Співробітник Львівської митниці завдав шкоди бюджету України в розмірі 170 тисяч гривень, пропустивши в країну вантажівку з не задекларованими промисловими товарами і запчастинами для автомобілів. Про це в п'ятницю, 24 квітня, повідомляє Державне бюро розслідувань.
ПодіїУ суді розберуть ситуацію конфлікту між двома правоохоронцями, а також опору поліцейському співробітнику патрульної служби, який в цей момент перебував при виконанні службових обов'язків. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань в п'ятницю, 17 квітня.
ПодіїДБР і Офіс генпрокурора повідомили про підозру громадянину в наданні неправдивих свідчення, що сприяють ухиленню від відповідальності слідчого МВС. Про це повідомляють пресслужби Офісу Генерального прокурора і Державного бюро розслідувань.
ПодіїГоловний інспектор одного з митних постів Закарпатської митниці ДФС був викритий правоохоронцями в маніпуляціях з базою даних, в якій фіксуються переміщення через державний кордон автомобілів категорії "тимчасового ввезення"
ПодіїДержавне бюро розслідувань повідомило про затримання начальника виховної установи в Львівській області. Приводом для санкцій послужив хабар у розмірі 12 тисяч гривень.
ПодіїУкраїнський ЗМІ зробив спробу отримати інформацію у Державного бюро розслідувань (ДБР) щодо допиту голови Офісу Президента Андрія Єрмака. Йдеться про справу, в якій фігурує також і брат Єрмака Денис (плівки Єрмака).
ДонбасСлідчі ДБР розслідують обставини загибелі військовослужбовця на Донеччині. Військовослужбовець-контрактник загинув сам та спричинив різні поранення вісьмох колег.
ПолітикаКолишня народна депутатка Верховної Ради VIII скликання від партії "Народний фронт" Тетяна Чорновол заявила, що слідчі в Державному бюро розслідувань, куди вона була викликана на допит, не змогли її допитати, тому що вона відмовилася від дачі показань, пославшись на 63 статтю Конституції України . Про це Чорновол заявила журналістам під стінами ДБР, повідомляє кореспондент ASPI news у вівторок, 14 квітня.
СуспільствоМіністр внутрішніх справ України Арсен Аваков гостро відреагував на справу відкриту ДБР проти народного депутата минулого скликання Тетяни Чорновол. Він заявив, що йому соромно і такі дії неприпустимі.
ПодіїНачальник райвідділу поліції Харківської області встановив "таксу" щомісячних "гонорарів" собі за обхід карантинних правил для одного з підприємств.
ПолітикаКолишня народна депутатка Тетяна Чорновол заявила, що непричетна до загибелі людини під час пожежі в офісі Партії регіонів у Києві в 2014 році. Так депутатка відреагувала на підозру Держбюро розслідувань, оголошену їй 10 квітня.
ПодіїУ Державному бюро розслідувань повідомили про обшук у жінки, народної депутатки скликання каденції президента Петра Порошенка. Про це стало відомо з пресцентру відомства у п'ятницю, 10 квітня.
ПодіїУ столиці правоохоронці продовжують досудове розслідування у "справі Майдану". У середу, 8 квітня, слідчі з розслідування злочинів провели на Майдані Незалежності в Києві три слідчих експерименти.
ПодіїНачальник одного з відділів прокуратури в місті Знам'янка за сприяння у припиненні кримінального провадження зажадав дві тисячі доларів. Тепер його доля вирішуватиметься суддівською колегією.
ПодіїНа Львівщині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинули двоє правоохоронців. Співробітники Нацполіції здійснювали рух на мотоциклі "Suzuki", який з невстановлених причин з'їхав з проїжджої частини траси.
ПодіїСлідчі територіального управління Державного бюро розслідувань Краматорська затримали підполковника СБУ, який за хабар намагався передати на окуповану територію більше 2 мільйонів гривень.
ПодіїУ Державному бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому оперуповноваженому Київського райуправління Нацполіції. Оперативника підозрюють у використанні підробленого документа для подальшого працевлаштування в правоохоронних органах.
ПодіїЗаступник начальника Бориспільської виправної колонії №119 був затриманий слідчими Державного бюро розслідувань під час отримання ним неправомірної вигоди. Як зазначили правоохоронці, міліціонер за гроші сприяв переміщенню на територію виправної установи заборонених предметів.
ПодіїНа Луганщині правоохоронці направили до суду обвинувальний акт щодо двох співробітників Нацполіції. Поліцейські звинувачуються в перевищенні службових повноважень і застосуванні до громадянина насильства і погроз про зґвалтування.
ПодіїНа приховування порушень податкового законодавства оперуповноважений Державної фіскальної служби вимагав з підприємця 250 тисяч гривень. Чиновник затриманий правоохоронцями"на гарячому".
- Завантажити ще