Сайт офіційного представника компанії Steinway & Sons в Україні
www.steinway.de
Сайт офіційного представника компанії Steinway & Sons в Україні
Салон ”Роялі та піаніно” / Piano House Komora:
Київ, вул. Кудряшова, 3 • Тел.: 044-496 3506/3507
info@komora.com
Тут на Вас завжди чекають 10 роялів і 8 піаніно (у тому числі великий концертний рояль Steinway D-274), а також наш персонал, який намагається виконати кожне Ваше побажання.
Професійні поради при виборі роялів та піаніно Steinway & Sons, Boston та Essex.
Обіцянка Стейнвея «The Steinway Promise»: Протягом десяти років Ви можете обміняти свій рояль чи піаніо Essex на новий рояль Стейнвей, отримавши при цьому знижку в розмірі повної первісної ціни Вашого інструменту. Якщо Ви придбаєте піаніно або рояль Boston у 2012 році, то протягом двадцяти років Ви можете обміняти його на новий рояль Steinway, отримавши при цьому знижку в розмірі повної первісної ціни Вашого інструменту. Таким чином Вам доведеться сплатити тільки різницю у вартості інструментів. Отже, Ви маєте змогу користуватися фортепіано Boston або Essex протягом цих років безкоштовно.
Оренда роялів Steinway & Sons для концертів, звукозапису, телезйомок, презентацій чи корпоративів.
Авторизований сервіс – поради, нагляд, ремонт, оригінальні запчастини до фортепіано Родини Стенвей. Гарантія на всі інструменти 5 років.
Настроювання роялів і піаніно. Фахове транспортування інструментів.
Проведення презентацій, майстер-класів.
Здійснення професійного звукозапису в рояльному салоні, у власній студії звукозапису чи безпосередньо з концерту.
долучайтесь до нас:
Звукозаписуючий лейбл Steinway вперше номіновано на премію Ґреммі
28.12.2012
Звукозаписуючий лейбл Steinway вперше номіновано на премію Ґреммі за запис Уте Лемпер та Квартету Фоґлера
Детальніше
108 нових роялів та піаніно Steinway для Консерваторії Пуерто-Ріко
26.12.2012
Покладаючись лише на найдосконаліші інструменти, щоб збудувати мультикультурний музичний міст між Карибами та Сполученими Штатами, Консерваторія Пуерто-Ріко обирає фортепіано Steinway & Sons.
Детальніше
Ігор Крутой: Музикант і композитор повинен навчатися грати на якісному роялі, - і це, безперечно, має бути Стейнвей
25.12.2012
Композитор і власник продюсерської компанії «АРС», незалежної агенції з авторських прав, низки російських і закордонних музичних радіостанцій Ігор Крутой відвідав першу свою альма-матер - Кіровоградське музичне училище.
Детальніше
Портрет артиста Steinway: Подорож Ланґ Ланґа
18.12.2012
В автобіографії “Подорож довжиною у тисячу миль” Ланґ Ланґ розповідає про свого надзвичайно вимогливого батька, який не втомлювався повторювати, що Ланґ має стати найкращим піаністом у світі. “Номер один, - постійно наголошував батько. - Номер один!”
Детальніше
Артист Стейнвея Даніель Баренбойм відзначає 70-річчя!
12.12.2012
У свій 70–й день народження маестро разом з Берлінським державним оркестром під керівництвом свого друга Зубіна Мети виконав Концерт №3 для фортепіано з оркестром Л.Бетховена.