Український телеканал Перший автомобільний придбав права на трансляцію етапів Формули-1. Контракт підписаний на три сезони - з 2018 по 2020 рік.
Напарником Сайнса в Макларені буде 18-річний британець
Макларен оголосив ім'я другого пілота на новий сезон.
Хемілтон виграв Гран-прі Італії, Райкконен - другий
Всі чекали дубль Феррарі в Монці, але в підсумку на подіумі Кімі Райкконен виявився лише другим, а перемогу відсвяткував Льюїс Хемілтон.
Гран-прі Італії: Феттель - найкращий у третій практиці
На трасі Монца завершилося третє тренування Гран-прі Італії. Другий результат показав гонщик Мерседеса Льюїс Хемілтон.
Феттель показав найкращий час другої практики гран-прі Італії
Другим фінішував Райкконен, Гемільтон - третій. Такі результати другого тренування на гонці гран-прі.
Гран-прі Бельгії: Хемілтон виграв кваліфікацію
У трійку найкращих потрапили також Себастьян Феттель із команди Феррарі і Естебан Вікон із Форс Індія.
Алонсо пояснив, чому пішов із Формули-1
Іспанцеві не вистачає справжньої боротьби на трасі.
Макларен визначився із заміною Алонсо
Карлос Сайнз зізнався, що завжди мріяв потрапити в Мерседес. Пілот долучиться до команди в наступному сезоні.
Ред Булл прийняв рішення не продовжувати контракт з Ріккардо
Пілот покине команду після закінчення сезону.
Боттас не визнав своєї провини у зіткненнях з Феттелем і Ріккардо
Фінський гонщик Мерседес Валттері Боттас фінішував п'ятим в Угорщині, хоча більшу частину гонки утримував друге місце. Після гонки він прокоментував інциденти із Себастьяном Феттелем і Даніелем Ріккардо.
Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини
Британський пілот Мерседес Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини, здобувши п'яту перемогу в сезоні і 67-у в кар'єрі.
Хемілтон виграв дощову кваліфікацію в Угорщині
У непростих погодних умовах пілоти Мерседес виявилися швидшими за інших, оформивши кваліфікаційний дубль.
Хемілтона можуть позбавити перемоги на Гран-прі Німеччини
Британця викликали до стюардів пояснити момент із заїздом/незаїздом у бокси - по ходу гонки у Хемілтона виникло непорозуміння з командою.
Хемілтон виграв у Німеччині, Феттель розбив авто
Дощ на Гран-прі Німеччини зробив етап цікавим і несподіваним. Втім, Хемілтон лише за 15 кіл піднявся у топ-5 за досить спокійного старту.
Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Німеччини, Хемілтон - 14-й
На автодромі Хоккенхаймринг пройшла кваліфікація Гран-прі Німеччини, яку виграв пілот Феррарі.
Формула-1: Феттель у відмінному стилі виграв Гран-прі Великобританії
Себастьян Феттель виграв у Сільверстоуні і зміцнив лідерство в гонці. Хемілтон закінчив гонку другим, а Райкконен - третім.