This version of the page http://smf.in.ua/ stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2014-01-27. The original page over time could change.
Юридическая консультация Симферополь | "Liberty SMF", Бизнес - Справка, Новости

Последние добавления раздела Юридической Консультации

Яким чином оподатковуються та відображаються в податковому розрахунку за формою 1-ДФ грошові кошти, які були використані для придбання новорічних подарунків для дітей?
ВССУ щодо можливості застосування статті 625 ЦК України до правовідносин з приводу невиконання підрядчиком договору підряду
ВСУ щодо неможливості застосування статті 625 ЦК України до відносин з проводу стягнення з постачальника суми попередньої оплати, перерахованої за договором на поставку природного газу
Оглядовий лист ВГСУ від 14.01.2014 Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з правовідносин страхування
Оглядовий лист ВГСУ від 14.01.2014 Про деякі питання практики застосування господарськими судами законодавства у справах, в яких заявлено вимоги про відшкодування збитків

загрузка...

Новости - Юридическая консультация Симферополя

Ставки по екологічному податку змінені

Згідно пункту 2 підрозділи 5 розділу XX Податкового Кодексу України, починаючи з 01.01.2014р. ставка по екологічному податку складає 100% від ставок, передбачених ст.ст. 243—246 цього Кодексу. Правда, для виробників електроенергії і ТЗС ставки податку до 31.12.16 р. складуть у розмірі 75% від ставок, вказаних в ПКУ.

ФОП - платник ЄП може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі за межами території України

Чи може ФОП - платник ЄП здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі за межами території України?

Відповідь: Згідно із ст.5 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» зовнішньоекономічна діяльність - діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

Критерії зразкового платника податків

Заступник начальника ДПІ у м.Алушті ГУ Міндоходів в АР Крим Олександр Кравченко звертає увагу платників податків на те, що Міністерством доходів і зборів України розроблено Критерії визначення зразкових платників податків та Програму їх підтримки.

З 1 січня 2014 року змінився порядок обліку платників податків

З 1 січня 2014 року змінився порядок обліку платників податків. Зокрема, зареєструватися платником єдиного податку та платником ПДВ можна буде і у держреєстратора. Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування та заяву про добровільну реєстрацію платником можна буде подати держреєстратору як додаток до реєстраційної картки, яка подається для держреєстрації юридичної особи або підприємця.

Міндоходів не збиратиме персональних даних клієнтів страхових компаній

Обсяги схем мінімізації податкових зобов’язань через інструменти псевдострахування у 2013 році сягнули майже 3 млрд. грн. Для упередження використання такої практики страховими компаніями та несумлінними платниками податків, Міністерство доходів і зборів наполягає на внесенні до податкової декларації на доходи страхових компаній даних про застрахованих клієнтів.

Спрощено процедури започаткування бізнесу

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем розпочинається з подачі документів Держреєстратору за місцем свого проживання. Подати документи можна особисто або через уповноважену особу. Якщо заявник подає заяву особисто, він пред’являє паспорт.

Cплата митних платежів може здійснюватися авансом

Для зарахування авансів у рахунок сплати митних платежів платник повинен зробити розпорядження про це органу доходів і зборів та виконати відповідні митні формальності. Після такого розпорядження дана сума коштів не підлягає використанню на будь-які інші цілі. По завершенню митних формальностей кошти у сумі, на яку зроблено розпорядження, перераховуються органом доходів і зборів до державного бюджету.

Хто зобов’язаний задекларувати доходи отримані в 2013 році

Громадянин зобов’язаний подати у 2014 році податкову декларацію, якщо протягом звітного року, зокрема, отримував:

- доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

Правила переміщення міжнародних поштових та експрес-відправлень

Переміщення міжнародних поштових та експрес-відправлень

Про правила та порядок здійснення таких операцій через митний кордон України інформують фахівці Чопської митниці Міндоходів.

При пересиланні товарів (за винятком підакцизних) громадянам слід пам’ятати такі основні правила:

- при пересиланні міжнародних поштових відправлень (МПВ) на адресу одного одержувача звільняються від оподаткування товари фактурною вартістю менше 300 євро;

Реформа декларування доходів громадян - чого очікувати

Головне управління Міндоходів в області запрошує громадськість долучитися до обговорення концепції реформи декларування доходів громадян. Міністерством доходів і зборів України запропоновано не готовий законопроект, а концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів.

Отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ скоротилось до 11 днів

Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість, подали відповідну заяву та відповідають визначеним критеріям, мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку. Цей вид відшкодування запроваджений для сумлінних платників податків.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • следующая ›
 • последняя »