This version of the page http://smf.in.ua/ stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2013-10-22. The original page over time could change.
Юридическая консультация Симферополь | "Liberty SMF", Бизнес - Справка, Новости

загрузка...

Последние добавления раздела Юридической Консультации

В день анулювання реєстрації у якості платника ПДВ можна виписувати податкові накладні
Затверджено нову Книгу обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці та самозайняті особи
Правова позиція ВСУ щодо виконання зобов'язань по оплаті додаткової житлової площі будівельного об'єкта
Относительно исчисления пособия по беременности и родам
Яка відповідальність передбачена до роботодавця за несвоєчасну сплату єдиного внеску?

Новости - Юридическая консультация Симферополя

За отказ принимать электронные платежи магазины будут штрафовать на 8500 грн

За отказ принимать электронные платежи магазины будут штрафовать на 8500 грн

Вступило в силу постановление Кабинета Министров Украины от 02.10.2013 №727 «О внесении изменения в пункт 2 Положения о порядке наложения и взыскания штрафов за нарушение законодательства о защите прав потребителей».

Податкова розповіла про негативні наслідки найманої праці без оформлення трудових відносин

Негативні наслідки не укладання трудових відносин, виплати «заробітної плати в конвертах» відчувають як самі роботодавці, працівники так і члени територіальних громад та суспільство в цілому. Для працівників нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати в «конвертах» призводить до:

- позбавлення працівника гарантованого розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки);

Органи, що видають довідку про сплату утилізаційного податку

1 вересня 2013 року набрав чинності Закон України від 04.07.2013 р. №422-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України про сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів», яким запроваджено сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Упрощен порядок разработки проектов землеустройства для целей сельхозпроизводства

В Украине вступило в силу Постановление Кабинета Министров Украины "О внесении изменений в Порядок разработки проектов землеустройства, обеспечивающих эколого - экономическое обоснование севооборота и упорядочение угодий" от 2 октября 2013 года № 725.

Согласно принятым изменениям, отменяется обязательность подачи решения органов исполнительной власти, органов местного самоуправления или решения суда при заключении договора на разработку проектов землеустройства.

Обговорили економічний ефект від підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС

У Мінекономрозвитку обговорили економічний ефект від підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС

Чому зникають робочі місця

Вирішення питань зайнятості населення потребує спільних зусиль всієї громадськості, всіх гілок влади, роботодавців.
У вересні цього року за ініціативи директора Вінницького обласного центру зайнятості В’ячеслава Гаврилюка відбулася спільна нарада, де йшлося про пріоритетні завдання в галузі підвищення рівня зайнятості та заробітної плати, які повинні стати результатом реалізації завдання ініціатив Президента України В. Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення.

За підсумками I півріччя рівень безробіття в Україні скоротився до 7,5%

Ринок праці в Україні, незважаючи на світову економічну кризу, демонструє стабільність. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час Всеукраїнської наради з питань зайнятості.

В Украине зафиксирован рост крупного бизнеса

С начала нынешнего года (по состоянию на 15 октября) в Украине зарегистрировано 38 034 юридических лиц различной организационно - правовой формы ( ОПФ ) , что на 5 % больше прошлогоднего показателя.

Так, в 2012 году в период с первого января по 15 октября в классификатор организационно - правовых форм хозяйствования (КОПФГ ) были внесены 36 085 юридических лиц, на 1 949 меньше нынешних данных.

Постачальникам програмної продукції - пільга з ПДВ

Державна податкова інспекція у м.Алушті ГУ Міндоходів в АР Крим повідомляє, що для отримання цієї пільги реєстрація платника податку на додану вартість як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування податком на прибуток підприємства суб’єктів індустрії програмної продукції не потрібна. Звільнення застосовується до операцій з постачання програмної продукції і відмовитися від неї не можливо.

Росспоживнагляд має перевірити «Roshen» до 1 листопада


Перевірки українських кондитерських фабрик «Roshen» інспекторами Росспоживнагляду можуть завершитися вже до 1 листопада. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час брифінгу в Кабміні. Він також заявив, що окрім заводів російські фахівці перевірять і спеціальні акредитовані лабораторії.

Какая ответственность за несвоевременную уплату единого социального взноса

Главное управление Миндоходив в Киеве напоминает , что единый взнос на общеобязательное государственное социальное страхование подлежит уплате независимо от финансового состояния плательщика.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • следующая ›
 • последняя »