Пограбування у Києві зафіксовано в квартирі Дмитра Зубка, генерального директора "1 + 1 Продакшн". Зловмисники винесли прикраси на 81 тисячу гривень.
КиївСистему дюкерних переходів через Дніпро готові реконструювати фахівці. Це забезпечить стабільну подачу стічних вод.
ПолітикаЗаконопроєкт про столицю планують розглянути в українському парламенті. Документ ще не внесли у порядок денний першого тижня 4-ї сесії Верховної Ради.
ПодіїУ Києві двоє неповнолітніх перебували у воді без нагляду дорослих. Їх крики почув відпочивальник, який кинувся на допомогу. Дівчину вдалося врятувати та госпіталізувати у реанімацію, а підлітка з води дістали вже водолази.
КиївВ Києві очевидці помітили, що вершину 90-метрового флагштока, встановленого до Дня Незалежності, вінчає похилений державний герб України.
СпортПід час поєдинку 1-го туру футбольної Української Прем'єр-Ліги між київським "Динамо" і донецьким "Олімпіком" (4: 1), ультрас столичної команди прорвались на стадіон імені Валерія Лобановського. Фанати скандували нецензурні кричалки на адресу президента "Динамо" Ігоря Суркіса та головного тренера біло-синіх Мірчі Луческу.
КиївУ 2020 році Україна вперше святкуватиме День Незалежності в умовах карантину. Кореспонденти ASPI news побували на репетиції урочистостей та пройшлися вулицями історичного центру столиці, аби подивитись, наскільки вони готові до святкової дати.
ПолітикаКандидат на пост мера Києва від політичної сили "Голос" шоумен Сергій Притула не приховує того, що для поліпшення якості води в столиці необхідно підняти тарифи. За його словами, станція аерації в Бортничах потребує серйозного ремонту, гроші на який необхідно закласти в тариф.
КиївУ новому Генплані столиці заявлено будівництво автомобільних розв'язок та тунелів, а також прописано обмеження руху легкових автомобілів на вулицях міста. Чи розв'яже це проблему заторів на дорогах у ексклюзивному інтерв’ю для ASPI news розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.
ЕкономікаПро диспропорцію між розселенням та місцем роботи киян (спальний лівий берег і промислово-бізнесовий правий берег) ми чуємо мінімум останні 20 років. Чи існуть шляхи вирішення цієї проблеми, ASPI news в ексклюзивному інтерв’ю розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.
ПодіїУ Києві правоохоронці припинили торгівлю брендовим одягом, що здійснювалася в обхід сплати податків. Всього було вилучено товару на суму майже 18 мільйонів гривень.
ПодіїУ Патрульній поліції міста Києва повідомили про загибель на автотрасі великого лося, який потрапив під колеса авто, що їхало повз. Повідомляється, що вага лося була близько 500 кілограм.
ПодіїВодій автобусу затиснув дверима літню пасажирку. Інцидент зафіксовано на проспекті Свободи у Києві.
ПодіїПоліцейські у Києві запобігли спробі самогубства. Інцидент зафіксовано на території Дарницького району.
СуспільствоЧим відрізняється новий Генплан від попереднього, як в європейських столицях вирішують транспортні проблеми, чому Київ беззахисний перед забудовниками? Про це та багато іншого ASPI news в ексклюзивному інтерв’ю розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.
КиївУ центрі Києва встановили шість туалетів максимально лаконічного дизайну. Однак деякі вбиральні більше схожі на комічні об'єкти.
КиївУ Києві слідчі оголосили киянину про підозру за замах на зґвалтування дівчини. Нині затриманий перебуває під вартою, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.
КультураГоллівудський актор Жан-Клод Ван Дамм прилетів на власному літаку до Києва зніматися в серіалі Netflix. Разом зі своєю супутницею - українкою Оленою Каверіною, він зупинився в київському готелі Fairmont Grand Hotel, в номері з видом на Дніпро, вартістю 15 тисяч гривень на добу.
СуспільствоВ травні 2020 року без видимих причин в історичному центрі Одеси обвалилося кілька житлових будинків. Попередити майбутню катастрофу можна завдяки космічним знімкам.
ПодіїДТП у Києві за участю легкового автомобіля було зафіксовано на території Дарницького району. Інцидент трапився на перетині Дніпровської набережної та вулиці Княжий затон.