This version of the page http://ed.kpi.ua/index.php?lang=uk (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2013-11-06. The original page over time could change.
Кафедра Електронних Приладів та Пристроїв

Головне меню

Вступай

 

 



Кафедра Електронних Приладів та Пристроїв
International Conference on Intelligent Energy and Power Systems (IEPS-2014)

Організаційний комітет IEPS-2014 з великим задоволенням запрошує до участі у конференції 2014 IEEE International Conference on Intelligent Energy and Power Systems (IEPS-2014), що відбудеться у Інституті Електродинаміки НАНУ та НТУУ "КПІ" з 2 по 6 червня 2014 року.

Звертаємо Вашу увагу, що участники ХІІІ міжнародної наукової конференції "Проблеми сучасної електротехніки - 2014" (ППЕ-2014, http://fel.kpi.ua/ppe/) сплачують реєстраційний внесок зі знижкою: IEEE Members - 30 евро, Non-IEEE Members - 50 евро.

Всі прийняті рецензентами статті буду надіслані в ІЕЕЕ для включення до IEEE Xplore Digital Library та індексації у Scopus. Не представленні особисто авторами статті не будуть надсилатися до IEEE Xplore Digital Library.

Інформаційне повідомлення: http://ieps.ieee.org.ua/wp-content/uploads/2013/07/IEPS-2014.pdf
Кінцевий термін подачі статті: 21 січня 2014 року.
Електронна система завантаження статей: https://www.easychair.org/conferences/?conf=ieps2014

З повагою,
Організаційний комітет IEPS-2014
Website: http://ieps.ieee.org.ua/
E-mail: ieps  ieee.org.ua

 
Компанія Мелексіс запрошує на навчання та стажування

Ми - міжнародна високотехнологічна компанія із штаб-квартирою в Бельгії, що розробляє інноваційні аналого-цифрові SoC-мікросхеми (різнотипні сенсори, схеми управління електродвигунами, RFID, бездротові системи комунікації тощо) для замовників по всьому світу. Продукцію Melexis використовують майже всі провідні автомобільні бренди

Ми пропонуємо:
- Навчання в Лабораторії Аналогового Дизайну
- Навчання в Лабораторії Цифрового Дизайну
- Стажування в інших відділах: вимірювання характеристик мікросхем, проведення кваліфікаційних випробувань, розробка автоматизованих систем тестування, створення топології мікросхем, розробка вбудованого програмного забезпечення

Ми чекаємо на Ваше резюме, якщо Ви:
- Студент 3+ курсу (ФЕЛ, РТФ, ФАКС, ММІФ, ІПСА тощо)
- Прагнете розвивати свій талант у сфері мікроелектроніки
- Володієте англійською мовою на середньому рівні
Під час навчання та стажування студентам виплачується стипендія

Резюме з поміткою "Стажування" надсилайте на адресу: elb  melexis.com
За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Юрчак за тел. (044) 495-07-94
Форму резюме можна завантажити тут

Презентація відбудется 21 жовтня о 15:00 в 412 аудиторії 12 корпусу

 
 
День відкритих дверей Факультету електроніки

З метою популяризації факультету електроніки серед школярів та молоді і залучення найбільш обдарованої частини її до вступу на факультет електроніки 28 жовтня 2013 р. о 16:00 в аудиторії 412 (12 корпус) відбудеться День відкритих дверей Факультету електроніки.

 
VII-а науково-практична конференція

VII-а науково-практична конференція

 

„ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ"

 

Метою конференції є обмін інформацією, досвідом та поглиблення знань студентів, аспірантів та фахівців з перспективних напрямків розвитку сучасної електроніки, використання сучасної елементної бази та комп’ютерних технологій в розробці електронних пристроїв та систем для різноманітних галузей сучасної промисловості та медицини.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • електроніка інформаційних систем;
  • електроніка фізико-технічних систем;
  • математичне та фізичне моделювання процесів та систем в електроніці;
  • компоненти електронних схем та особливості їх застосування при розробці електронних пристроїв та систем;
  • обчислювальна та мікропроцесорна техніка в електронних пристроях та системах;
  • електронно-оптичні системи перетворення інформації;
  • прилади та пристрої НВЧ в інформаційних системах.

Пропонуємо Вам взяти участь у 7-тій науково-практичній конференції «Перспективні напрямки розвитку сучасної електроніки». Конференція відбудеться в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 25-26 квітня 2013 р.

