This version of the page http://www.1plus1.ua/igri-prikoliv (195.137.240.80) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-11-22. The original page over time could change.
Ігри приколів - анонси, новини, відео дивитися на 1+1
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Програми Новини Телепрограма Онлайн Відео
uaru
ігри,приколів, ігри приколів, ігри приколів на 1+1,ласточкін, ткач,оруджева, песик Студія Квартал 95 та Drive Production продовжують роботу над новим гумористично-розважальним україномовним шоу Ігри приколів, в якому 11 акторів, зірок Ліги сміху, грають веселі скетчі на побутові, культурні, соціальні, політичні теми, зрозумілі та близькі мільйонам українців.    У кожному випуску Ігор приколів телеглядачі побачать 6 скетчів, за допомогою яких творці проекту пропонують подивитися на часом непросту реальність, як на своєрідні ігри приколів. Веселі пародії на відомі телевізійні шоу, незвичайні інтерпретації музичних хітів та оригінальні номери допоможуть глядачам з гумором подивитися на нагальні проблеми.   Ролі в музичних та ігрових номерах виконують популярні актори Ліги сміху: Юрій Ткач, Олександр Станкевич, Тарас Стадницький, Андрій Рибак, Олександр Степаненко, Ірина Сопонару, Тетяна Песик, Анастасія Оруджева, Михайло Денісов, Віктор Розовий та Святослав Антіпов.   Ведучий та один з акторів проекту – Ігор Ласточкін, тренер Ліги сміху, ведучий Розсміши коміка та фронтмен команди Ліги сміху Дніпро.   Цікаво, що зйомки проекту проходять в компактному глядацькому залі з двома сценами, на одній з яких демонструються переважно музичні номери, на другий - ігрові скетчі. Крім того, декорації, в яких, розігруються скетчі, максимально наближені до реальності, що створює ефект повного занурення.   Шоу виходить в ефір щоп'ятниці.​
Щоп'ятниці
22:20
Анонс
Ігри приколів

Студія Квартал 95 та Drive Production продовжують роботу над новим гумористично-розважальним україномовним шоу Ігри приколів, в якому 11 акторів, зірок Ліги сміху, грають веселі скетчі на побутові, культурні, соціальні, політичні теми, зрозумілі та близькі мільйонам українців.    У кожному випуску Ігор приколів телеглядачі побачать 6 скетчів, за допомогою яких творці проекту пропонують подивитися на часом непросту реальність, як на своєрідні ігри приколів. Веселі пародії на відомі телевізійні шоу, незвичайні інтерпретації музичних хітів та оригінальні номери допоможуть глядачам з гумором подивитися на нагальні проблеми.   Ролі в музичних та ігрових номерах виконують популярні актори Ліги сміху: Юрій Ткач, Олександр Станкевич, Тарас Стадницький, Андрій Рибак, Олександр Степаненко, Ірина Сопонару, Тетяна Песик, Анастасія Оруджева, Михайло Денісов, Віктор Розовий та Святослав Антіпов.   Ведучий та один з акторів проекту – Ігор Ласточкін, тренер Ліги сміху, ведучий Розсміши коміка та фронтмен команди Ліги сміху Дніпро.   Цікаво, що зйомки проекту проходять в компактному глядацькому залі з двома сценами, на одній з яких демонструються переважно музичні номери, на другий - ігрові скетчі. Крім того, декорації, в яких, розігруються скетчі, максимально наближені до реальності, що створює ефект повного занурення.   Шоу виходить в ефір щоп'ятниці.​

#Юрій Ткач
Маленька донька Юрія Ткача заспівала для тата (відео)

Як мило!

#гумор
На 1+1 стартує новий сезон гумористичного проекту Ігри приколів

У проекті Ігор Ласточкін, Юрій Ткач та інші зірки Ліги сміху грають веселі скетчі на побутові, культурні, соціальні, політичні теми.

#розважальне шоу
У новому випуску Ігри приколів покажуть пародію на гурт «Время и стекло»

На глядачів 1+1 чекає нова порція гумору.

#прем'єра
У другому сезоні Ігри приколів з'явиться новий учасник

Прем'єра гумористичного шоу відбудеться вже 2 березня.

