This version of the page http://vnz.org.ua/biznes-osvita/pro (89.184.73.4) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2020-03-20. The original page over time could change.
Бізнес-освіта - Вища освіта

Анонси

Міжнародний фонд «Відродження» проводить конкурс на стажування студентів в аналітичних центрах
Стажування студентів вищих навчальних закладів України в Національному банку України
Тут може бути анонс Вашого заходу.


Бізнес-освіта



МВА
(Master of Business Administration, магістр ділового адміністрування) - це програма професійної вищої освіти, що дає Вам можливість і право називатися Магістром Ділового Адміністрування.

У всьому світі цю професійну кваліфікацію поважають найбільше, оскільки вона формує найбільш висококваліфікованих менеджерів-універсалів. Класичне визначення МВА - це післявузівська спеціалізована професійна підготовка менеджерів найвищої кваліфікації в галузі бізнесу. Іншими словами, навчатися в школі МВА потрібно після отримання як мінімум одного диплома при наявності далекосяжних кар'єрних планів. Отримувати ступінь МВА йдуть ті, хто ставить за мету навчитися ефективно управляти персоналом, грамотно організувати і розвивати власний бізнес.

Зарплата випускників бізнес-шкіл МВА може досягати десятків тисяч доларів на місяць! Погодьтеся, вже це говорить про те, що роботодавці його цінують. І найприємніше - що це не межа: програми МВА формують настільки розумного фахівця, що йому глобальний бізнес - як те саме море, яке по коліно. Зрозуміло, це реальний пропуск у вищі кола менеджменту, а хіба не це мається на увазі, коли мова йде про кар'єрний ріст? Ступінь МВА дозволяє прискорити цей процес в рази!

Однак для того, щоб його запустити, потрібно почати будувати кар'єру самостійно: програма МВА призначена, як правило, для людей, не тільки закінчили вуз, а й пропрацювали якийсь час за фахом. Адже МВА - це, по суті, річ зовсім не обов'язкова, тобто Ваша особиста примха, тому автори і ведучі різних бізнес-програм таким чином дозволяють Вам не витратити гроші даремно. Попрацювавши, ви вже зможете на досвіді, а не в теорії, зрозуміти, що Ваших знань і навичок уже недостатньо. Тому на програму МВА йдуть, в першу чергу, успішні власники власного бізнесу, менеджери великих компанії та фахівці, які ще недавно були студентами, але певний досвід вже придбали і прагнуть до більшого.

Таким чином, для того щоб вступити на програму МВА, необхідно мати диплом про вищу освіту в будь-якій області і певний досвід роботи в бізнесі. Крім того, Вам доведеться пройти співбесіду і тестування. Претенденти здають загальний іспит GMAT і тест на знання англійської мови - TOEFL. Ваш рівень англійської повинен обов'язково бути вище середнього!

У більшості бізнес-шкіл навчальний рік починається, як і в будь-який інший, у вересні-жовтні. Займатися документами потрібно починати з січня того року, в якому Ви плануєте розпочати навчання. Крайній термін подачі заяв - квітень або травень.

З кожним роком студенту все складніше вибрати школу. Втім, така ж проблема стоїть перед усіма студентами, які вибирають університет. Різниця тільки в тому, що за навчання в бізнес-школі Вам доведеться віддати грошей більше, а вчитися на 3-4 роки менше. Тому до вибору школи, де Ви будете отримувати ступінь МВА, потрібно підійти дуже серйозно, розглядаючи безліч факторів: місце розташування школи, зміст програми, які саме курси вона включає, чи використовуються при навчанні програмне забезпечення, яка вартість всієї програми і за яким принципом її потрібно оплачувати. Так, обов'язково дізнайтеся, чи може школа надавати послуги навчання МВА, оскільки роботодавці, яким ви представляєте диплом, обов'язково зацікавляться цим питанням.

Вирішіть для себе, віддасте Ви всі сили навчанні або будете паралельно працювати.

Єдиної і загальноприйнятої систематизації програм не існує (так само як відсутній єдиний стандарт МВА). Проте можна виділити найбільш принципові форми проведення програм, поширені в світі:

Executive MBA (EMBA) - програми орієнтовані на керівників вищої ланки, змістовно спираються на значний досвід роботи учнів;

Full time MBA - традиційні програми у форматі «очного» навчання, розраховані на навчання «з відривом від виробництва»

Part time MBA - програми проводяться «очно», але при цьому, які передбачають, що учень віддає навчанню не весь свій час (як правило через необхідність поєднувати навчання з роботою). Найбільш поширені варіанти вечірньої і модульної побудови програм Part-time.

