Below is the text of the page https://tendermaster.com.ua/ stored 2017-12-23 by archive.org.ua. The original page over time could change. View as original html

Державні закупівлі та тендери ProZorro в Україні. Держзакупівлі

[https://tendermaster.com.ua/] англ рос укр Авторизація Користувачам Комерційним постачальникам Державним закупівельникам Юридичні консультації Наші партнери Закупівлі Плани Інструкції Новини Про майданчик Авторизація Користувачам Комерційним постачальникам Державним закупівельникам Юридичні консультації Наші партнери Закупівлі Плани Інструкції Новини Про нас Про майданчик Контакти Наші партнери Регламент en ru ua -20% Нові тарифи для наших клієнтів Відтепер не переплачуйте за участь у закупівлях. Наш електронний майданчик не є платником ПДВ, отже ми виключили цей податок із тарифів. Деталі за телефоном: 0 800 212-112 Бюджет закупівлі: Старий тариф: Новий тариф: До 20 000 грн - 17 грн - 14,17 грн До 50 000 грн - 119 грн - 99,17 грн До 200 000 грн - 340 грн - 283,33 грн До 1 000 000 грн - 510 грн - 425,00 грн Від 1 000 000 грн - 1700 грн - 1 416,67 грн Створити закупівлю Брати участь Реєстрація Пошук за активними Виберіть сортування Дата внесення змін 1 31 31 1 Закупівля А Я Я А Статус А Я Я А Очікувана вартість 10 1000 1000 10 Пошук Додати фільтр Скасувати Застосувати Товари Сільськогосподарська продукція Енергоресурси Гірнича продукція Продукти харчування Сільськогосподарська техніка Одяг, взуття та аксесуари Текстильні, пластмасові та інші матеріали Друкована продукція Хімічна продукція Офісна та комп’ютерна техніка Електротехнічне устаткування Телевізійна та телекомунікаційна апаратура Медицина Транспорт Обладнання Відпочинок Лабораторне, оптичне та високоточне обладнання Меблі Промислова техніка та обладнання Гірничодобувне та будівельне обладнання Конструкційні матеріали Програмне забезпечення та сервери Показати всі Послуги Ремонт і технічне обслуговування Встановлення обладнання Готельні та ресторанні послуги Транспортні послуги Поштові та телекомунікаційні послуги Комунальні послуги Фінансові та страхові послуги Нерухомість Послуги в сфері IT Дослідницькі послуги Послуги, пов’язані з нафтогазовою промисловістю Послуги у сфері сільського господарства Ділові послуги Освітні та навчальні послуги Медичні та соціальні послуги Відпочинок та культура Різне Показати всі Роботи Підготовка будівельного майданчика Будівництво будівель та споруд Монтажні роботи Завершальні будівельні роботи Прокат спецтехніки Показати всі Закупівлі Показати всі Управління освіти Калуської міської ради Послуги Їдалень 09:19 23.12.2017 Активна закупівля 23 000,00 грн Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" Охоронні послуги (послуги з охорони території закладу) 09:19 23.12.2017 Подання пропозицій 197 870,00 грн Комунальне підприємство "Південно-Західні тепломережі" Газ (пропан-бутан) 09:18 23.12.2017 Кваліфікація переможця 49 400,00 грн Хмельницька міська дитяча лікарня Конструйційні матеріали 09:17 23.12.2017 Активна закупівля 34 000,00 грн КЗ "Олександрійський протитуберкульозний диспансер" природний газ 09:16 23.12.2017 Подання пропозицій 349 500,00 грн КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 8 І-ІІ СТУПЕНІВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" Природний газ 09:16 23.12.2017 Пропозиції розглянуті 1 240 841,00 грн ДП Ставчанський професійний ліцей Природний газ 09:12 23.12.2017 Подання пропозицій 752 260,00 грн Військова частина А2227 Придбання ноутбука 09:12 23.12.2017 Активна закупівля 13 000,00 грн Державна установа "Ігренський виправний центр (№133)" Вікна металопластикові з енергозберігаючими склопакетами 09:12 23.12.2017 Активна