На цій сторінці Ви знайде інформацію про конкретних людей, які регулярно працюють над досягненням цілей Асоціації.

Ознайомтеся з загальною структурою та функціями управлінських органів АВК.

Рада Асоціації велосипедистів Києва

Ольга Соловей (Єрошенко)

Голова ради 2014-2015

Ольга працює в сфері комерційної нерухомості.

Стала членом Асоціації у 2010 році і одразу взяла на себе значну роботу по підготовці розсилки новин та анонсів Асоціації, зайнялася дослідницькою та аналітичною діяльністю. Вона є співавторкою вело-пропозицій Асоціації до проекту Генерального плану Києва, пропозицій щодо облаштування велоінфраструктури на мостах через Дніпро.

Під час акцій Асоціації Ольга завжди бере на себе значну частину роботи, зокрема, під час виставки “Велобайк” вона організувала знайомство з більшістю велобізнесменів, шукала знижки та бонуси для членів Асоціації. Під час Європейського тижня мобільності 2012 та 2013 організувала пішохідну зону, роботу з журналістами та волонтерами.

Ольга зробила першу соціальну рекламу велосипеду в Києві. Також вона веде програму Асоціації з допомоги двоколісним після ДТП, як і обіцяла при обранні на посаду члена Ради.

На посаді Голови Ради АВК планує заохочувати бізнес в спільні проекти для велоспільноти та просувати пілотний проект з проекту велоінфраструктури Дарницького району СТАРТ.

 

Віктор Загреба

Член Ради 2014-2015

Закінчив Київський міжнародний університет у 2005 році. Працював у сфері мас-медіа та у громадських організаціях. Два роки навчався на магістерській програмі з державної політики в Університеті Мериленду (США), спеціалізуючись на менеджменті державних органів і громадських організацій.

Є одним із засновників Асоціації велосипедистів Києва у 2007 році, був головою організації у 2009-2010 роках, а після цього – членом Ради Асоціації. Є ініціатором щорічної конференції “Велофорум”. Відвідував конференції “Velo-City” в Іспанії та Канаді, а також велосипедні конференції у Польщі, Німеччині та США. З 2008 до 2010 року реалізував власний велосипедно-туристичний проект “ВелоКраїна” в Карпатах.

У вільний від навчання та роботи час виховує двох дітей, які також велосипедисти.

На посаді члена Ради займається міжнародними зв’язками Асоціації та велотуризмом, планує досягнути якісного зсуву у відносинах з КМДА і розробки якісної і дієвої політики з розвитку велотранспорту в Києві.

Віктор в проекті “АВК в обличчях”

Богдан Лепявко

Член Ради 2015-2016

Закінчив радіофізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, у 2014 році – аспірантуру Інституту ядерних досліджень НАНУ, працює над написанням кандидатської дисертації в галузі фізики плазми. Також має великий досвід в сфері ІТ: на даний момент задіяний в одному з українських стартапів.

Має досвід організаційної діяльності, зокрема, огранізації поїздок, турпоходів і т.д. Крім велосипеду, займається й іншими видами спорту: марафонський біг, гірські лижі, тощо.

Участь в діяльності АВК: протягом 2014 року проводив велонавчання, велоекскурсії, працював над створенням велоконцепції Києва.

Як мої знання та навички можуть допомогти АВК:

“Мій досвід може стати в нагоді для АВК у: проведенні велонавчань, в т.ч. навчання велотренерів; організації різноманітних заходів; міжнародних зв’язках; написанні та перекладі публікацій різними мовами; консультації в галузі ІТ; представленні організації на різноманітних заходах; взаємодії з науковою та студентською спільнотою. З радістю набуваю нового досвіду та включаюсь в нові проекти.

Хотів би продовжувати програму велонавчань, працювати над залученням нових членів в Асоціацію. Планує брати участь у плануванні, а також контролі над створенням та використанням мережі велодоріжок в місті.

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

Олександр Ткаченко

Член Ради 2014-2015

Закінчив Київський національний економічний університет (КНЕУ) за спеціальністю “Міжнародна економіка”, працює в інвестиційній компанії.

Олександр є велолюбителем і ентузіастом велоруху. Використовує велосипед переважно для поїздок «вихідного дня» з сім’єю.

До вступу в АВК Олександра підштовхнуло бажання зробити рідне місто більш комфортним для велосипедистів, наблизити Київ до Європейських стандартів організації велоінфраструктури.

Олександр приєднався до команди АВК та став членом Ради у 2013 році. На посаді члена Ради АВК він прагне направити свої знання та досвід управління інвестиційними проектами на створення у Києві більш комфортних умов для розвитку велосипедного руху.

Першочерговим своїм завданням як члена Ради Олександр бачить роботу над проектами, котрі зроблять Київ більш «user-friendly» для велосипедистів-початківців (мапа веломаршрутів, місця паркування, т.д.), а також сприятимуть більш активному залученню бізнесу до розбудови велоінфраструктури Києва в рамках CSR.

Олександр в проекті “АВК в обличчях”

Дарина Пирогова

Член Ради 2015-2016

Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр соціології, 2 роки займалася у Докторській школі, працювала над дослідницьким проектом про дауншифтинг. З 2013 року викладає в Академії.

