НОВИНИ
СТАТТІ
ТРАДИЦІЯ
ФОРУМ
РУС
ENG
DE
ESP
POL
RSS
13 вересня 2013, п`ятниця
Головна
Новини
Оберіть рубрику:
Анонси »
Вибори-2010 »
Вибори-2012 »
Відкриття »
Він і Вона »
Влада »
Втрата »
Газоват »
Громадська думка »
Добробут »
Доброчинність »
Довкілля »
Духовний світ »
Економіка »
За межею віків »
За право людини »
Захист держави »
Зона економічного дива »
Імперія «Совок» »
Календар »
Коаліція «С.Р.А.К.А» »
Колиска цивілізації »
Кримінал »
Медіа »
Мистецький погляд »
Надзвичайна подія »
Назад в СРСР »
Народний Вісник »
Національне питання »
Наші новини »
Невідоме »
Новини Сакартвело »
Освіта »
Охорона здоров`я »
Пістолетне право »
Погода в Україні »
Подія дня »
Політика »
Правосуддя »
Пригода »
Регіональні новини »
Самоврядування »
Свій до свого по своє »
Світ навколо нас »
Скандал »
Слава козацька »
Спорт »
Стихія »
Суспільне життя »
Телебачення »
Технології »
Туризм »
У світі науки »
Увага - розшук! »
Українці в світі »
Чудасії і дивацтва »
Публікації
Оберіть рубрику:
Авіація »
Аграрний сектор »
Актуальні події »
Антикриза »
Антропологія »
Аратта - прадавня Україна »
Археологія »
Архітектура »
Варто знати »
Виробництво »
Військова справа »
Власна безпека »
Голодомор »
Громадська діяльність »
Громадянська позиція »
Гумор »
Державність »
Добробут »
Довкілля »
Дозвілля »
Думка українця »
Духовність »
Екологія житла »
Економіка та фінанси »
Етнографія »
Є така думка »
Євроінтеграція »
Інший погляд »
Історії кохання »
Історія »
Кіномистецтво »
Космос »
Культура »
Література »
Людина і влада »
Медицина »
Медіа »
Меценатство »
Міфи та легенди »
Мова »
Музеї та заповідники »
Музика та виконавці »
Наука й освіта »
Національна безпека »
Національне питання »
Образотворче мистецтво »
Пам’ять »
Під ковдрою влади »
Політика »
Політмаразми »
Політологія »
Право »
Правопорядок »
Психологія та стосунки »
Рукотвори »
Світ про Україну »
Скульптура »
Смачного! »
Соціоніка »
Спорт »
Сучасні технології »
Театр »
Туризм і подорожі »
Україна - це Я! »
Українці »
Управління »
Філософія »
Фотомистецтво »
Холодна війна-2 »
Цивілізаційні процеси »
Згадай себе!
Оберіть рубрику:
Духовність »
Історія »
Музеї »
Надбання »
Народний календар »
Обряди »
Постаті »
Символіка »
Традиції »
Трипільські символи »
Книги
Соціоніка
Оберіть рубрику:
Тест »
Статті »
Книга »
Медіа-банк
Оберіть рубрику:
Наш фотоальбом »
Вільна фотогалерея »
Українські фільми »
Українські мультфільми »
Флеш-анімація »
Вільний форум
Літній відпочинок
Дошка оголошень
Реклама
Про портал
Актуально
Пансіонат «Аратта» Музей «Аратта» Невідома Аратта Українські фільми Українські мультфільми Хто ти?
Словник
Тлумачний словник сучасної української мови онлайн. Перевірка слова:
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
что такое трейдер Форекс ? и где об этом почитать?
Підручник. За редакцією заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Ходаківського Є.І.
Затверджено Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів - лист від 14.12.2007 р.
«Походження українців, росіян, білорусів та їхніх мов»
Міфи і правда про трьох братів слов'янських зі «спільної колиски».
Походження східнослов'янських народів та їхніх мов (української, російської і білоруської) хвилювало багато поколінь дослідників. На кожному історичному етапі вчені тлумачили ці проблеми по-різному залежно від обсягу наявного в них фактичного матеріалу, ідеологічних позицій дослідників, панівної на той час політичної кон'юнктури тощо.
«Етнологія України: Філософсько-теоретичний та етнорелігієзнавчий аспект»
Через різні історичні та політичні умови в Україні феномен етносу залишається маловивченим. Сьогодні, коли Україна будує свою вільну державу, нас не може задовольнити іноземна теоретична база в розв`язанні проблем етносу та нації, яка перебуває під сильним впливом глобальних світових тенденцій.
«Від Малоросії до України: парадокси запізнілого націєтворення»
Політологічна розвідка в історію нашої держави відомого публіциста, політолога і поета Миколи Рябчука. Книга має переклад польською, французською та німецькою мовами.
«Психологічні аспекти в менеджменті: Типологія Юнга, соціоніка, психоінформатика»
Викладаються основи типології Юнга, соціоніки та психоінформатики, пропонується інструментарій для практичної діяльності: характеристики та моделі психологічних типів, ідентифікаційні тести, таблиці.
Сторінки (всього - 2): 2 | 1 | » найдавніша
Публікації, статті, аналітика:
Не ідентифікований – не злочинець Марія Томак, Радіо Свобода Захищаючи привілей своїх працівників на знеособленість, правоохоронна система насправді «захищає» саму себе від реформування. І доки в лавах міліції анонімність буде нормою, доти матимемо не сервісну, а каральну службу.
Про міру присутності у власному житті Діна Річардс, «Мудра Веста» Ви коли-небудь бували в покинутому будинку? Розбите скло, перекошені віконниці, широко розкриті або наглухо забиті двері, стіни, що потріскалися, обвисла стеля, багато пилу і бруду, а найголовніше - почуття порожнечі і покинутості неминуче наздоганяє кожного, хто опиняється в подібному місці.
Чому українська влада не проводить перепис населення? Лілія Гришко, DW В Україні вкотре перенесли перепис населення. Через президентські вибори, вважають експерти. Адже результати перепису можуть виявитися “промовистішими” за аргументи влади.
«Цариця доказів»: український варіант Володимир Бойко, ОРД Жорстоке поводження людини з себе подібними існує стільки, скільки існує й саме людство. Але вперше на наукове підґрунтя застосування тортур під час кримінального провадження поставили наприкінці XV-го століття два викладачі Кельнського університету – декан Яков Шпренгер і пріор Генріх Крамер, більше відомий під латинізованим варіантом свого прізвища Інсісторіс.
Сімейна сварка: що ніколи не можна говорити? Лаура Лі, «Школа життя» Всі щасливі родини ...сваряться. Але щаслива та родина, яка вміє сваритися правильно. І тому щаслива.
Популярні статті:
Хто такі козаки-характерники
[92222 перегляди]
Цікаві факти про жінок
[89887 переглядів]
Нумерологія дати народження
[66174 перегляди]
Міфи і легенди стародавньої України. Божич
[59027 переглядів]
Що людині потрібно для щастя?
[54168 переглядів]
Гетьман Петро Сагайдачний
[53375 переглядів]
Міфи і легенди стародавньої України. Стрибог
[50373 перегляди]
«Велесова книга» у контексті східнослов`янської літератури
[50008 переглядів]
Легенди та відкриття обручки
[48806 переглядів]
Втрачена спадщина? Хто такі козаки-характерники
[44135 переглядів]
Найкращі закони народжуються зі звичаїв” Жозеф Жубер