Адміністративна будівля - Київ, просп. Повітрофлотський, 79
Доїхати громадським транспортом
ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ
Зупинка громадського транспорту розташована за 200 метрів від терміналів А, D і за 50 метрів від терміналу В. Кінцева зупинка тролейбусу №22 розташована навпроти терміналу В.
Громадський транспорт курсує з 06:30 до 22:30
Type
Номер
Маршрут
Маршрутний автобус
565
ст.м. Шулявська, ст.м. Дорогожичі, ст.м. Петрівка
Маршрутний автобус
368
мрз. Боярка - вул. Старовокзальна (близько з/д вокзалу)
Аеропорт «Київ» - вул. Ольжича (ч/з ст.м. Шулявська, ст.м. Дорогожичі)
Тролейбус
9
Аеропорт «Київ» - ст.м. Площа Льва Толстого
Тролейбус нічний з 23:00 - 5:30.
92Н
Аеропорт «Київ» - ж/д Вокзал – пл. Свободи
Автобус
78
ст.м. Васильківська – вул. Смілянська
Маршрутний автобус
805
Вишневое – ЖД ВОКЗАЛ
Вартість проїзду у маршрутному автобусі становить приблизно 6-7 грн. Оплата водію при вході. Вартість проїзду в автобусі і тролейбусі - 8 грн.
Пасажир повинен купити квиток у водія або в кіоску і закомпостувати його при вході. Маршрути з пересадками ви можете подивитися на сайті .
Схема метрополітену доступна за гіперпосиланням мапа київського метрополітену http://www.metro.kiev.ua/node/101
Доїхати на таксі
ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ
Для вашого комфорту рекомендуємо замовити таксі заздалегідь. До вашого прибуття, таксі буде подано в аеропорт до відповідного терміналу. Водій зустріне вас і допоможе з багажем.
Попереднє замовлення таксі в аеропорт Жуляни можна зробити за телефоном +38 (095) 482-82-81, +38 (096) 197-77-23
Доїхати в аеропорт Бориспіль
ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ
Машиною: через трасу Е40
Громадський транспорт:
Маршрутка 805 вул. Пастеля – Киів ЖД Вокзал - Маршрутка 126К ст. Київ-Пасажирський – Бориспіль