#гумор
В Іграх приколів покажуть, як Олег Винник переховується від своїх фанаток

Зіркові гумористи змусять українців сміятися від душі!

#Квартал 95
У новому випуску «Ігри приколів» розкажуть, як приготувати обід на 25 гривень

Один з шести курйозних скетчів у виконанні акторів буде представлений у вигляді імпровізованої кулінарної рубрики.

#гумор
Нова порція гумору: Жартівлива презентація пенсійної реформи та пародія на гурт MOZGI

Дивіться сьогодні о 22.20 новий випуск розважально-гумористичного шоу «Ігри приколів».

#прем'єра
Юрій Ткач провів екскурсію за лаштунки проекту Ігри приколів (відео)

Дізнайтеся, чим здивує глядачів нове гумористичне шоу Ігри приколів

#гумор
Ведучий нового проекту Кварталу 95 розповів, скільки заробляє

Ігор Ласточкін відкрив секрети залаштунків шоу Ігри приколів.

Дивитись всі

Найкращі відео

Всі відео
Пісня про скотч – Ігри приколів. 3 сезон. 7 випуск
Останній незайнятий пацієнт – Ігри приколів. 3 сезон. 7 випуск
Начальник ЖЕКу впав у незакритий каналізаційний люк – Ігри приколів. 3 сезон. 7 випуск
Гаджети руйнують чоловічу дружбу – Ігри приколів. 3 сезон. 7 випуск
Ігри приколів
Повні епізоди
  • 3 сезон
  • 2 сезон
  • 1 сезон
Ігри приколів 3 сезон 7 випуск
3 сезон 7 випуск
Ігри приколів 3 сезон 6 випуск
3 сезон 6 випуск
Ігри приколів 3 сезон 5 випуск
3 сезон 5 випуск
Ігри приколів. 3 сезон. 4 випуск
3 сезон 4 випуск
Ігри приколів. 3 сезон. 3 випуск
3 сезон 3 випуск
Ігри приколів. 3 сезон. 2 випуск
3 сезон 2 випуск
Ігри приколів. 3 сезон. 1 випуск
3 сезон 1 випуск

Студія Квартал 95 та Drive Production продовжують роботу над новим гумористично-розважальним україномовним шоу Ігри приколів, в якому 11 акторів, зірок Ліги сміху, грають веселі скетчі на побутові, культурні, соціальні, політичні теми, зрозумілі та близькі мільйонам українців. 
 
У кожному випуску Ігор приколів телеглядачі побачать 6 скетчів, за допомогою яких творці проекту пропонують подивитися на часом непросту реальність, як на своєрідні ігри приколів. Веселі пародії на відомі телевізійні шоу, незвичайні інтерпретації музичних хітів та оригінальні номери допоможуть глядачам з гумором подивитися на нагальні проблеми.
 
Ролі в музичних та ігрових номерах виконують популярні актори Ліги сміху: Юрій Ткач, Олександр Станкевич, Тарас Стадницький, Андрій Рибак, Олександр Степаненко, Ірина Сопонару, Тетяна Песик, Анастасія Оруджева, Михайло Денісов, Віктор Розовий та Святослав Антіпов.
 
Ведучий та один з акторів проекту – Ігор Ласточкін, тренер Ліги сміху, ведучий Розсміши коміка та фронтмен команди Ліги сміху Дніпро.
 
Цікаво, що зйомки проекту проходять в компактному глядацькому залі з двома сценами, на одній з яких демонструються переважно музичні номери, на другий - ігрові скетчі. Крім того, декорації, в яких, розігруються скетчі, максимально наближені до реальності, що створює ефект повного занурення.
 
Шоу виходить в ефір щоп'ятниці.​

Більше програм

Щонеділі
21:00
Танці з зірками #Танці з зірками 2018
Щовівторка
21:45
Інспектор. Міста #реаліті-шоу
Дивись відео
Концерт Ольги Полякової. Королева ночі #концерт
Щосереди
21:45
Світ навиворіт #реаліті-шоу
Щопонеділка
21:45
Міняю жінку. Новий сезон #реаліті-шоу
Пн-Чт
20:35
Чистоnews #комедійне шоу