Із 2011 року і до сьогодні працює у Київському міжнародному інституті соціології координатором проектів. Займаєся організацією, створенням дизайну, плануванням та реалізацією соціологічних досліджень. Тематика – медіа, культура, здоров’я, гуманітарна сфера та соціальний захист. Працює на кінофестивалях Молодість та DocudaysUA координаторкою волонтерського корпусу.

Із 2014 рокупочала активно їздити велосипедом на роботу і стала спочатку волонтеркою, а потім і членом Асоціації велосипедистів Києва. Брала участь у підрахунку велосипедистів, плануванні велоінфраструктури Києва, Велофорумі у Львові та інших заходах АВК.

Серед напрямів діяльності АВК Дарині близька, з одного боку, аналітична і дослідницька робота (практики інших країн і міст, підрахунок, вироблення evidence-based підходу), а з іншого – робота комунікативна. “Моєю амбітною, але надзвичайно актуальною на сьогоднішній день метою, є консолідація велоспільноти Києва навколо реалізації велоконцепції“, – каже Дарина.

Дарина в проекті “АВК в обличчях”

Персонал

Ірина Бондаренко

Координаторка Асоціації велосипедистів Києва

Іра в Асоціації з 2009 року. Працювала журналісткою в Бюро журналістських розслідувань “Свідомо” та прес-секретарем у Національному екологічному центрі України. В Асоціації почала волонтерити з підготовки прес-релізів, бо вважала, що медіа-робота налаштована недосконало. Перший організований нею проект, акція з вимогами велопарковок біля супермаркетів, закінчилася встановленням велопарковки біля ТРЦ “Караван”.

Іра є авторкою та організаторкою Велопарадів дівчат (з 2012 – Велопарадів для всіх), які потім почали проводити ще 10 міст України. Також Іра придумала і організовує конкурс на визначення кращого вело-офісу “Велопрацедавець року”, який проводиться щорічно, а з 2012 року також у Харкові.

З 2013 року Іра працює в Асоціації як штатний працівник, веде загальну організацію всієї роботи АВК та координує роботу по Києву (створення велосипедної мережі, розробка веломережі Дарницького району, врахування велоруху при реконструкції вулиць).

Іра в проекті “АВК в обличчях”

Ксенія Семенова

координаторка з національної роботи

Ксенія в Асоціації з 2010 року. До того отримала освіту у Швеції у сфері управління проектами громадських організацій. Перебуваючи в Скандинавії зрозуміла, що прагне працювати в Україні, робити українські міста більш комфортними та зручними. В Асоціації Ксенія допомогла розробити першу для АВК стратегію роботи організації, допомагала з пошуком фінансування, організацією різноманітних подій. “Я вірю, що з кожним роком у Києві буде зростати кількість людей, які переживають це прекрасне відчуття свободи, що охоплює мене коли я рухаюсь містом на велосипеді”, – каже Ксенія.

Зараз в АВК Ксенія відповідає за роботу на національному рівні: консультації містам щодо розвиткувелотранспорту, адміністрування сайту Українського інформаційного центру велотранспорту, координацію проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад“, а також допомагає з підготовкою проектних заявок, перекладами та стратегічним розвитком організації.

Ксенія в проекті “АВК в обличчях”

Олеся Сторожук

медіа-координаторка

Навчалася в університеті ім. Т.Шевченка в Інституті філології, потім закінчила магістерську програму з політології в Києво-Могилянській академії, в рамках якої провела академічний семестр в університеті ім. Ф.Шиллера в м. Йена (Німеччина). Згодом проходила стажування в Німецькому парламенті.

Олеся є засновницею інтернет-порталу про навчання за кордоном Unistudy, над яким працює з 2006 року, брала участь у безлічі міжнародних освітніх програм. Останні 3 роки цікавиться проблемами екології, тому шукала себе в різних проектах зі сталого розвитку.

Після майже річного використання велосипеду як щоденного транспорту в Німеччині та в екскурсійних цілях в інших містах Європи, захотілося побачити те ж саме в Україні – тому з осені 2013 року почала волонтерити в АВК, займаючись наповненням сайту.

На посаді медіа-координаторки відповідає за інформаційні ресурси Асоціації, зв’язки з громадськістю та роботу з пресою.

Олеся в проекті “АВК в обличчях”

 

  • Nick Vognick

    Норм команда) Давайте тепер побільше про рядових учасників – комюніті білдінг же. В кінці додати питання про те, куди б вони хотіли поїхати на вєльчику.

    • Олеся

      Якраз почали це робити: http://avk.org.ua/tag/avk-v-oblychchyah/
      Розкажеш про себе?

інші цікаві матеріали

Відтепер велосипед – найдешевший транспорт у Києві

Після подорожчання цін на проїзд у комунальному транспорті велосипед стає найбільш конкурентним і найдоступнішим транспортом у Києві. Так, за актуальних тарифів велосипедист може зекономити 3000-5000…

Нові знижки для членів АВК від майстерні “Велопростір”

У 2015 році майстерня “Велопростір” пропонує членам Асоціації велосипедистів Києва нові знижки: 30% на велотури та майстер-класи і 15% на технічне обслуговування велосипеда. “Велопростір” надає…

Що думають українці про велоспорт? Результати опитування

Минулого року в Києві відбулися дві спеціалізовані велосипедні виставки “BikeExpo 2014” та “Велобайк 2014”. Під час них було проведено опитування велосипедистів, з результатами якого можна…