This version of the page http://www.0312.ua/expert stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2020-10-31. The original page over time could change.
Топ експертів нашого міста - 0312.ua
0 Увійти

Топ експертів нашого міста

Сортувати:
Як потрапити до цього списку?
Новачок
Igor Riabchun
Активність: 26 лют. 2020 р.
Написано у "Sriblodar, Сріблодар, Сриблодар ювелирные изделия из серебра":
Супер!!!
Підписатися
Новачок
Michael Eriksson
Активність: 16 січ. 2020 р.
Написано у "Туристична компанія "Про Карпати"":
Чудова кампанія, нема шо казать.
Підписатися
Новачок
Илона Сергеевна
Активність: 14 січ. 2020 р.
Написано у "Кадрова агенція "Пелех" (Pelekh Agency)":
За допомогою цього агенства третій рік успішно працюю у Польщі. Надійне агенство, з чудовим персоналом. Окреме вітання Олександрі, працювала з нею, мої найкращі побажання. Успіхів.
Підписатися
Новачок
[email protected]
Активність: 13 січ. 2020 р.
Написано у "":
Підписатися
Новачок
Ольга Фролова
Активність: 13 жовт. 2019 р.
Написано у "Кадрова агенція "Пелех" (Pelekh Agency)":
Звернулися за роботою в Словаччині, нам швидко скинули актуальні вакансії, звичайно ж вибрали найбільш високооплачувану. Після оплати виїзд призначали через тиждень, по приїзду зустрів чоловік, все показав і з усім допоміг.
Підписатися
Новачок
Karinamajsuk15
Активність: 16 вер. 2019 р.
Написано у "Primo Pizza, піцерія в Ужгороді":
Доброго дня ! Були знову на Токіо , ситуація там не змінилась ! До мене приїхали батьки , та перед кіно ми завітали в Прімо піцу , це було 26.09 . Офіціантам було байдуже на нас , просидівши біля 15 хв до нас так і не підійшли тому що були дуже зайняті тим що розмовляли з своїм адімінстратором! Після довгого очікування до нас нарешті підійшли, але столик так нам і не прибрали ( було на столику 2 чаши з кавою ) коли ми зробили зауваження і попросили книгу скарг то у нас запитали спочатку який ми хочемо відгук написати ! Ми сказали що не задоволенні обслуговуванням , але адміністратор не дала книгу тому що там тільки пишеться хороші відгуки ! Коли ми поїли попросили розрахувати нас , офіціант не приніс рахунок сказав тільки суму Попросили підійти до бару і подивитись на комп’ютері. Це перший раз ми бачили таке жахливе ставлення і звичайно як завжди коли ми розраховувались то адміністраторша кричала не гарними словами на персонал Дуже багато моїх друзів обожнювали ходити в Токіо , тепер із за цього безладу перестали !! Якщо ви не бажаєте втратити більше клієнтів то зверніть увагу на управляючих !!!! Якщо бажаєте зустрітись зі мною та моїми друзями то знайдіть мене в інстаграмі я вам більше розкажу як було колись і тепер !! Надіюсь після того в першу чергу поміняєте адміністратора ! Дякую !!!!
Підписатися
Новачок
Каріна Багіна
Активність: 5 черв. 2019 р.
Написано у "Лінгвістичний центр "ЛІК"":
👍👍👍
Підписатися
Новачок
Volodymyr Lord
Активність: 9 груд. 2018 р.
Написано у "Nadderzhavne Pidpryiemstvo i Orhanizatsiia "Korolivske Upravlinnia".":
Nadderzhavne Pidpryiemstvo "Korolivske Upravlinnia" ,презентує та продає відому продукцію "Королівський Смак". Ось заходь :  — Korolivskyi Mizhnarodnyi bloher , www.mistr2006.blogspot.com , або в пошуку в Гугл набирай Mistr2006 .
Підписатися
Новачок
Александра Должикова
Активність: 18 лист. 2018 р.
Написано у "Don Mario&Express Pizza, доставка піци в Ужгороді":
Замовляли піцу 4 сезони, середню. Оператор зателефонував протягом хвилини після замовлення на сайті. Доставили вчасно, піцца смачна. Але все ж таки один мінус є - ми нарахували АЖ 8 шматочків маслин. Могло б бути і більше)) Фото зробила після того як скуштували піцу, тому мінус 3 шматочки))
Підписатися
Новачок
Екатерина Кит
Активність: 19 жовт. 2020 р.
Написано у "Кит group, kit group, кит групп, обмiн валют в Ужгородi":
Уважаемые клиенты! Состоялось открытие нового обменного пункта💱 в городе Ужгород. 📌Адрес: ул Фединца, 21 ✅ Бронирование курса на 1 час по ссылке https://obmin.uzhgorod.ua/ ⏰График работы обменного пункта: Пн-Пт 8:00-20:00, Сб-Вс 9:00-19:00 (Без выходных) 📲Телефон отделения: 066-890-35-13 Самое современное оборудование, приятная атмосфера, высокий уровень безопасности, квалифицированные сотрудники, выгодный обмен USD, EUR, RUB, GBP, PLN, HUB, CZK – высокий стандарт обслуживания наших клиентов во всех пунктах обмена компании «Kit Group»💛💚.
