This version of the page http://kg.ua/news/crb-0 (5.39.73.150) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-07-26. The original page over time could change.
Перемога! Мешканці Великої Кохнівки відстояли у Малецького своїх лікарів | Кременчугская газета
Четверг, 26 Июля 2018 года

Вы здесь

Перемога! Мешканці Великої Кохнівки відстояли у Малецького своїх лікарів

 

23 января 2018 11:30

Готується угода про трансферти між містом і районом.

Сьогодні, 23 січня в холі Центральної райлікарні пройшов мітинг мешканців мікрорайону Велика Кохнівка, частина з яких не хоче переходити з Центральної райлікарні і їздити на обслуговування до лікарень Кременчука.

Вони кажуть – у ЦРЛ обслуговувалися з дитинства. А тепер, аби дістатися лікарні «Кременчуцька», їм потрібно добиратися із пересадками.

Сьогодні, під час зібрання, начальник управління охорони здоров’я Кременчука Дмитро Петращук повідомив, що до 1 липня все залишається, як і було раніше.

«Ми готуємо угоду про трансферти між містом і районом…А з 1 липня  все буде залежати, як пацієнти укладатимуть договори з лікарями. Захочуть з тими, які тут працюють,  чи з міськими (лікарями) – вирішуваати самим  люди»,- каже Д.Петращук.

Голова Кременчуцької райради Андрій Дрофа зауважив, що влада району робитиме усе аби лікарня та поліклініка у районі не зникла, а працювала.

Він також заявив, що наказ про скорочення лікарів у поліклініці скасований.

При цьому пан Дрофа закликав мешканців, що обслуговуються у ЦРЛ, підписати угоди зі своїми сімейними лікарями.

Наразі вже підписано 2 тис. 653 угоди, що складає 32% від тих кременчужан, що обслуговуються в ЦРЛ. Проте в ході дискусії стало відомо, що угод через базу Міністерства охорони здоров’я проведено набагато менше, а вищеназвана кількість то попередньо погоджені наміри підписати всі необхідні документи з лікарями району.

Про те, як відбувалося зібрання дивитися ТУТ.

18 грудня 2016 року мешканці Кохнівки, які обслуговуються в Центральній районній лікарні, протестувати проти переведення в лікарню «Кременчуцька» та у центри надання первинної медико-санітарної допомоги, що розташовані в приміщеннях колишньої Третьої і Четвертої  міських лікарень.

Нагадаємо, 20 грудня, в холі Центральної райлікарні відбувся «лікнеп» для мешканців мікрорайону Велика Кохнівка. Кременчужан ознайомили з новаціями медичної реформи і вирішать долю тих, хто не хоче переходити з Центральної райлікарні до лікарень Кременчука.

27 грудня стало відомо, що поки домовилися: первинну ланку Кременчуцької ЦРЛ фінансуватимуть за рахунок міста та району.

17 січня 2018 року голова Кременчуцької райради Андрій Дрофа провів нараду щодо фінансування медпослуг, які надаються мешканцям Кременчука (Великої Кохнівки та Лашків) на території Центральної райлікарні

 

Фото Олександр Грінченко

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

24 июля 2018
Квіти, музика, душевність: у Кременчуці презентували дві художні виставки
9 июля 2018
«Пивиха - фест»: в останній вечір неймовірний гурт KAZKA виступав уже на напіврозібраній сцені
14 июля 2018
Від Buick до Mercedes-а і Jawa з кузовом: як до Кременчука з’їхалися раритетні улюбленці колекціонерів з усієї України
25 мая 2015
Орбита – город – призрак
22 июня 2018
Перша «п’ятірка»: кременчуцькі пожежні інспектори поставили найвищу оцінку госпіталю ветеранів війни
20 июля 2018
Майже по Кінгу: кременчуцьке кладовище домашніх улюбленців розширюється, не зважаючи на заборону

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться