This version of the page http://www.1plus1.ua/kastyngy/56 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2014-07-10. The original page over time could change.
Кастинг. Голос.Діти. - 1plus1.ua

Кастинги. Голос країни. Діти.

Нам потрібні неповторні голоси, які здатні дивувати та зачіпати за живе. Ми не шукаємо дітей, яких фанатичні батьки намагаються зробити зірками. Наші герої – це діти, для яких сцена – це крихка, смілива, але найзаповітніша мрія.
Хай голос вашої дитини почує вся країна!

Нагадаємо, що «Голос. Діти» - це адаптація голландського формату компанії Talpa «The Voice Kids». За правилами проекту, з маленькими учасниками працюють зіркові тренери, які представляють різні стилі музики. Зіркові тренери формують свої команди під час сліпих прослуховувань – вони сидять спиною до сцени та обирають учасників, орієнтуючись виключно на вокальні дані.

Учасниками проекту можуть стати діти у віці від 7 до 14 років – як жителі України, так і інших країн.

Якщо у Вас виникли технічні проблеми під час заповнення анкети, будь-ласка, дзвоніть (044) 469-40-04

Анкета учасника кастингу

Будь-яка Інформація про проект, отримана прямо чи опосередковано, є конфіденційною і я зобов'язуюсь не розголошувати її третім особам протягом трьох років з того моменту, коли така інформація стала мені відома.

Заповнюючи цю анкету, я тим самим визнаю і погоджуюсь з тим, що:

  • Я заповнив цю анкету чесно і точно і якщо яка-небудь інформація, виявиться неправдивою, що вводить в оману або неповною, то це буде достатньою підставою для відмови в моїй участі в телевізійному проекті.
  • Всю інформацію я подаю особисто і добровільно.
  • Заповнюючи цю анкету, я даю свою згоду на збір, реєстрацію, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання та поширення (реалізацію, передачу третім особам), а також знищення моїх персональних даних (з використанням інформаційних систем і без них) без обмежень такої обробки. Дана згода на збір і обробку моїх персональних даних, поширюється на всі дані, зазначені мною в цій анкеті, включаючи фотографії, прикріплені мною до цієї анкети.
  • Заповнюючи цю анкету, я розумію і погоджуюся з тим, що факт заповнення анкети не є гарантією моєї участі в проекті.