This version of the page http://www.1plus1.ua/vse-odno-ti-budesh-miy (195.137.240.80) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-11-22. The original page over time could change.
Все одно ти будеш мій
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Програми Новини Телепрограма Онлайн Відео
uaru
Все одно ти будеш мій, Мелодрама Все одно ти будеш мій, Все одно ти будеш мій 1+1, Все одно ти будеш мій дивись онлайн, серіали 1+1, Мелодрама Все одно ти будеш мій  – серіал виробництва 1+1 Продакшн
Дивись відео
03:00
Анонс
Все одно ти будеш мій

Мелодрама Все одно ти будеш мій  – серіал виробництва 1+1 Продакшн

Все одно ти будеш мій
Повні епізоди
  • 1 сезон
Все одно ти будеш мій 4 серія
1 сезон 4 серія
Все одно ти будеш мій 3 серія
1 сезон 3 серія
Все одно ти будеш мій 2 серія
1 сезон 2 серія
Все одно ти будеш мій 1 серія
1 сезон 1 серія
Олександр Попов
Ведучий Сніданок. Вихідний на 1+1

4-серійна мелодрама Все одно ти будеш мій  – продукт виробництва 1+1 Продакшн, знятий українською командою за участю українських акторів.

У центрі сюжету серіалу Все одно ти будеш мій – любовний трикутник: уклавши з друзями парі, представник "золотої молоді" Микита спокушає студентку-відмінницю Альону. Після довгих залицянь дівчина звертає на нього увагу і вірить у щирість його почуттів. У той же час в Альону закоханий бідний студент Михайло, який вважає себе недостойним її уваги. Незабаром Микита кидає Альону, і тепер вона наполегливо працює над собою, щоб довести, що гідна бути поруч з ним. Роман, який починався з дурного жарту, перетворився в історію довжиною в життя.

"Це історія про те, як мрії ведуть тебе вперед і про те, що в житті не буває поразок, тому що на кожну ситуацію можна подивитися з різних боків, адже випробування даються, щоб стати сильнішими. Головне – вірити в любов і власні сили", - говорить креативний продюсер 1+1 Продакшн Олена Єремєєва.

Cаундтрек до мелодрами Все одно ти будеш мій – однойменну пісню – виконала фіналістка "Голосу країни-5" Катерина Рибак, а музику написав музичний продюсер проекту Руслан Квінта.

Більше програм

Пн-Чт
20:45
Дві матері #український серіал
з 26 листопада
15:45
Моє чуже життя #турецький серіал
з 26 листопада
20:45
Жити заради кохання #серіал
Пн-Пт
17:10
Величне століття. Нова володарка #турецький серіал
Дивись відео
Школа. Недитячі ігри #український серіал
Недотуркані #український серіал