Організатор конференції - кафедра «Електронних приладів та пристроїв» факультету електроніки НТУУ «КПІ». Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Політехнічна, 16 (корпус №12), к. 412.

У конференції планується участь студентів старших курсів, аспірантів та фахівців відповідних спеціальностей НТТУ «КПІ» та інших інститутів і організацій.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Участь у конференції безкоштовна.

Тези доповідей будуть опубліковані.

Кращі доповіді будуть рекомендовані до опублікування в журналі „Електроника и связь”.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ

м. Київ-56, вул. Політехнічна, 16 (корпус №12), к. 122.

Телефон для довідок: (044) 228-92-63, (044) 454-95-05.

Е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Більш детальна інформація щодо оформлення матеріалів доповідей та зразок заявки на участь у конференції представлені на сайті: www.ed.kpi.ua

Шановні учасники конференції «Перспективні напрямки сучасної електроніки».

Оргкомітет приносить свої вибачення і повідомляє, що по технічним причинам конференція відбудеться не 25-26 квітня, а 15-16 травня 2013 р.


Графік роботи конференції
15 травня, корп. №12 НТУУ „КПІ”, ауд. 412.

 



 


10:00 – 11:00 Реєстрація учасників конференції
11:00 – 11:30 Відкриття конференції
11:30 – 19:00 Слухання доповідей

 

 

 



 

 

10:00 – 11:00 Реєстрація учасників конференції
11:00 – 15:00 Слухання доповідей
15:00 Підведення підсумків конференції

 

 



 

 

 

Заявка на участь в конференції

 


Зразок оформлення тез доповідей

 
НТУУ «КПІ» та компанія ДТЕК уклали угоду про співробітництво

14 липня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і компанія ДТЕК – лідер паливно-енергетичного комплексу України, підписали угоду про початок довгострокового співробітництва.


Спільний проект НТУУ «КПІ» і ДТЕК реалізовуватиметься по кількох напрямах. Завдяки цій співпраці ДТЕК допоможе адаптувати навчальні програми університету до актуальних потреб промислового сектору. Кращі студенти енергетичних спеціальностей отримають змогу пройти навчання за спеціалізованими програмами і в майбутньому працювати на підприємствах компанії. НТУУ «КПІ» наблизить навчальні плани для певних спеціальностей до вимог галузі, у нього з’являться можливості краще враховувати рівень розвитку сучасних технологій та модернізувати базу навчальних лабораторій. І, звісно, забезпечити випускників, які успішно впоралися з навчанням, робочими місцями.


«Укладення угоди з ДТЕК є продовженням узятого нашим університетом курсу на співпрацю з провідними вітчизняними та закордонними компаніями, що працюють в сфері реальної економіки. Ми зацікавлені в тому, щоб наші студенти як спеціалісти формувалися в умовах сучасних виробництв, щоб вони ще зі студентської лави долучалися до розв’язання конкретних практичних задач. Головним наслідком співпраці між КПІ та ДТЕК стане випуск висококваліфікованих фахівців для паливно-енергетичного комплексу України, і, ясна річ, для самої компанії», – вважає перший проректор НТУУ «КПІ», академік НАН України Юрій Якименко.


Чудово усвідомлюють це й представники великого бізнесу. Адже від їх сьогоднішньої готовності допомогти вітчизняним вишам у справі підготовки фахівців залежить стабільність їхньої завтрашньої діяльності.


«Бізнес має активніше включатися в процес вирішення проблем ресурсного забезпечення освіти. Сьогодні ми відкриваємо свої можливості, технології, процедури. Ми готові надавати місця студентам для проходження стажування, отримуючи навзамін можливість адаптування навчальних програм. Це дозволить скоротити розрив між освітою та потребами виробничих компаній та підприємств», – прокоментував подію директор з управління персоналом ДТЕК Олександр Кучеренко.

 

 

Цікаво знати

  • Терлецький Олександр Володимирович
  • Кузьмичєв Анатолій Іванович
  • Мельник Ігор Віталійович
  • Михайлов Сергій Ростиславович
  • Спеціальності

Що потрібне ще на сайті?

Що потрібне ще на сайті?
 

Контакти

м. Київ, вул. Політехнічна, 16

12 корпус, кімната 109

Тел. викладацької:
(044) 454-95-06

kafedra@gmail.com