This version of the page http://uamedia.visti.net/gazeta_vgoru (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-11-03. The original page over time could change.
Газета "Вгору"

Газета "Вгору"

У Херсоні асоціацію України та ЄС відсвяткували економічним форумом. ФОТОРЕПОРТАЖ

Рекомендовані

У Херсонську область прибули Голова Сейму Литовської Республіки Вікторac Прaнцкieтic і офіційна делегація Литовської Республіки в рамках урочистостей з нагоди вступу в силу Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також для участі в Балтійсько-Чорноморському економічному форумі.

На урочистому відкритті форуму були підписані кілька меморандумів про співпрацю в економічній та спортивній сферах. Зокрема, передбачається, що в Херсоні за участю литовських інвесторів буде налагоджено виробництво панелей для сонячних електростанцій. Також литовці мають намір співпрацювати з херсонськими компаніями в таких сферах, як організація харчування дітей в школах і ЖКГ (водопровідно-каналізаційне господарство).

Крім того, Херсонська область та Литва будуть спільно розвивати водні види спорту (різні різновиди веслування) і стрільбу з лука. Підписані відповідні меморандуми.

Цього року Балтійсько-Чорноморський економічний форум, який раніше проводили тільки в Херсоні, пройшов і в Литві, і в Україні. Литовська частина форуму пройшла в травні в Клайпеді. Українська щойно стартувала у Херсоні.

"Ми маємо успішні приклади бізнес-співпраці Литви і України, - сказав у своєму виступі Голова Сейму Литовської Республіки Вікторac Прaнцкieтic. - Вже десять років між Україною та Литвою курсує контейнерний потяг "Вікінг". В Україні успішно працюють літовські компанії, які займаються торгівлею, сільським господарством, виробництвом добрив... З Литви в Україну приходять нові, сучасні технології. Так у Херсоні планується відкриття спільного підприємства, яке вироблятиме сонячні панелі, розглядаються можливості співробітництва у розвитку Херсонського морського порту. Літва українцям не тільки довіряє, Літва у вас вірить".

View the embedded image gallery online at: http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/21211-u- khersoni-asotsiatsiiu-ukrainy-ta-yes-vidsviatkuvaly-ekonomichnym-forumom- fotoreportazh#sigProId1797dcd07d

Газета Вгору

У Херсоні ліквідовалу пожежу у приватному будинку

Рекомендовані

1 вересня о 03:13 на номер Служби порятунку "101"м. Херсон надійшла інформація про те, що на вул. Стеблієвській у приватному будинку горить покрівля.

Терміново на місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи. О 4:15 вогнеборці пожежу локалізували, о а 6:25 ліквідували на площі 60 кв. м. У результаті вогнем пошкоджені домашні речі, перекриття та дах.
Травмованих і загиблих немає.

Найімовірніше, що пожежа сталась через коротке замикання електропроводки.

На місці події працювало 2 одиниці техніки та 8 рятувальників.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

Газета Вгору

"Сама винна": на Донеччині поліція закрила провадження про зґвалтування?

За період з 16 лютого по 15 травня 2017 року Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) задокументувало три випадки сексуального та ґендерно-обумовленого насильства стосовно жінок, вчинені військовими Збройних сил України у зоні військового конфлікту. Про це йдеться у 18-й доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

У документі наводиться один приклад, який стався у жовтні 2016 року в Мар'їнці Донецької області. У цей день жінка була одна в своєму будинку, коли увірвалися двоє п'яних солдат.

Вони почали приставати до неї. Один військовий спробував стягнути з неї спідницю. Вона кричала і щосили чинила опір.

Один із нападників вдарив її по обличчю металевою мискою, розбивши їй ніс і губу.

Жінці вдалося вирватися до іншої кімнати і зателефонувати власнику будинку. Той у свою чергу зателефонував у поліцію і командирові військової частини.

Жінка повідомила про інцидент поліцію, але коли поліцейські прийшли допитувати її, то сказали їй, що вона сама була в усьому винна.

Пізніше слідчий поліції повідомив їй, що справа була закрита за відсутністю доказів.

Представниця слідчого відділення Нацполіції у Мар'їнці Лариса Галич повідомила Центру інформації про права людини, що Нацполіція не зафіксувала такого злочину у місті у жовтні 2016 року.

"В ході проведення перевірки було встановлено, що згідно Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Мар'їнського ВП інформація про вчинення у місті Мар'їнка у жовтні 2016 року будь-яких насильницьких дій відносно жінки з боку військовослужбовця, відсутня. Відповідно до цього, відомості до ЄРДР не вносились, досудове розслідування не проводилось", - йдеться в повідомленні слідчого відділення.

Нагадаємо, у лютому 2017 року ООН оприлюднила доповідь "Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом в Україні (14 березня 2014 - 31 січня 2017 рр)".

Автори цього документу переконані, що усі сторони конфлікту в Україні не використовують сексуальне насильство у стратегічних чи тактичних цілях.

Незаконні збройні формування вдаються до насильства, аби змусити ув'язнених та затриманих відмовитися від свого майна. Їм також наказували виконати інші дії як очевидну умову їхньої безпеки та звільнення.

У доповіді ООН констатується, що українській системі правосуддя бракує законів, інституційної спроможності та досвіду, аби ефективно розслідувати та розглядати в судах такі справи. Через це злочинці лишаються безкарними.

"Доступ до правосуддя є особливо обмеженим на території, яка перебуває під контролем озброєних груп", - зазначається у доповіді "Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом в Україні (14 березня 2014 - 31 січня 2017 років)".

Документ має 29 рекомендацій українському уряду, незаконним збройним формуванням та Росії, які мають запобігати випадкам сексуального насильства, покращити реагування на ці злочини та гарантувати справедливість для жертв.

Газета Вгору