This version of the page http://ostriv.in.ua/theme/code-D42B3D5F2D4EB (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-12-29. The original page over time could change.

Додати коментар Підписатися До списку тем
Вислолвіть своє враження від гри у футлоб !!!!
Діма15 21 Березня 2017, 18:51
По-перше, не футлоб, а футбол.)
По-друге, мені до вподоби даний вид спорту, адже завдяки йому можна виробити у собі витривалість, атлетизм, жагу до перемоги, а також виховати у собі такі якості як: лідерство, бачення поля, миттєво приймати рішення (що дуже потрібно під час матчу).
Футбол - це не просто гра, де бігають 22 людини + суддя. Футбол кожен бачить по-своєму: для когось - це незрозуміло що, для когось - це спосіб заробляти гроші, для когось - життя. Я ставлюсь до цього спорту, як до чогось неймовірного (наприклад, згадати попередній матч Барселона - ПСЖ, це було щось феномальне від іспанського клубу "Барселона".
По-третє, можна сказати, що футбол іноді нудний. Так, бувають деякі моменти, які не задовольняють вболівальників клубів (наприклад, дуже часті перепасування назад, або коли доходять до воріт суперників, то намагаються занести м'яч прямо у ворота (особисто це дуже мене дратує)), проте футбол - життя, без якого фанати навіть не уявляють свого існування у цьому світі.
Так, багато футболістів заробляють мільйони і деякі з них зазналися, проте є і такі, які жертвують ці самі мільйони на будівництво музеїв, шкіл і т.д. Так, багато футболістів грають на високому рівні досить тривалий час, але є молоді таланти, які отримали важкі травми і змушені покинути футбол.
Футбол, як і все інше, має дві сторони медалі, тому треба бути завжди напоготові у випадку, якщо щось станеться не добре.
Діма15 21 Березня 2017, 19:38
Кому цікаво, можу детальніше розповісти про матч Барселона - ПСЖ.
Це 2 матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів ( Ліга Чемпіонів - найбільш масштабний європейський турнір, у якому грають найсильніші клуби Європи).
На даному етапі турніру зустрілися іспанська "Барселона" і французький "ПСЖ" (Парі-Сен-Жермен), за нерівних умов, оскільки ПСЖ вдома переграв Барселону 4:0 і для того, щоб "Барса" пройшла далі, їй потрібно було вигравати 4:0 (для того щоб перевсти матч в овер-тайм).
Овер-тайм - додаткові 2 тайми по 15 хв, які додаються у випадку однакової кількості голів.
Проте, якщо команда забиває на чужому полі гол, то він рахується за два (наприклад, перший матч завершився 2:1, а команда, яко програла у гостях, виграла 1:0, то проходить далі вона за правилом "виїзного гола".
Тобто, Барселоні можна було вигравати 6:1, 7:2 і так далі з різницею у 5 м'ячів.
Попри феноменальну гру Барселону у першому таймі, у другому таймі вона пропустила і рахунок став 3:1. Проте Барселона не здавалась і на 88 хвилині забила і рахунок став 4:1. Потім на 90 + 1 хвилині заробляє Суарес ( нападник "Барселони" і рахунок - 5:1. І все таки на 90 + 5 хвилині Серджі Роберто ( захисник "Барселони" забиває і весь стадіон "Камп Ноу" ( стадіон "Барселони" встає і кожен вболівальник Барселони повірив, що дива існують.
Цей матч вже увійшов в історію Ліги Чемпіонів.)