This version of the page http://aw-therm.com.ua/nagrivalni-kabeli-woks-17 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2018-01-09. The original page over time could change.
Нагрівальні кабелі Woks-17

Нагрівальні кабелі Woks-17

Для основного обігріву приміщень з постійним перебуванням людей в 2012 році завод «Одескабель» запустив у серійне виробництво спеціальний нагрівальний кабель (НК). Це кабель із суцільним захиснимекраном з алюмінієвої фольги з двома нагрівальними жилами, якімають подвійну ізоляцію з еластомеру з робочою температурою 125 °С.

Оболонка кабелю – спеціальний термостійкий ПВХ з робочою температурою 105°С, але в процесі експлуатації температура на поверхні НК не піднімається до такого значення.

Питома потужність Woks-17 становить 16,5 Вт/м, що дозволяє отримувати:

  • 130 Вт/м2 – крок укладання 12,5 см на глибині >3...4 см від поверхні підлоги;
  • 165 Вт/м2 – крок укладання 10,0 см на глибині >2...3 см від поверхні підлоги;
  • 190 Вт/м2 – крок укладання 8,75 см на глибині >1...2 см від поверхні підлоги.


Таке укладання забезпечує рівномірну температуру на поверхні теплої підлоги.

Потужність 130 Вт/м2 перевищує допустиме значення в 100 Вт/м2 (ДБН В.2.5-24-2012) для дерев'яного покриття, до якого відносяться ламінат і паркетна дошка. Якщо теплоізоляції під теплою підлогою немає, на обігрів приміщення піде 85 Вт/м2, що рекомендується для даного типу покрить. При теплоізоляції завтовшки 1 см, в приміщення потрапить 100 Вт/м2.

Рис.1. Нагрівальний кабель Woks-17


Потужність 165 Вт/м2 рекомендується використовувати для монолітного покриття (бетон, плитка, камінь і т.д.) житлових і побутових приміщень: ванна, коридор, кухня, вітальня, балкон і т.д.

Потужність 190 Вт/м2 рекомендується використовувати для монолітного покриття (бетон, плитка, камінь і т.д.) мокрих нежитлових приміщень: душові, басейни, парні, лазні і т.ін.

У стандартній комплектації теплої підлоги Woks-17 є монтажна стрічка, гофротрубка для датчика терморегулятора, інструкція з монтажу та експлуатації, гарантійний сертифікат з серійним номером.

Герметичність теплої підлоги ПАТ "Одескабель" відповідає класу IPX7. Перевірити це можна наступним чином:

  • занурити кабель у сольовий розчин (NaCl) на 30 хвилин;
  • 5 хвилин подавати напругу 2 кВ між нагрівальними жилами та екраном;
  • 5 хвилин подавати напругу 2 кВ між жилами, екраном та сольовим розчином.

Рис. 2. Комплект теплої підлоги Woks-17-2000


Для управління теплою підлогою потужніше 1 кВт, рекомендуємо застосовувати програмований терморегулятор, який знижує споживання електроенергії до 30% порівняно зі звичайним.

Woks-17 виготовляється серійно за ТУ У 31.3-05758730-084:2013, має сертифікат відповідності. Тепла підлога Woks – лауреат всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" 2013 року.

ПАТ «Одескабель»
akr@odeskabel.com
http://woks.ua
http://odeskabel.com



Оставьте комментарий X

Наиболее популярные

  • Индивидуальный тепловой пункт: схемы и решения
  • Как избежать ошибок при монтаже «конденсационника»
  • Гидравлический сепаратор: инвестиция в экономию
  • Баки-аккумуляторы тепла
  • Регулирование водяного «теплого пола»

Наиболее обсуждаемые

  • Индивидуальный тепловой пункт: схемы и решения
  • Радиаторные системы отопления
  • Гелиосистема для ГВС и «зеленый тариф»
  • Газовые котлы Minorca
  • Замена бытового котла: экономный выбор

Контакты

Специализированный ресурс Air Water Therm

Украина, 02002, г. Киев
ул. Е. Сверстюка (М. Расковой), 23, оф. 507

Телефон: +38 (044) 502-33-50

e-mail: web@aw-therm.com.ua

Присоединяйтесь к нам

  • instagram
  • facebook
  • googleplus
  • youtube
  • rss
Увидели ошибку в тексте? Выделите её и нажмите: Ctrl+Enter

Авторское право © 2018 Air Water Therm. Разработка Denis A. Cherkasov