|
Роздуми Богдана Кульчицького про майбутнє для ювілейного 1000-ного номеру газети "БІЗНЕС"Богдан Кульчицький, генеральний директор компанії «Віннер Імпортс Україна»: «Україна може бути лідером»
|
|
| 2012-04-05 | ||
|
Інтерв’ю Богдана Кульчицького для "ТОП-100 Рейтинг лучших топ-менеджеров Украины"Генеральний директор «Віннер Імпортс Україна» Богдан Кульчицький розповідає про те, як змінився український авторинок, про найважливіші етапи в його кар’єрі і власне розуміння багатства.
|
|
| 2011-05-27 | ||
|
Інтерв’ю Богдана Кульчицького для "Истории успешных компаний и людей"Бездоганна репутація брендiв Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche, суперсучасний модельний ряд та потужна дилерська мережа – безумовні підстави для успіху автомобільного імпортера. Проте досягти лідерських позицій на ринку неможливо без професійного керівництва і дотримання соціальної відповідальності. Про особистісні й корпоративні цінності – наша розмова з Богданом Кульчицьким, генеральним директором компанії «Віннер Імпортс Україна», провідним топ-менеджером вітчизняної автомобільної галузі.
|
|
| 2011-05-27 | ||
|
Інтерв’ю Богдана Кульчицького для "Weekly ua"У 1992 році американський громадянин Богдан Кульчицький залишив перспективну кар'єру інженера в Сполучених Штатах Америки й прилетів до України створювати з нуля бізнес, в якому ні він сам, ні ще 52 мільйони українців практично нічого не розуміли. Тоді американський автомобільний бренд Ford дав добро на відкриття в Україні свого представництва, і новоспечений менеджер крок за кроком став створювати автомобільну компанію, що сьогодні відома як «Віннер Імпортс Україна». Що змусило пана Богдана покинути благополучну державу і поміняти її на країну третього світу,що тільки-но отримала незалежність, вирішив з'ясувати Weekly.ua. А також поговорити з Кульчицьким, який туже по праву вважається одним із провідних топ-менеджерів у своїй галузі, про те, що переживає автомобільний бізнес в Україні і в світі сьогодні. |
|
| 2010-09-07 | ||