Суспільне
мовлення
osvita.mediasapiens.ua

Парламент відклав розгляд питання про суспільне мовлення

Tweet

За словами голови Верховної Ради Володимира Литвина, розгляд питання перенесено на прохання авторів законопроекту. Фракції Партії регіонів, Литвина, БЮТ, НУНУ та КПУ погодились це зробити, зазначив спікер.

Нагадаємо, Андрій Шевченко мав намір просити коаліцію не відхиляти законопроект про суспільне мовлення, а створити робочу групу.

Раніше перший заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко зазначала, що шансів у цього проекту практично немає. У Комітеті припускали що проект № 7241 хочуть відхилити з метою розчистити шлях для президентського законопроекту.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», наразі текст останнього варіанту президентсько-урядового законопроекту разом з пропозиціями робочої групи суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при президенті України розміщено на сайті Держкомтелерадіо. За словами юриста Держкомтелерадіо Ганни Красноступ, цей проект знову повинен пройти узгодження всіх зацікавлених міністерств і відомств, а потім має бути підтриманий Кабміном. На це потрібен не один місяць.

Нагадаємо, 30 вересня 2010 року Громадська гуманітарна рада при президенті України прийняла Концепцію створення та діяльності Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ). В Адміністрації президента запевняли, що концепція переросте в невідкладний законопроект, який до 1 грудня 2010 року буде зареєстрований у парламенті главою держави. Однак підготувати законопроект було доручено уряду.

Урядовий законопроект фахівці розкритикували. Голова робочої групи із суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при президенті Валерій Бебик вважає цей проект слабким і таким, що працює на урядову кон'юнктуру. На сьогодні законопроект про суспільне мовлення, підготовлений урядом, «застряг» в Адміністрації президента. За словами пана Бебика, законопроект блокують юристи Андрія Портнова.

Верховна Рада, Шевченко, законопроект
Tweet
comments powered by Disqus