Керівництво ФРІ: Голови і їхні заступники, Голови Правлінь та КРК, Члени Всеукраїнських керівних органів, Голови департаментів ВМГО та їхні заступники, – спілкуються через закриту Google Групу FRI_aktyv@googlegroups.com. Якщо ти займаєш якусь з перелічених вище посад і не є членом цієї розсилки, обов’язково зв’яжися з Керівником Секретаріату Всеукраїнської ФРІ. За цією розсилкою курсує уся найважливіша організаційна інформація. Не отримуючи її, ти відрізаєш членів своєї ФРІ від найцікавіших можливостей.

Основною платформою комунікації між ФРІшниками є організаційна сторінка на Facebook . Тут ми обмінюємося ідеями, обговорюємо майбутні заходи, ділимося здобутками та перемогами. Якщо ти ФРІшник і хочеш бути в курсі, що роблять твої друзі в інших містах України:

  1. Зареєструйся Facebook.com, найбільшій та найсучаснішій соціальній мережі світу.
  2. Перейди до сторінки ФРІ та натисни кнопку  поруч з назвою сторінки.

Вітаємо в команді, старий! Тепер ти менше спатимеш, але точно яскравіше житимеш :).

http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Fundacia-Regionalnih-Iniciativ-FRI-Foundation-of-Regional-Initiatives/114628106894?ref=nf