This version of the page http://www.0372.ua/estate stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2019-07-22. The original page over time could change.
Нерухомість в Чернівцях: оренда і продаж, комерційна і житлова власність - 0372.ua

Оголошення про оренду, купівлю й продажу нерухомості в Чернівцях

+ Додати оголошення

ОБЕРЕЖНО! Можна втратити гроші! Шановні відвідувачі розділу «Нерухомість», будьте пильні! Почастішали випадки розміщення на нашому сайті оголошень з номерами телефонів при дзвінку на які Ви втратите гроші. Це телефонні номери з кодами +38 070 і +38 090. Крім інших застосованих заходів по захисту користувачів сайту від шахрайства, просимо Вас не здійснювати дзвінки за такими номерами, а також за номерами, вказаними в оголошенні нерозбірливо, нестандартним шрифтом.

Нерухомість
Операція
Район
Ціна
Тип
Жилий комплекс
Стан
Кімнат
Автомісць
Поверх
Поверховість
ділянка
Загальна площа, кв.м.
Житлова площа, кв.м.
Площа кухні, кв.м.
Показати
Сортувати:
Відображати:
Показати на карті

Останні оголошення

Мигово Комерційна Шевченківський, Продаж кафе, ба...
255 000 $
Мигово Будинок Шевченківський, Продам дом в Карпа...
54 000 $
вул Руська Квартира Першотравневий, ОДНОКІМНАТНА п...
18 500 $
Героїв Майдану Квартира Шевченківський, 2к квартир...
68 000 $
Головна, 275в Квартира , Здам 1-х.кімн.квартира по...
350 грн.
Коломийська Ділянка Садгірський, Продам классный...
50 000 $
Русская Квартира , Срочно продам 1-комнатную квар...
25 000 $
Гарна Будинок Шевченківський, Привлекательное пре...
119 000 $

Нерухомість в Чернівцях

Життя - потребує руху, тому, періодично, ми змінюємо плани, мрії, роботу, місце проживання. Стосовно останнього, то це запорука щасливого життя, адже кожному з нас, досягнувши дорослого життя, хочеться бути самостійним, проживати у власному помешканні та повноправно розпоряджатись власним буттям.

Категорія «Нерухомість» суттєво полегшить процес купівлі та продажу, оренди помешкання. Ми організували роботу нашого ресурсу так, щоб ви могли не виходячи з дому, не витрачаючи час на довгі телефонні розмови підібрати ідеальний варіант помешкання для вас за вашими можливостями. Ми пропонуємо найбільшу кількість оголошень, які допоможуть зорієнтуватись, проаналізувати, відстежити, провести первинний перегляд нерухомості в місті Чернівці. Якщо ви бажаєте придбати, винаймати житло без посередників, гостинно запрошуємо вас відвідати категорію «Нерухомість» та зекономити власні кошти.

Особливості роботи з категорією 

Розмістити оголошення про нерухомість у нас дуже просто, ви зможете бачити скільки людей уже переглянули ваше повідомлення, це допоможе проаналізувати актуальність вашої пропозиції. Кожен зможе побачити детальну інформацію (з точною адресою, якісними фотографіями, ціною) про комерційну власність чи житлову власність.

Пропозицій стосовно нерухомості в Чернівцях вдосталь, тому щоб не заплутати вас та полегшити пошук, ми додаємо до кожної пропозиції детальний опис приміщення. Завдяки цьому, ви зможете відвідати тільки максимально комфортний варіант саме для вас, полегшити вибір і відразу оцінити всі плюси та мінуси запропонованого об’єкту без зайвої турботи та тисячі телефонних питань.

Опції пошуку

Ми створили оптимальні опції пошуку, щоб ви суттєво скоротили час на пошуки комерційної власності чи житлової власності для оренди чи купівлі відповідно до свого рівня матеріального забезпечення. Опції пошуку нерухомості є можливість обирати відповідно до її призначення (квартира, будинок, офіс та інше), операції (купівля нерухомості чи продажу нерухомості), кількість кімнат, площа приміщення, розташування в певній частині міста та на певному поверсі.

У рубриці вам пропонується можливість ознайомитися із агентствами нерухомості, які з легкістю допоможуть із орендою нерухомості в Чернівцях та запропонують найбільш підходящий варіант.

Сподіваємося, що робота рубрики буде актуальною для усіх верств населення Чернівців.

Показати