This version of the page http://apx.org.ua/474-stajjni.html stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2019-01-29. The original page over time could change.
Стайні » Архитектор Олег Прокопенко в Киеве, градусловия, стройпаспорт, консультации

Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


 • ГЛАВНАЯ
 • Стройпаспорта
 • Градрасчет, градусловия
 • Portfolio, diploma, IT
 • Декларация;
 • Вопрос-Ответ
 • Отличия
 • Eng version
 • Contacts, payment!
Архитектурное проектирование зданий
0
0609 03

Стайні

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 6 855 Вимоги до планування окремих будинків і споруджень

6.12. Стайні, як правило, проектують одноповерховими, з горищним приміщенням.
6.13. У стайнях для спортивних коней, як правило, застосовується дворядне розташування денників, поєднуваних загальним проходом. В одному безперервному ряді розміщається не більше 15 денників.
6.14. Критий манеж для тренувань і змагань проектує прямокутної форми з розміром поля не менш 20?40 м. До складу будинку критого манежу можуть входити: предманежник, класи для теоретичних занять, приміщення для зберігання спортивного інвентарю, управлінські приміщення, буфет, трибуни для глядачів і інші приміщення, розроблювальні відповідно до завдання на проектування.
Покриття в манежі й предманежнике - пісок (10 див) по поліетиленових матах (заповненим піском), гравію й щебеням. Без дренажної системи.
6.15. Відкритий манеж - для виїждження розміром не менш 20?60 м. Покриття - пісок (10 див) по поліетиленових матах (заповненим дрібним гравієм), гравію й щебеням. Дренажна система обов'язкова.
Огородження манежу для виїждження переносне, із секцій висотою 30 див і довжиною - 2 м.
Якщо манежі передбачається використовувати для змагань по виїждженню, варто передбачити місця для 3-5 суддівських будок: дві з них розташовуються посередине довгих сторін манежу на відстані 5 м від огородження, і три - по короткій стороні, на відстані 5 м від огородження (одна - у центрі й дві - на відстані 2,5 м від кутів манежу убік його центра). Площа однієї суддівської будки - 3 м2 (1,5?2,0).
6.16. Відкрите конкурное поле - розміром не менш 50?80 м. Покриття - трав'яний або спеціальне - спеціальний трав'яний шар по суміші піску з гумусом (15 див), покладеним на великі щебені. Дренажна система обов'язкова. Огородження - живопліт , переносною або стаціонарна, висотою до 130 див.
6.17. Шпрингартен - замкнута эллипсовидная доріжка (коридор) між двома заборами, використовувана для напрыгивания коней на волі. Розміри доріжки: прямі ділянки - довжиною 60 м, напівкола - довжиною 20-25 м, ширина доріжки 3-4 м, висота огородження на опорах 2-2,2 м, відстань між опорами огородження 3-3,25 м, ширина прозоров між елементами огородження 0,4-0,6 м. В огородженнях улаштовуються ворота шириною 2,5-3 м. Покриття доріжки - спеціальне як на конкурных полях, але без трав'яного шару. Шпрингартен може також використовуватися в якості паддока для вигулу, а його внутрішній еліпс - для роботи коней на корді.
6.18. Круглі манежі для роботи на корді робляться відкритим і закритими, діаметром 17-20 м. Їх також можна використовувати для занять із починаючими спортсменами. Покриття поля - як у манежах (відкритих і закритих).
6.19. Склад покриттів для всіх полів і система дренажу для відкритих - розробляються в кожному конкретному проекті індивідуально на основі геологічних вишукувань.

Терміни й визначення
(інформаційне)

Конкур - кінне змагання з подолання перешкод.
Виїждження - класичний вид кінного спорту - їзда в прямокутному манежі по спеціальній програмі.
Денник - повністю закрите приміщення в стайні для індивідуального змісту коней без прив'язі.
Шпрингартен - спорудження для напрыгивания молодих коней без вершника у вигляді обмеженої забором доріжки, завширшки якої встановлені перешкоди.
Паддок - вигул для коня, обгороджена площадка, звичайно з піщаним ґрунтом.
Берейтор - професійний вершник, що здійснює заїздку молодняку й спортивну підготовку коней.
Конюх - співробітник, що годує коней і чистить денники. Використовується також на підсобних роботах.
Коновод - асистент спортсмена або берейтора, чистить коня, готовить неї до роботи, сідлає, іноді робить розминку коня.
Лимар - майстер з ремонту сідел, вуздечок і іншого кінського спорядження.
Коваль - співробітник, що займається подковыванием коней.
Корду, лонжа - міцна тасьма довгої 8-10 м і шириною 15-20 мм, призначена для прогону коней по колу.
Солярій - приміщення для обігріву й сушіння коней, обладнане спеціальними лампами.
Фуражна - приміщення для складування кормів.
Триборство - вид кінного спорту, включає виїждження, конкур і їзду по пересіченій місцевості з перешкодами.
Манеж - відкрита або закрита площадка для верхівкової їзди.
Конкурное поле - площадка для змагань по контурі.
Кувальна - приміщення для малодоходного коней.
Розв'язка - мотузка, шнур, призначені для фіксації коні в проході стайні для чищення, малодоходні й т.д., а також під час збирання денника. Довжина однієї розв'язки дорівнює половині ширини проходу.

 

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


Распечатать
Сообщить о ошибке

Похожие публикации:

 • Тваринництво
 • Ложа для суддів
 • При проектуванні житлових, суспільних, виробничих будинків

Комментарии по данной теме: Стайні

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.