НОВИНИ
СТАТТІ
ТРАДИЦІЯ
ФОРУМ
РУС
ENG
DE
ESP
POL
RSS
1 липня 2013, понеділок
Головна
Новини
Оберіть рубрику:
Анонси »
Вибори-2010 »
Вибори-2012 »
Відкриття »
Він і Вона »
Влада »
Втрата »
Газоват »
Громадська думка »
Добробут »
Доброчинність »
Довкілля »
Духовний світ »
Економіка »
За межею віків »
За право людини »
Захист держави »
Зона економічного дива »
Імперія «Совок» »
Календар »
Коаліція «С.Р.А.К.А» »
Колиска цивілізації »
Кримінал »
Медіа »
Мистецький погляд »
Надзвичайна подія »
Назад в СРСР »
Народний Вісник »
Національне питання »
Наші новини »
Невідоме »
Новини Сакартвело »
Освіта »
Охорона здоров`я »
Пістолетне право »
Погода в Україні »
Подія дня »
Політика »
Правосуддя »
Пригода »
Регіональні новини »
Самоврядування »
Свій до свого по своє »
Світ навколо нас »
Скандал »
Слава козацька »
Спорт »
Стихія »
Суспільне життя »
Телебачення »
Технології »
Туризм »
У світі науки »
Увага - розшук! »
Українці в світі »
Чудасії і дивацтва »
Публікації
Оберіть рубрику:
Авіація »
Аграрний сектор »
Актуальні події »
Антикриза »
Антропологія »
Аратта - прадавня Україна »
Археологія »
Архітектура »
Варто знати »
Виробництво »
Військова справа »
Власна безпека »
Голодомор »
Громадська діяльність »
Громадянська позиція »
Гумор »
Державність »
Добробут »
Довкілля »
Дозвілля »
Думка українця »
Духовність »
Екологія житла »
Економіка та фінанси »
Етнографія »
Є така думка »
Євроінтеграція »
Інший погляд »
Історії кохання »
Історія »
Кіномистецтво »
Космос »
Культура »
Література »
Людина і влада »
Медицина »
Медіа »
Меценатство »
Міфи та легенди »
Мова »
Музеї та заповідники »
Музика та виконавці »
Наука й освіта »
Національна безпека »
Національне питання »
Образотворче мистецтво »
Пам’ять »
Під ковдрою влади »
Політика »
Політмаразми »
Політологія »
Право »
Правопорядок »
Психологія та стосунки »
Рукотвори »
Світ про Україну »
Скульптура »
Смачного! »
Соціоніка »
Спорт »
Сучасні технології »
Театр »
Туризм і подорожі »
Україна - це Я! »
Українці »
Управління »
Філософія »
Фотомистецтво »
Холодна війна-2 »
Цивілізаційні процеси »
Згадай себе!
Оберіть рубрику:
Духовність »
Історія »
Музеї »
Надбання »
Народний календар »
Обряди »
Постаті »
Символіка »
Традиції »
Трипільські символи »
Книги
Соціоніка
Оберіть рубрику:
Тест »
Статті »
Книга »
Медіа-банк
Оберіть рубрику:
Наш фотоальбом »
Вільна фотогалерея »
Українські фільми »
Українські мультфільми »
Флеш-анімація »
Вільний форум
Літній відпочинок
Дошка оголошень
Реклама
Про портал
Актуально
Пансіонат «Аратта» Музей «Аратта» Невідома Аратта Українські фільми Українські мультфільми Хто ти?
Словник
Тлумачний словник сучасної української мови онлайн. Перевірка слова:
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
что такое трейдер Форекс ? и где об этом почитать?
Підручник. За редакцією заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Ходаківського Є.І.
Затверджено Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів - лист від 14.12.2007 р.
«Походження українців, росіян, білорусів та їхніх мов»
Міфи і правда про трьох братів слов'янських зі «спільної колиски».
Походження східнослов'янських народів та їхніх мов (української, російської і білоруської) хвилювало багато поколінь дослідників. На кожному історичному етапі вчені тлумачили ці проблеми по-різному залежно від обсягу наявного в них фактичного матеріалу, ідеологічних позицій дослідників, панівної на той час політичної кон'юнктури тощо.
«Етнологія України: Філософсько-теоретичний та етнорелігієзнавчий аспект»
Через різні історичні та політичні умови в Україні феномен етносу залишається маловивченим. Сьогодні, коли Україна будує свою вільну державу, нас не може задовольнити іноземна теоретична база в розв`язанні проблем етносу та нації, яка перебуває під сильним впливом глобальних світових тенденцій.
«Від Малоросії до України: парадокси запізнілого націєтворення»
Політологічна розвідка в історію нашої держави відомого публіциста, політолога і поета Миколи Рябчука. Книга має переклад польською, французською та німецькою мовами.
«Психологічні аспекти в менеджменті: Типологія Юнга, соціоніка, психоінформатика»
Викладаються основи типології Юнга, соціоніки та психоінформатики, пропонується інструментарій для практичної діяльності: характеристики та моделі психологічних типів, ідентифікаційні тести, таблиці.
Сторінки (всього - 2): 2 | 1 | » найдавніша
Публікації, статті, аналітика:
Лешек Бальцерович:українські урядовці вдають, ніби турбуються про населення Любомир Шавалюк, Український тиждень Лешек Бальцерович – постать, яка не потребує представлення не лише професійним економістам, а й багатьом освіченим людям.
Навіщо нам, українцям, нова Конституція? Сергій Дмитриченко, «Аратта-Україна», головред До українських феноменів часів незалежності належить явище, яке державні мужі називають «конституційний процес». В сучасній історії України не було Президента, який би не мріяв «перекроїти» Конституцію на свій лад. Як і не було гаранта, який би її не порушив.
Як зачіска розкриває характер жінки UBR Незалежно від того, яке у вас волосся - коротке або довге, носите ви його акуратно укладеним в модну зачіску або віддаєте перевагу «недбалому» стилю, воно все одно підкреслює вашу індивідуальність.
Шкідливі френди в «Фейсбуці»: терпіти, приховати або розфрендити? Inopressa.ru «Фейсбук» часто змінює індивідуальність людини - принаймні, враження, яке вона справляє у віртуальному світі.
Найзагадковіша субстанція – вода Владислав Гончарук, «Україна. Наука і культура», 2009 Всі знають, що вода — одна з найрозповсюдженіших і відомих речовин на землі, а виявилося, що з погляду фундаментальної науки про неї мало що відомо.
Популярні статті:
Хто такі козаки-характерники
[89010 переглядів]
Цікаві факти про жінок
[85919 переглядів]
Нумерологія дати народження
[58980 переглядів]
Міфи і легенди стародавньої України. Божич
[57222 перегляди]
Що людині потрібно для щастя?
[52318 переглядів]
Гетьман Петро Сагайдачний
[51849 переглядів]
Міфи і легенди стародавньої України. Стрибог
[48749 переглядів]
«Велесова книга» у контексті східнослов`янської літератури
[48698 переглядів]
Легенди та відкриття обручки
[46963 перегляди]
Втрачена спадщина? Хто такі козаки-характерники
[41510 переглядів]
Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили” Новаліс