Рішуча заява профспілок на захист принципів соціального партнерства
- Деталі
- Опубліковано: Середа, 30 травня 2018, 16:46
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні сьогодні, 30 травня, на своєму засіданні обговорив та прийняв Заяву у зв’язку з грубим порушенням представниками держави принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням.
Профспілки призупинили свою участь у роботі правлінь Фондів.
Заяву було підготовлено робочою групою профспілкового СПО, до якої увійшли представники профспілок у правліннях Фондів соціального страхування та Пенсійного фонду. Під час обговорення..
АКЦІЯ. Захистимо профспілкове майно та законні права трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ»!
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 29 травня 2018, 09:47
Рішуче «Ні!» на адресу тих, хто намагається привласнити майно, що за законом і по праву належить профспілкам, лунало сьогодні, 29 травня, в Дніпрі. Представники всеукраїнських профспілкових організацій міста та Дніпропетровської області, трудові колективи акціонерних товариств, заснованих за участі ПрАТ «Укрпрофтур», представники профспілкових організацій та трудових колективів регіону провели мирне зібрання на захист профспілкового майна та прав трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ».
Акція відбулась згідно з рішенням..
ВРЯТУЮТЬ БІЛЬШЕ ЖИТТІВ
- Деталі
- Опубліковано: Середа, 23 травня 2018, 12:14
Черговий гуманітарний вантаж з США вартістю 740 тис. доларів в рамках гуманітарного проекту «Підтримка лікарень України» надійшов 22 травня до Дніпропетровської клінічної лікарні ім. Мечникова, яка всі ці останні роки допомагає пораненим в ході боїв на Донбасі українським воїнам (а їх тут пройшло через руки лікарів – членів профспілки медиків понад 2 тисячі).
На кошти, зібрані нашими співвітчизниками, що живуть в США, та простими американцями..
Профспілковій Академії – 25 років
- Деталі
- Опубліковано: П'ятниця, 18 травня 2018, 18:06
18 травня Академія праці, соціальних відносин і туризму ФПУ відзначила чверть століття від дня свого заснування.
В урочистій та хвилюючий атмосфері відбулося зібрання тих, хто колись навчався та працював у стінах профспілкового вишу, отримав тут вищу освіту або пройшов підвищення кваліфікації. До ювіляра завітали колеги, випускники та поважні гості, зокрема, представники Федерації профспілок України, яка у 1993 році, на зорі нашої незалежності, заснувала цей вищий..
ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ. Разом захистимо права людини праці, права профспілок!
- Деталі
- Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018, 17:19
16 травня відповідно до рішення Ради Федерації профспілок України, закріпленого у Постанові «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові», в Ужгороді відбулась Всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок.
В цьому заході солідарності та рішучості відстояти законні права та інтереси членів професійних спілок, всіх людей праці взяли участь представники багатьох всеукраїнських галузевих профспілкових організацій та територіальних профоб’єднань.
В акції взяли..
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ. Негайно зупинити наступ на права профспілок!
- Деталі
- Опубліковано: П'ятниця, 11 травня 2018, 16:53
Порушення прав профспілок з боку влади та роботодавців набуває системного характеру і ця проблема вимагає негайного вирішення. Про це заявили учасники прес-конференції «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові», що відбулась 11 травня в інформаційної агенції УНІАН.
В прес-конференції взяли участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп'ятий, голова Закарпатської обласної ради профспілок Володимир Фленько, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних..
За ініціативи профспілкової сторони відбулись консультації щодо прогнозу основних макроекономічних показників на 2019-2021 роки
- Деталі
- Опубліковано: Четвер, 10 травня 2018, 12:43
В рамках переговорного процесу з напрацювання проекту Генеральної угоди на новий строк за ініціативи профспілкової сторони 8 травня ц.р. відбулися консультації щодо формування прогнозу основних макроекономічних показників на 2019-2021 роки за участі Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Шубіна О.О., Першого заступника Міністра соціальної політики України Крентовської О.П., директора Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Горшкової..
Відбулась консультативна зустріч представників СПО об’єднань профспілок з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою
- Деталі
- Опубліковано: Субота, 05 травня 2018, 15:34
На виконання рішення СПО об’єднань профспілок з метою врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк 5 травня 2018 року відбулася консультативна зустріч представників СПО об’єднань профспілок з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.
У зустрічі взяли участь перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін, заступник Голови СПО..
Голова ФПУ Григорій Осовий підписав спільне звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо прискорення розвитку вітчизняної промисловості
- Деталі
- Опубліковано: П'ятниця, 04 травня 2018, 12:47
Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник звернулись з листом до Прем’єр-міністра України, голови Національного комітету з промислового розвитку Володимира Гройсмана.
Перш за все, вони від імені своїх організацій висловили вдячність за особисту підтримку пропозицій громадських організацій бізнесу та профспілок щодо прискорення розвитку промисловості країни.
«Підприємницька спільнота, роботодавці, промисловці та профспілки України позитивно..
ПЕРШОТРАВЕНЬ У КИЄВІ
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 01 травня 2018, 15:24
Сьогодні зранку було перекрито вулицю Хрещатик, і центр Києва заповнили профспілкові активісти Київської міської ради профспілок, представники всеукраїнських профспілок, спілчани, які приїхали з Черкащини і Київської області, а також активісти Соціал-демократичної партії та Партії Зелених до яких приєдналися небайдужі кияни.
Сформовані колони урочисто пройшли ходою до Європейської площі скандуючи: «Роботу, зарплату, гідне життя!», а також гасла спрямовані на соціальний..
Більше статей...
- ФОТОРЕПОРТАЖ: День праці - 1 травня
- Голова ФПУ Григорій Осовий взяв участь у церемонії покладання квітів на Алеї загиблим на виробництві
- Захищене і здорове покоління. До дня охорони праці в Україні
- Естафета поколінь з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок
- ПЛЕНУМ ЦР ПРОФСПІЛКИ. Відповідати вимогам часу, надіям та очікуванням людей праці
- Керівникам територіальних профоб’єднань!
- ГАРЯЧА ТЕМА. В Ужгороді здійснено спробу рейдерського захоплення Будинку профспілок!
- ПЛЕНУМ ЦК. Бути в авангарді боротьби за законні права працівників галузі
- Урядом схвалено проект Указу Президента України „Про День професійних спілок України”
- ПЛЕНУМ ЦК. Реформування системи охорони здоров’я вимагає посилення соціально-економічного захисту працівників
- ФПУ – Державна служба зайнятості: спільна мета – захист законних прав та інтересів людини праці
Дочірні категорії
- Загальні новини
- На контролі ФПУ
- Солідарні акції
- Новини членських організацій
- Міжнародна діяльність
- Ініціативи ФПУ
- На обговоренні в ФПУ
- Профспілка допомогла
Сторінка 1 з 78
- Початок
- Попередня
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Наступна
- Кінець