закупівля 199 000,00 грн Служба автомобільних доріг у Запорізькій області послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів – 7 лотів Мультилотова закупівля 09:10 23.12.2017 Подання пропозицій 500 000,00 грн лот №1 - автомобіль HYUNDAI SANTA FE – 1 один. 56 000,00 грн лот №2 - автомобіль Toyota Land Cruiser - 1 один. 70 000,00 грн лот № 3 - автомобіль MITSUBISHI L200 - 1 один. 56 000,00 грн лот №4 - автомобіль HYUNDAI ACCENT - 3 один. 136 000,00 грн лот №5 - автомобіль Chevrolet Aveo - 2 один. 74 000,00 грн лот №6 - автомобіль ВАЗ 2110 - 1 один., автомобіль ВАЗ 2107 – 1 один. 46 000,00 грн лот №7 - автомобіль ЗАЗ-DAEWOO LANOS – 1 один., автомобіль DAEWOO LANOS TF696 – 1 один. 62 000,00 грн Реєстрація Новини Показати всі 17:15 22.12.2017 Увага: Зміни в роботі контакт-центру у зв’язку зі святом Різдво Христове за григоріанським календарем - 25 грудня! 23-25 грудня 2017 року - вихідні та святкові дні: контакт-центр по номеру 0 800 212 112 та контакт-центр щодо фінансових та бухгалтерських питань +38 057 766 01 12 не будуть працювати. Це ніяким чином не впливає на роботу електронного майданчика публічних закупівель Tendermaster, тож ви... 12:55 27.10.2017 ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ Раді Вам повідомити, що ми запустили новий проект “ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ”! Відтепер Замовники та Постачальники мають можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу у сфері публічних ... 15:56 23.10.2017 ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ ЗАКУПОВУВАТИМУТЬ ЕНЕРГОСЕРВІСНІ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ PROZORRO У системі ProZorro з’явився новий тип процедури - відкриті торги з закупівлі енергосервісу. Це означає, що державні заклади тепер зможуть закуповувати послуги компаній, які займаються підвищенням енергоефективності будівель, онлайн. Термомодернізація шкіл, дитсадків, лікарень та інших зак... 13:28 13.10.2017 Увага: Зміни в роботі контакт-центру у зв’язку з державним святом Днем захисника України - 14 жовтня! 14-16 жовтня 2017 року - святкові та вихідні дні: контакт-центр по номеру 0 800 212 112 та контакт-центр щодо фінансових та бухгалтерських питань +38 057 766 01 12 не будуть працювати. Це ніяким чином не впливає на роботу електронного майданчи... ДЕРЖЗАКУПІВЛІ ОНЛАЙН В УКРАЇНІ Державні закупівлі — ефективний інструмент, за допомогою якого можна придбати/продати товар, роботу або послугу на найвигідніших умовах. Для цього ви можете: Створити на електронному майданчику закупівлю з потрібними вам умовами і чекати заявки від тих, що бажають підписати з вами договір; Стати учасником аукціону і чекати рішення замовника після проведення торгів. Створити державну закупівлю може будь-яке підприємство відповідної форми власності або бюджетна організація (школи, лікарні і так далі). З 2016 року держзакупівлі в Україні проходять тільки в системі ProZorro — це торги з наданням повної інформації про замовника і учасників. Відкриті тендери, окрім публічної інформації, надають можливість брати участь в них будь-кому, хто бажає, чия діяльність відповідає правилам системи ProZorro в Україні. Це значно підвищує конкуренцію серед учасників і дає можливість замовникові (організатору державного аукціону) вибрати відповідний варіант з великої кількості пропозицій. Проведення тендеру для українських держпідприємств можливе виключно на сертифікованих майданчиках-партнерах системи державних закупівель ProZorro, офіційним партнером якого є веб портал публічних закупівель TENDERMASTER. Самі закупівлі проводяться в 1 або 2 етапи: У першому випадку переможця визначають в процесі внесення заявок підчас електронного