This version of the page http://apx.org.ua/cabinet-decision/ stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2019-01-29. The original page over time could change.
Решения Киеврады » Архитектор Олег Прокопенко в Киеве, градусловия, стройпаспорт, консультации

Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


  • ГЛАВНАЯ
  • Стройпаспорта
  • Градрасчет, градусловия
  • Portfolio, diploma, IT
  • Декларация;
  • Вопрос-Ответ
  • Отличия
  • Eng version
  • Contacts, payment!
Архитектурное проектирование зданий
0
122016 29

Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 1 117

ПОСТАНОВА

від 15 липня 1985 року N 582

Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР

________
1 П. 9 не наводиться як такий, що втратив чинність.

На виконання постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.84 N 470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР" виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів і президія Київської міської ради профспілок1 ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

____________
1 ЗП УРСР. - 1984. - N 12. - Ст. 80.

1. Встановити, що перелік підприємств, установ і організацій, що ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджується виконкомом міськради і президією міськпрофради і при необхідності уточнюється.

2. Встановити, що потребуючими житла визнаються громадяни, які мають жилу площу 5 м2 і менше на кожного члена родини.

3. Встановити, що жилі приміщення в м. Києві надаються громадянам у межах 13,65 м2 жилої площі на одну особу, але не менш як 7,5 м2.

Виходячи з даних статистичної звітності визначити рівень середньої забезпеченості громадян у м. Києві жилою площею 7,5 м2 на одну особу.

4. Встановити, що працівники, які підлягають взяттю на облік для поліпшення житлових умов як ветерани праці, беруться на квартирний облік за місцем проживання, якщо вони сумлінно безперервно працюють на одному підприємстві, в установі, організації не менш як 20 років.

Тривалість безперервної сумлінної роботи на даному підприємстві, в установі і організації для взяття на квартирний облік за місцем роботи встановлюється трудовим колективом підприємства, установи й організації. Рекомендувати встановити такий строк не менш як 20 років.

5. Встановити, що на облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають та прописані в м. Києві не менш як 10 років. Цей строк не поширюється на випадки прописки другого з подружжя, неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків.

Для громадян, які прописані в м. Києві до 01.08.85, строк проживання та прописки встановити 5 років.

6. Встановити строк безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва на даному підприємстві, в установі, організації для одержання жилих приміщень в першочерговому порядку за місцем проживання не менш як 20 років.

Тривалість безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва, що дає право на першочергове одержання жилих приміщень за місцем роботи, встановлюється трудовим колективом підприємства, установи і організації, але не може бути меншою 20 років.

7. Відповідальність за виготовлення бланків ордерів на жилі приміщення і забезпечення ними виконавчих комітетів районних Рад народних депутатів м. Києва, а також здійснення контролю за зберіганням і використанням таких бланків покласти на управління обліку і розподілу жилої площі виконкому міськради.

8. Довести до відома відділів і управлінь виконкому міськради, виконкомів районних Рад народних депутатів, міськкомів профспілок, підприємств, установ і організацій та профспілкових комітетів, що Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада профспілок постановою від 11.12.84 N 470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР":

8.1. Відповідно до ст. 60 Житлового кодексу Української РСР затвердили Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і ввели їх в дію з 1 січня 1985 р.

8.2. Встановити, що громадяни, які правомірно взяті на облік як ті, що потребують поліпшення житлових умов до 01.01.95, не втрачають права на одержання жилих приміщень, якщо в новому законодавстві інакше регулюється взяття громадян на облік у таких випадках.

8.3. Зобов'язали виконкоми місцевих Рад народних депутатів, профспілкові органи, міністерства, державні комітети і відомства УРСР, а також підприємства, установи й організації незалежно від їх відомчої підпорядкованості суворо дотримуватись Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР.

8.4. Доручити виконавчим комітетам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів, радам профспілок, міністерствам, державним комітетам, відомствам УРСР і республіканським комітетам профспілок довести до відома підприємств, установ, організацій і населення Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і провести необхідну роз'яснювальну роботу по застосуванню вказаних Правил.

