Топ-новина

Восьмеро спортсменів представляли Житомирщину на особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті ЗТУ В.Сорокіна, який 12-16 червня 2019 року відбувся в м.Дніпро. Ці змагання були відбірковими на ліцензійний чемпіонат світу. Наші гребці здобули вісім золотих, три срібні та чотири бронзові нагороди.
Дата: 18.06.2019 15:51
Футбол
Анонс матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку Житомирської області з футболу
У середу, 19 червня, визначаться фіналісти Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» з футболу 2019 року.
Дата: 18.06.2019 14:05
Футбол
Двоє футболістів з Житомирщини стали чемпіонами світу з футболу в складі збірної України U-20
Збірна України U-20 стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі українці з рахунком 3:1 обіграли збірну Південної Кореї. В складі збірної чемпіонами світу стали і двоє представників Житомирщини - півзахисник Олексій Кащук з Новограда-Волинського та нападник Данило Сікан з Житомира.
Дата: 18.06.2019 13:39
Футбол
Команда Житомирщини вийшла у фінальну частину Чемпіонату України з футболу

З 15 по 16 червня у Красилові Хмельницької області відбувся груповий етап Чемпіонату України серед ветеранів 55+. У чемпіонаті Житомирська область була представлена командою «Аміко» (Андрушівка).

Дата: 18.06.2019 10:15
Футбол
ДЮФЛ Житомирщини. Перша ліга: визначилися всі фіналісти змагань
Пропонуємо вашій увазі результати матчів четвертьфіналу ДЮФЛ Житомирської області з футболу сезону 2018/2019 рр., всі пари фіналістів, а також дати проведення фінальної частини змагань.
Дата: 17.06.2019 17:15
Футзал
Анонс матчів 1/2 фіналу Кубку голови Житомирської ОДА з футзалу
Кубок голови Житомирської ОДА з футзалу виходить на фінішну пряму. Вже у понеділок, 17 червня, стартуюьб перші півфінальні поєдинки. І вже на цьому етапі силами поміряються головні фаворити турніру - вищолігові "Грантех" та ІнБев.
Дата: 17.06.2019 17:03
Футбол
Черговий розгром від “Звягеля” та спасіння “Полісся”: результати матчів 7-го туру чемпіонату Житомирщини з футболу

15 червня відбувся 7-й тур РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області з футболу сезону 2019 року.

Дата: 15.06.2019 11:14
Футбол
Україна - Південна Корея. Анонс на фінал Чемпіонату світу U-20
Україна у фіналі Чемпіонату світу. Відчуйте і посмакуйте цю фразу. Так, турнір молодіжний, так, ми не знаємо, як в підсумку складеться доля підопічних Петракова.
Дата: 14.06.2019 15:07
Хокей
Команда з хокею на траві Житомирщини «ПК-Старт» виграла бронзу на змаганнях в Туреччині
Протягом 4-ох днів, з 7 по 10 червня в Туреччині проходили змагання Euro Hockey Club Challenge III на відкритому полі для хокею на траві спортивного комплексу «Авсаллар» в Аланії.
Дата: 14.06.2019 14:22
Єдиноборства
Житомирянка Вероніка Кратюк виграла кубок Світу з кунгфу
У Єревані (Вірменія) відбувся кубок Світу з кунгфу (розділ саньда). У складі збірної команди України честь держави захищала житомирянка Вероніка Кратюк, яка додала до скарбнички збірної золоту нагороду та чемпіонський пояс у ваговій категорії до 65 кг.