28.05.2012 18.00 | Відбір ЧЄ-2012

Ірландія U19 – Україна U19

23.08.2009 21:45
Пляжний футбол: «Майндшер» – чемпіон!

Перемогою київського «Майндшера» завершився чемпіонат України-2009. У вирішальному поєдинку майндшерівці обіграли земляків із БРР – 4:2.

18.08.2009 16:30
Фестиваль пляжного футболу

У вівторок, 18 серпня, в київському Гідропарку розпочався фінальний турнір чемпіонату України з пляжного футболу. Титул виборюють 12 найсильніших команд країни.

22.09.2008 16:30
Сергій Харченко: «Наш пляжний футбол розвивається в ногу з часом»

Яскравою прикметою літа-2008 в Україні стали баталії національної першості з пляжного футболу. Підсумки сезону підбиває президент АПФУ Сергій Харченко.

01.09.2008 17:30
БРР – новий пляжний чемпіон

Перемігши з рахунком 4:3 у фіналі чемпіонату України з пляжного футболу земляків із «Майндшера», титул здобув дебютант вищої ліги − київський БРР.

10.08.2008 22:15
Пляжний футбол: чудова вісімка для Суперфіналу

Визначилися учасники фінального етапу чемпіонату України. Заключна частина змагань пройде на одеському пляжі «Аркадія» з 27 по 31 серпня.

20.07.2008 22:15
Пляжний футбол: нарешті й чемпіон «прокинувся»

У Дніпропетровську відбувся третій Гран-прі поточного чемпіонату України в групі В. Змагання принесли успіх чинному чемпіону країни – київському клубу «Нова Ера».

07.07.2008 15:45
Пляжний футбол: «Майндшеру» рівних не було

Черговий кваліфікаційний етап чемпіонату України з пляжного футболу приніс перемогу київському клубові. Гран-прі Харкова завершився тріумфом «Майндшера».

16.06.2008 10:15
Пляжний футбол: чужі стіни – «Метробуду» не завада

У Кременчуці пройшов черговий Гран-прі чемпіонату України з пляжного футболу. Переможцем другого етапу змагань у групі А став київський клуб «Метробуд».

02.06.2008 10:30
Пляжний футбол: несподіванки першого туру

У Києві завершилися змагання першого Гран-прі у двох групах чемпіонату України. Переможцями на старті стали два київські клуби – ФК «Плесо» та БРР.

27.05.2008 17:15
Пляжний футбол: передстартовий відлік

У вівторок, 27 травня, в Будинку футболу відбулася прес-конференція, присвячена чемпіонату України з пляжного футболу, що стартує у четвер у столиці.