Подробнее

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

0
122016 29

Про внесення змін та доповнень до постанови виконкому міськради і президії міськради профспілок

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 983

ПОСТАНОВА

від 30 квітня 1991 року N 234

Про внесення змін та доповнень до постанови виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 "Про порядок застосування у м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР"

Виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів і президія Київської міської ради профспілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Внести в постанову виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 "Про порядок застосування у м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР" такі зміни та доповнення:

1) пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Встановити, тими, хто потребує поліпшення житлових умов, визнаються громадяни, які мають житлову площу до 7,5 кв. м включно на кожного члена родини".

2) пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Встановити, що жилі приміщення у м. Києві надаються громадянам у межах 13,65 кв. м жилої площі, але не більше однієї кімнати на одну особу і не менш, як 9 кв. м жилої площі.

Виходячи з даних статистичної звітності, визначити рівень середньої забезпеченості громадян у м. Києві жилою площею 9,0 кв. м на одну особу".

3) пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Встановити, що на квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають та прописані у м. Києві не менш, як п'ять років. Цей строк не поширюється на випадки прописки другого з подружжя, неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків".

2. Доповнити постанову виконкому міськради і президії міськради профспілок від 15.07.85 N 582 пунктами 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в такій редакції:

"7. Дозволити виконкомам районних Рад народних депутатів, підприємствам, організаціям та установам, які мають житловий фонд і ведуть житлове будівництво, або беруть пайову участь у житловому будівництві, зараховувати на квартирний облік громадян:

- які проживають в одній кімнаті по дві і більше сім'ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі, якщо займане ними жиле приміщення складається більше як з однієї кімнати);

- які проживають у двокімнатних квартирах з суміжними кімнатами, де утворилось дві або більше родини або у трикімнатних квартирах, де утворилось не менше двох родин та відсутня ізольована кімната для однієї з них, при умові, якщо на одну особу родин, залишених проживати в цій квартирі, припадатиме не більше однієї кімнати;

- які проживають у службових приміщеннях, наданих у зв'язку з характером їх трудових відносин, не менше п'яти років і незалежно від розміру приміщення;

- які проживають та прописані згідно договору піднайму не менше, ніж п'ять років після його укладення, в будинках державного фонду або згідно договору найму в будинках житлово-будівельних та житлових кооперативів, а також у жилих приміщеннях, які належать громадянам на праві особистої власності;

- які проживають не менше п'яти років у комунальних квартирах, незалежно від розміру жилої площі, яку вони займають;

- які постійно прописані та мешкають у гуртожитках або забезпечені житлом менше 7,5 кв. метра та досягли вісімнадцятирічного віку або одружилися чи влаштувалися на роботу у передбачених законом випадках до досягнення повноліття - відповідно з часу одруження або влаштування на роботу;

- у складі родин яких є інваліди дитинства, хворі інших категорій, що користуються відповідними пільгами, у випадках, якщо на кожного члена сім'ї припадає менше 9,0 кв. метрів жилої площі.

8. Встановити, що підприємства, організації та установи, які будують житло господарчим способом, мають право зараховувати на квартирний облік ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, передовиків виробництва, які пропрацювали на підприємстві не менше 2 років, якщо на кожного члена родини припадає не більше 8 кв. м, з включенням в списки підприємств, організацій, без права зараховування на квартирний облік у райвиконкомах.

9. Дозволити виконкомам районних Рад народних депутатів, підприємствам, установам, організаціям надавати позачергово житло родинам, у складі яких є хворі онкологічними захворюваннями та відкритою формою туберкульозу.

10. Встановити, що пільгою кожна сім'я може скористатися тільки одноразово, а у випадку виникнення надалі умов для повторної постановки на облік, надання житла відбувається на загальних підставах, за виключенням хворих туберкульозом відкритої форми або психічними захворюваннями.

11. Встановити, що надання жилої площі громадянам, які розлучилися, провадиться згідно черги квартирного обліку, але не раніше, ніж через рік після розлучення.

12. Встановити, що громадяни, зараховані на квартирний облік на загальну чи пільгову чергу згідно встановлених цією постановою підстав, для визнання їх такими, що потребують поліпшення житлових умов, забезпечуються житлом згідно черги, але не раніше громадян, зарахованих на облік, до прийняття цієї постанови".

3. Пункти 7, 8, 9 постанови виконкому міськради і президії міської ради профспілок від 15.07.85 N 582 відповідно вважати пунктами 15, 16, 17.

Подробнее

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 86 Далее

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.