Підписатися
Новачок
Света Рустамовна
Активність: 5 жовт. 2020 р.
Написано у "Центр суррогатного материнства «Счастье материнства» ":
Хороший персонал, все очень внимательны. Мне понравилась сумма компенсации, довольно внушительная цифра.  Думаю что всех так, в основном все идут из-за денег. Хорошо, что сумму выплачивают частями, можно отложить. На роды пришлось переезжать в другой город, дети тяжело переживали разлуку. Отсутствовала дома аж 2 месяца, было нелегко далеко от дома.
Підписатися
Новачок
Богдана Миролюб
Активність: 1 жовт. 2020 р.
Написано у "Центр Суррогатного материнства «HаppyMama» ":
Была и донором и суррогатной мамой за последние 5 лет. Программа донорства мне не понравилась, много мороки и мало денег. Надо принимать препараты, делать самостоятельно уколы, ездить несколько раз на контроль, когда живешь 500 км от клиники то особо не наездишься, да компенсируют стоимость проезда, но очень много времени уходило на сами переезды туда сюда. Программа материнства прошла отлично, и компенсация достойная. Я родила двойню, поэтому моя компенсация была выше. Малыши были здоровые, на вторые сутки началась физиологическая желтушка при чем у обоих, но 3 дня под лампами и все отлично, родители забрали деток через полторы недели после рождения.
Підписатися
Новачок
sidur
Активність: 30 вер. 2020 р.
Написано у "Психіатричне відділення обласної клінічної лікарні в м. Ужгород":
Відвідав це чудове місце, отримав досить приємні враження, хоча не подавали омлет з яцями сови, ціна досить завищена як на мене, але всерівно рекомендую👍👍👍👍
Підписатися
Новачок
Лиля Зуева
Активність: 29 вер. 2020 р.
Написано у "Центр суррогатного материнства «Счастье материнства» ":
Была на первом приеме на прошлой неделе. Ждала пока пригласят к врачу около часа. Девочек со мной тоже много было. Анализы натощак сдавать, а уже и есть хочется (прием на 11.30), ожидание было мучительным. Но сам осмотр был быстрым, сразу отпустили домой . Деньги за дорогу вернули на следующий день на карту, вместе с бонусом за первое посещение.
Підписатися
Новачок
Serj Shpatenko
Активність: 26 вер. 2020 р.
Написано у "":
Підписатися
Новачок
Алина Ковпак
Активність: 21 вер. 2020 р.
Написано у "Центр Суррогатного материнства «HаppyMama» ":
Была на первом приеме 5 дней назад. Ждала довольно долго когда меня примут, наверно около часа. Девочек со мной тоже много было. Анализы натощак сдавать, а уже и есть хочется страшно, ожидание было мучительным. Но сам осмотр был быстрым, сразу отпустили домой ждать результатов. Деньги за дорогу вернули на следующий день, вместе с бонусом за первое посещение.
Підписатися
Новачок
Ира Шуба
Активність: 15 вер. 2020 р.
Написано у "Центр суррогатного материнства «Счастье материнства» ":
Родители для которых я была суррогатной мамой 13 лет ждали своего ребенка. Это была чудесная пара из Австрии, я не представляю как это хотеть стать родителями столь долгое время. По мед показаниям женщина не могла выносить своего ребенка, они проходили различные лечения, и понятно что это изматывает и что это не дешево и эта программа была для них уже последним шансом. Это нельзя описать словами и нельзя купить за деньги такое счастье, которое испытали эти люди впервые взяв свою дочь на руки.
Підписатися
Новачок
MOBIRURU
Активність: 13 вер. 2020 р.
Написано у "Медичний центр "ОН Клінік Ужгород"":
Я ніколи незабуду лікаря Михайла Михайловича Худенця.Це є лікарь який лікує поки гроші не виплатиш.Коли я виплатила всю суму грошей то він сказав їдьте до свої хірургів.Обходіть цього лікаря десятою дорогою.Ще трішки Він мене так до лікував до гробової доски.Звертайтесь у стаціонар там хороші лікарі і які не просять на початку лікування оплати.Як мені сказав професор у ЛЬВОВІ що в таких клініках працюють нікому не потрібні на стаціонарі.І я в цьому переконалась.Будьте обережні!
Підписатися
Новачок
Олег
Активність: 11 вер. 2020 р.
Написано у "Штор-Текс":
Отлично
Підписатися
Новачок
Галина
Активність: 7 вер. 2020 р.
Написано у "Паб "Чорне сонце"":
Круууутезне місце!
Підписатися
Завантажити ще