This version of the page http://www.0342.ua/news/1692874 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-07-10. The original page over time could change.
Збірна команда депутатів Прикарпаття претендує на "золото" Всеукраїнської спартакіади. ФОТО - 0342.ua
+24 °С Хмарно, невеликий дощ
Детальніше
Увійти Реєстрація

У місті Чорноморську Одеської області триває VІ Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Однією з основних ігор четвертого дня змагань для депутатів Івано-Франківської області став півфінальний матч з футзалу. Під час зустрічі з командою Житомирської області прикарпатці впевнено здобули перемогу з рахунком 3:1 і вийшли у фінал спартакіади. Вже завтра вони боротимуться за спортивну першість з черкащанами.

Додали очок до загальнокомандного рейтингу збірної команди Прикарпаття тенісисти, які посіли 2 командне місце, а шашкісти наразі претендують на призове третє командне місце, інформує прес-служба обласної ради. Додамо, що "срібло" в особистому заліку з шашок здобув депутат обласної ради Микола Вітенко.

В той же час, найвідповідальніша гра четвертого дня змагань ще попереду. В другій половині дня прикарпатські депутати-волейболісти зіграють фінальний матч проти команди Полтавської області.

Однак, попри результати фінальних зустрічей, збірна команда Івано-Франківської області є основним претендентом на "золото" Всеукраїнської спартакіади, посідаючи наразі перше місце в загальнокомандному заліку.