This version of the page http://ndilo.com.ua/19-ta-sesiya-miskoyi-rady stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2012-11-24. The original page over time could change.
19-та сесія міської ради

 

НД Новини

19-та сесія міської ради


34 депутати із 40 прибуло сьогодні на дев’ятнадцяту сесію міської ради. На її розгляд виносилося 22 питання. Першим заслухали інформацію прокурора міста Олександра Сліпчука про стан законності та вжиті заходи щодо їх зміцнення на території м. Нововолинська та сел. Жовтневого за 7 місяців 2012 року. Зокрема, він наголосив, що виконана робота сприяла суттєвому покращенню криміногенної ситуації, зменшенню загального рівня злочинності у Нововолинську з 537 до 425 злочинів, або на 20,86 відсотка.

Не зареєстровано таких тяжких злочинів, як зґвалтування. Знешкоджено діяльність організованої злочинної групи, яка займалася вимаганням коштів у місцевих підприємців. Як позитив відзначив той факт, що є спад дитячої злочинності з 37 до 27 випадків. Прокурор міста зауважив, що викликає стурбованість високий рівень числа злочинів на 10 тисяч населення.

– Сьогодні цей показник хоча і нижчий, ніж торік, однак в області він найвищий, - сказав доповідач. Також зазначив, що незважаючи на суттєве зменшення розміру заборгованості із заробітної плати, не вдалося досягти її повного погашення. Невтішна ситуація на ДП „Нововолинський РМЗ”. Серед боржників і ПАТ „Оснастка- Інструмент”.

Інформація прокурора міста викликала жваве обговорення депутатами.
Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2012 року та внесли зміни до нього на поточний рік, взяли до відома інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Нововолинська на 2012 рік за підсумками першого півріччя.

Сесія прийняла рішення про створення з 1 січня 2013 року центру первинної медико-санітарної допомоги в складі Нововолинської центральної міської лікарні.

Депутати розглянули низку земельних питань. Затвердили списки присяжних та народних засідателів, а також міську цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2012-2016 роки. Прийняли звернення Нововолинської міської ради до мешканців міста з приводу підписання Президентом України Януковичем В.Ф. Закону України „Про засади державної мовної політики”.

www.novovolynsk-rada.gov.uaДодати коментарОновити

Надіслати