 переглядів]
[201781 перегляд]
[201081 перегляд]
[191477 переглядів]
Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань” Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»
Опитування:
Україна сьогодні -
Результат голосування
На головну |
Новини |
Святині |
Публікації |
Книги |
Соціоніка |
UA-RSS |
Знаки |
Фотоальбоми |
Вільна галерея |
Форум