HTTP/1.1 200 OK Connection: close Date: Wed, 22 Mar 2017 20:53:26 GMT Server: Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.1e-fips PHP/7.0.11 Content-Type: text/html; charset=UTF-8 Client-Date: Wed, 22 Mar 2017 20:53:26 GMT Client-Peer: 185.25.118.97:80 Client-Response-Num: 1 Client-Transfer-Encoding: chunked Link: ; rel="https://api.w.org/" Link: ; rel=shortlink Set-Cookie: qtrans_front_language=uk; expires=Thu, 22-Mar-2018 20:53:26 GMT; Max-Age=31536000; path=/ Title: Комунікації реформ - Український кризовий медіа-центр X-Meta-Charset: UTF-8 X-Meta-Generator: qTranslate-X 3.4.6.8 X-Meta-Msapplication-TileImage: http://ucmc.org.ua/wp-content/uploads/2016/08/cropped-favicon-img-270x270.png X-Meta-Robots: noodp X-Meta-Twitter-Card: summary X-Meta-Twitter-Description:   Економічні реформи змінюють спосіб, яким ми взаємодіємо. Ми з владою, міністерства з державними підприємствами, батьки зі школою, місцеві адміністрації […] X-Meta-Twitter-Image: http://ucmc.org.ua/wp-content/uploads/2016/08/favicon-img.png X-Meta-Twitter-Title: Комунікації реформ - Український кризовий медіа-центр X-Meta-Viewport: width=device-width, initial-scale=1 X-Powered-By: PHP/7.0.11
This version of the page http://ucmc.org.ua/uk/reforms/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2017-03-22. The original page over time could change.
Комунікації реформ - Український кризовий медіа-центр
  • Про напрямок
  • Дискусії
  • Аналітика
  • Експерти

 

Економічні реформи змінюють спосіб, яким ми взаємодіємо. Ми з владою, міністерства з державними підприємствами, батьки зі школою, місцеві адміністрації з теплокомуненерго… Мало прийняти закони — потрібно зрозуміти, в чому проблема і як її насправді вирішує реформа.

Проект УКМЦ саме про це: тут ми збираємо та готуємо для вас найцікавіші тексти та дискусії, які дають можливість зрозуміти значно більше, ніж просто заголовки новин, переможні заяви про #перемоги і такі популярні сьогодні викриття #зрад.

У цьому році зможуть відремонтувати 2 з 170 тисяч кілометрів доріг – Укравтодор

З 2017 року служби автомобільних доріг Укравтодору у кожній області проводять усі тендери виключно через систему Prozorro. Це забезпечить необхідну прозорість тендерних процедур, адже сам Укравтодор сам не є виконавцем робіт. Суми, які виділяються на обласні дороги, також знаходяться у відкритому доступі.

Для змін на «Укрзалізниці» потрібен час, чітка стратегія та прозорість роботи

Дискусія про те, як оцінювати результати реформ на “Укрзалізниці”. Склянка з реформами наполовину повна чи наполовину порожня?

Медична реформа (без політики)

Детальна розповідь про те, що саме зміниться для пацієнтів та лікарів після закінчення реформи надання первинної медичної допомоги. Детальні роз’яснення заступника Міністра охорони здоров’я України

Що “не так” із захмарними платіжками?

Дискусія про причини появи “захмарних” платіжок для Києва і кроки місцевої влади, постачальника та профільного міністерства для того, щоб вирішити проблему

Круглий стіл «Зберегти гроші та тепло — місія здійсненна?»

У 2017 році нас чекає прорив у реформуванні найбільш архаїчної та залежної від олігархів галузі – енергетики. Це станеться, якщо уряд та парламент виконають всі обіцянки, які вони давали як громадянам, так і міжнародним організаціям. За позитивного сценарію ми зможемо ще більше віддалитися від Росії і почати вибудовувати справжні європейські правила гри. Ми зібрали найбільш позитивні зрушення, яких можна очікувати. І спробували також спрогнозувати, що станеться, якщо обіцянки виявляться порожніми.

Діагностика без політики: експертний аналіз діяльності НБУ

В УКМЦ вирішили допомогти всім, хто бажає підтягнути матчасть на початку тижня, в якому депутати знову будуть перед камерами.

ГРОШІ І ДОРОГИ: одвічні українські проблеми

Як аналізувати слова урядовців про початок будівництва доріг, тендери «Служб автомобільних доріг» та бюджети місцевих адміністрацій.

Пенсійна реформа: про що мовчать посадовці?

Чому за 25 років незалежності влада так і не наважилася провести повноцінну реформу пенсійної системи.

Гроші від видобутку газу, нафти, вугілля. Хто контролює?

Ііціатива прозорості видобувних галузей: що це дає громадам, бізнесу, державі, споживачеві?

ДОБРИЙ ПОГАНИЙ ФОП

Меморандум з МВФ може бути підписано в найближчі дні. І якщо уряд після цього почне виконання умов, під якими підписався, вкрай важливо аби ці правила писалися спільно із представниками бізнесу, які працюють на спрощеній системі оподаткування

В тіні конфлікту

В тіні конфлікту «Укрзалізниці» та Мінінфрастуктури: де права пасажира на реформи? Кілька прикладів того як «Укрзалізниця» та Мінінфраструктури рухаються різними коліями, що не перетинаються.

ДИСКУСІЯ ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ

Український кризовий медіа-центр уважно стежить за розгортанням реформи і підготував для Вас перелік типових запитань, які ставлять реформаторам, а також – їхні відповіді, які в МОЗ не втомлюються надавати.