This version of the page http://www.1plus1.ua/kastyngy/51 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2013-07-29. The original page over time could change.
Кастинги - Битва хорів - Кастинги - 1plus1.ua
 • Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
 • Канал ТЕТ up_down
 • ++
 • ТСН.ua
 • Женский портал
 • Автомобильный портал
 • Голос країни
 • Великі перегони
 • Пекельна кухня
 • Твоя країна
 • Мир наизнанку

Кастинги

Битва хорів

Вокальний проект

"Битва хорів" – це новий грандіозний вокальний проект, який вражає своєю масштабністю та грандіозністю. Проект, який підкорив серця глядачів уже більше 10 країн світу, а відтепер стартує і в Україні.

Анкета на участь

"Битва хорів" – це новий грандіозний вокальний проект, якому немає рівних! Шоу, яке з першого погляду вражає своєю масштабністю. Із неймовірним успіхом "Битва хорів" реалізована в більш ніж 10 країнах світу, прийшов час України! 

Цей проект покликаний зібрати армію універсальних співаків. Які не просто вміють гарно співати, але й можуть та готові стати частиною команди, однієї родини, одного цілого... Які разом готові пройти низку випробувань заради унікальної можливості заспівати гуртом на очах у мільйонів глядачів під керівництвом восьми легендарних зіркових наставників! Кожен із яких із сили-силенної спраглих до участі в шоу конкурсантів збере свій, неподібний ні на що, хор. Ми доведемо, що колективний спів може бути модним, потужним та дуже популярним. Ми змусимо всю країну співати в унісон з серцем! Стань частиною цілого!

Не прогав свій шанс... Тебе почує вся Україна!

Ми не ставимо перед охочими взяти участь в нашому проекті жодних обмежень, окрім віку. Увага, в шоу “Битва хорів” можуть взяти участь конкурсанти, яким на момент проведення добору виповнилося повних 14 років. Легендарні наставники чекають, як на сольних виконавців, так і на колективи: дуети, тріо, квартети, гурти та хори! В проекті цілком можуть взяти участь громадяни інших країн.

Для участі у всеукраїнському кастингу “Битви хорів” потрібно підготувати дві різнопланові композиції:

- рідною мовою (українська/російська);

- іноземною мовою;

Оберіть свої улюблені пісні, які вразять нас з першого куплету! Візьміть до уваги, що виконувати їх доведеться акапельно!

Команда проекту “Битва хорів” чекатиме саме на вас за такими адресами:

 

Одеса

22 червня – готель “Адмірал”, провулок Єлисаветградський,1

 

Севастополь

24 червня – Центр культури та мистецтв, вулиця Леніна, 25

 

Дніпропетровськ

26 червня – Консерваторія імені Глінки, вулиця Ливарна, 10

 

Донецьк

29 червня – Центр молоді, бульвар Шевченка, 54

 

Харків

1 липня – Кіноконцертний зал “Україна”, вулиця Сумська, 35

 

Київ

3 липня – ДК “Росток”, вулиця Гарматна, 26/2

 

Вінниця

7 липня – Обласна філармонія, Хмельницьке шосе, 7

 

Львів

9 липня – Міський палац культури імені Гната Хоткевича, вулиця Кушевича, 1

 

Увага, початок реєстрації учасників о 9-30 ранку, завершення о 17-00. Захопіть із собою паспорт або свідоцтво про народження (учасникам до 16 років).

Раді будемо відповісти на ваші запитання за телефоном: 044 369 33 12. Анкета учасника не є обов’язковою умовою участі в проекті “Битва хорів” та заповнюється за бажанням!

Станьте частиною цілого!

Будь з нами у соцiальнiй мережi
X