торгу без додаткових переговорів. Зазвичай такий формат на нашому тендерному майданчику використовують при закупівлях устаткування або замовленні послуг, які не вимагають затвердження технічної документації; Двохетапний конкурс має на увазі попередній відбір серед тих, що бажають брати участь і коригування умов від замовника. Учасники, котрі залишилися в другому турі, роблять свої остаточні пропозиції. Найчастіше таку схему застосовують у випадках, коли потрібні проектні роботи, наладка виробництва і інше; Саме розміщення закупівель на електронному майданчику і участь в них регламентується законом України "Про публічні закупівлі". ЯК ПРОХОДИТЬ ЗАКУПІВЛЯ Проведення закупівель на TENDERMASTER Україна умовно можна розділити на 3 частини: Створення замовником закупівлі з чіткими і прозорими умовами для майбутніх учасників; Подання тендерних пропозицій від тих, що бажають, пропозиції яких відповідають тендерній документації закупівлі; Аукціон і визначення переможця тендеру. Щоб провести електронні закупівлі або запропонувати свою продукцію з послугами, пройдіть просту процедуру реєстрації на сайті (детальніше про це читайте в розділі "Інструкції по електронних державних закупівлях"). Після цього ви зможете слідкувати за існуючими закупівлями, брати участь в них або створювати власні. Якщо ви є замовником: при створенні закупівлі обов'язково вкажіть повні умови для учасників (постачальників товарів, послуг або робіт); в період уточнень і питань від постачальників (починається з моменту публікації оголошення про держзакупівлю) ви можете змінювати умови тендеру; Під час електронних торгів ви можете спостерігати за їх ходом в онлайн режимі. Після закінчення аукціону система сама визначає учасника з найбільш вигідною пропозицією, і ви розглянете пропозицію цього учасника на відповідність тендерної документації закупівлі. Важливо! Замовник може бачити тендерні пропозиції учасників тільки після закінчення аукціону. Якщо ви хочете брати участь в існуючому аукціоні, тоді: оберіть потрібний вам тендер і уважно ознайомтеся з умовами участі; подайте тендерну пропозицію на закупівлю; в період уточнень і питань від постачальників можете поставити організаторові держзакупівлі будь-які питання; щоб брати участь в аукціоні і зробити свою ставку, перейдіть за посиланням на сторінці закупівлі; чекайте закінчення аукціону та оголошення результатів. Уся інформація про замовників на українському тендерному майданчику TENDERMASTER доступна 24 години на добу 7 днів в тиждень (дані про учасників закупівлі доступні тільки після проведення аукціону). ЯК ВИГРАТИ ТОРГИ Сайт державних закупівель TENDERMASTER проводить всеукраїнські закупівлі з урахуванням міжнародного досвіду проведення відкритих електронних торгів. Вам надаються прозорі умови на участь в тендері, що гарантує чесну і конкурентну боротьбу. Для підвищення шансів на перемогу: Уважно вивчите умови державної закупівлі на товари, послуги і роботи. У заявці вкажіть тільки актуальну інформацію, виділивши найцікавішу для замовника на вашу думку. Аукціон проходить в режимі реального часу, тому будьте онлайн в цей час. Уважно відстежуйте ходи інших конкурентів і зробіть ставку (пропозиція) у свій хід. Обов'язково дочекайтеся закінчення торгів і оголошення переможця. Політика конфіденційності Публічна оферта договір для замовника Тарифи Регламент 0 800 212 112 Контакт-центр (безкоштовно з усіх номерів) info@tendermaster.com.ua +380 57 766 01 12 Фінансові та бухгалтерські питання accountant@tendermaster.com.ua TENDERMASTER 61052, м.Харків, вул. Маліновського, буд.3 Форма зворотнього зв'язку: Сертифікований партнер ©ТОВ "Квадро-Сервіс" Будь ласка, зачекайте...