This version of the page http://www.fcskala.com/news/1945---lr--6---4--1-0-3 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2015-11-07. The original page over time could change.
ДЮФЛ УКРАЇНИ. «СКАЛА» У 6-МУ ТУРІ - 4 ГРИ: +1 =0 -3
Як відомо, після відповідного проханням з боку керівництва ФК «Шахтар» до стрийськоо клубу і погодже...
Субота, 07 листопада 2015

Субота, 17 жовтня 2015 23:55

17 жовтня відбулися матчі 6-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької

Футбольної Ліги України. В Тернополі моршинська «Скала» U-16 та U-14 зустрічалися із ДЮСШ, а команди АФ «Скала» U-17 та U-15 грали вдома проти новачка вищої ліги – івано-франківської «Ніки».

Два матчі в Тернополі закінчилися мінімальними поразками моршинців. Команда U-16 після «сухого» першого тайму, пропустила один гол у таймі другому і залишилася на останньому місці турнірної таблиці з цифрою «0» у графі перемог.

Несподіванкою закінчився й матч наймолодших команд. «Скала», яка йшла п`ятою, програла передостанній команді чемпіонату, яка у попередніх п`яти поєдинках  провела у ворота суперника лише один мяч. Цього разу тернополяни вразили ворота моршинців двічі, пропустивши у свої лише один.

А у Моршині першими грали команди 1998 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 4:0 (2:0).

17 жовтня 2015 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». 10 градусів. Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль). Асистенти арбітра: Андрій Онишків (Львів) та Юрій Ковальчук (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 89. Роман Дутка (1. Назарій Жиляк, 47), 22. Віталій Загієв, 4. Ярослав Альохін, 2. Богдан Векляк-к., 23. Олег Дзюма (21. Віталій Мосевич, 52), 8. Ярослав Дяків (6. Павло Медвідь, 60), 9. Артем Челядін, 15. Руслан Харук, 7. Олег Козак, 11. Євген Ємаєв, 19. Василь Герег.

Тренер – Микола Василишин.

Голи: Артем Челядін (5, 49), Олег Козак (14),Василь Герег (70).

Матч проти дебютантів чемпіонату пройшов під диктовку господарів. Команді Миколи Василишина, яка разом з «УФК-Карпати» та BRW-BIKом» очолює турнірну таблицю (до звітного матчу у всіх було по 13 очок), вже до 15-ї хвилини вела в рахунку – 2:0. Відкрив лік забитим голам Артем Челядін на 5-й хвилині після удару з середньої дистанції. Схожим був і другий гол, котрий майже з тієї ж дистанції провів Олег Козак, який додає з кожним матчем. Зауважимо, що обидва мячі гравці моршинської команди провели з неробочих ніг: Челядін – з правої, а Козак – з лівої.

Після перерви розгром івано-франківців продовжили той же Челядін на 49-й хвилині та Василь Герег на 75-й. Артем свій другий мяч провів після індивідуальних дій на правому фланзі з наступним зміщенням у центр і потужним ударом у дальній кут. А Василь був першим на добиванні після масованої атаки.

Свою п`яту перемогу в шести турах «Скала» здобула без двох двох ключових гравців. Капітан команди Ігор Королевич відбував дискваліфікацію, а форвард Юрій Черепущак у попердній грі в Ужгороді зазнав травми, внаслідок чого йому навіть наклали гіпс.

Після цієї звитяги 17-річні вихованці Академії футболу «Скала» й надалі залишаються  єдиною командою, що ще не пропускали голів у власні ворота в поточному чемпіонаті.

НЕ ЗАБИВАЄШ ТИ, ЗАБИВАЮТЬ ТОБІ…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:1).

«Скала»: 77. Руслан Щербан, 4. Владислав Феліпович, 22. Владислав Диндин, 3. Ілля Теліховський, 5. Назар Цвик, 8. Остап Брода (21. Андрій Сметанка, 46),  10. Олег Гавронський-к., 14. Павло Яворський (11. Патрік Лесишин, 36), 15. Остап Марченко, 23. Ростислав Зьола (17. Іван Калька, 44), 7. Захар Шпакевич.

Тренер – Олександр Бойко.

До матчу обидва суперники підійшли майже з однаковими показниками і перебуваючи на дні турнірної таблиці. «Ніка» випереджала команду Олександра Бойка лише завдяки кращій різниці забитих і пропущених м`ячів. В обидвох команд було лише по два пункти і «0» в графі перемог.

Долю цього поєдинку вирішила одна хвилина. Саме на 20-й хвилині господарі мали відкривати рахунок, однак Ростислав Зьола перебуваючи у двох-трьох метрах від воріт влучив у захисника. Після цього пішла контратака івано-франківців і оборонець «Скали» Владислав Феліпович перервав ривок суперника з порушенням правил. Представник суддівської династії Циганкових Олександр-молодший без вагань вказав на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував капітан «Ніки».

Після цього моршинці прагнули бодай відігратися, однак фортуна була на боці гостей. Найкращий шанс господарі створили на 51-й хвилині, коли Андрій Сметанка на правому фланзі накрутив кількох захисників і віддав назад під удар Патріку Лесишину. На щастя для «Ніки» смугастий пролетів поруч із стійкою…