Distance-learning MBA - програми, при яких для досягнення ще більшої гнучкості навчального процесу використовуються методи дистанційного навчання.

Mini MBA - програми навчання найактуальніших питань організації та управління бізнесом.

Третина курсу складатимуть базові ділові навички, а весь інший час будуть віднімати факультативи, які студент обирає сам. Базовий курс - це економіка, бухгалтерський облік, маркетинг, управління персоналом, менеджмент інформаційних систем, ділова стратегія, фінанси, операційний менеджмент, бізнес-законодавство. У процесі навчання багато часу віддається практиці у вигляді вивчення діяльності реальних компаній, причому у вигляді майстер-класів та ігор, а не лекцій, і тренерами в даному випадку є менеджери цих самих фірм. Обійдеться такий курс приблизно в 15-30 тисяч доларів. Правда, Ви можете взяти кредит або домовитися зі своєю компанією про оплату частини Вашого навчання.

Безумовно, приймати рішення про вступ до школи МВА потрібно обдумано. Тим, хто думає про серйозну кар'єру, наявність ступеня МВА відкриває її власникові найширші перспективи. Ступінь МВА - це найактуальніші професійні знання і відмінні практичні навички менеджменту, які легко застосувати й у власному бізнесі, і при роботі у великій компанії, і в цілому для успішного сходження по кар'єрних сходах успіху.

Останні новини


18 бер, 15:45
Виселення студентів з гуртожитків на період карантину є неприпустимим – лист МОН
18 бер, 14:43
Денис Шмигаль просить ректорів вишів не виселяти студентів із гуртожитків
17 бер, 18:52
У Києві рятувальники провели санітарну обробку в приміщеннях одного зі студентських гуртожитків
17 бер, 17:08
Підготовка до ЗНО буде відбуватись у режимі онлайн, - Міносвіти
17 бер, 16:57
Міносвіти частково переходить на дистанційний режим роботи
17 бер, 11:26
Для проходження ЗНО зареєстровано 314 790 осіб
13 бер, 17:46
На період карантину за вчителями та викладачами зберігається середня заробітна плата, - Міносвіти
12 бер, 17:01
Пробне ЗНО перенесено через карантин: тестування відбудеться 4 та 11 квітня
11 бер, 19:20
З 12 березня запроваджується тритижневий карантин у всіх закладах освіти
10 бер, 14:34
Юрія Полюховича призначено в.о. Міністра освіти і науки України – рішення Уряду
10 бер, 12:34
Запрошуємо відвідати освітні виставки «Сучасні заклади освіти» й «World Edu»
06 бер, 19:38
Команда Ганни Новосад підготувала Перехідну книгу для нових очільників
06 бер, 17:28
Ми не зрозуміли, які до нас претензії, - Ганна Новосад
06 бер, 16:30
Студенти продемонстрували знання з фармацевтичного права
05 бер, 22:06
Ганна Новосад розповіла, що вдалося їй зробити за шість місяців на посаді міністра
04 бер, 22:26
Ганна Новосад вирішила не подавати заяву на призначення її міністром знову
04 бер, 21:17
Відбулось засідання Групи супроводу Болонського процесу
04 бер, 19:55
Житомирський агроекологічний став "Поліським національним університетом"
03 бер, 15:59
Уряд ухвалив постанову про запровадження мінімальної ціни контрактного навчання у вишах
02 бер, 17:59
ЗНО/ДПА-2020: перебіг реєстрації
26 лют, 17:25
Через плагіат та низьку якість досліджень Атестаційна колегія МОН скасувала 3 наукові ступені доктора та кандидата наук
Вчора, 14:01
Україна та США вже цього року можуть відновити спільні конкурси для науковців
17 лют, 19:22
В уряді повідомили про можливість передачі приватним інвесторам університетів
17 лют, 15:57
У Харкові відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ботаніки
15 лют, 19:47
В Україні склалася кризова ситуація з педагогічною освітою, - Інна Совсун

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...