This version of the page http://3axid.org/?page_id=44 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-10-11. The original page over time could change.
ЗМІ | Фестиваль "Захід"

ЗМІ

Правила акредитації ЗМІ на фестиваль «ЗАХІД».

Щоб оптимізувати співпрацю і уникнути непорозумінь, що виникають в тій чи іншій ситуації, ми пропонуємо уважно ознайомитися з правилами акредитації на фестиваль «ЗАХІД», що є обов’язковими для всіх представників ЗМІ.

Акредитація здійснюється на підставі анонсу. Інформація про публікацію (номер, дата виходу анонсу, відсканований варіант сторінки) або ефір вказується у запиті на акредитацію. Якщо Ви представляєте Інтернет-портал або анонс продубльований в Інтернет-версії Вашого видання, під час запиту на акредитацію вкажіть посилання на анонс.

Запити на акредитацію приймаються по e-mail: 3axid.org@gmail.com.

У запиті (крім інформації про анонс фестивалю «Захід») необхідно вказати прізвище та контактні телефони кореспондента і редакції видання/ресурсу.

Від одного видання/ресурсу може здійснюватися акредитація на лише 1 кореспондента і 1 фотокореспондента. Від радіостанції тільки 1 кореспондент. Від телеканалу – знімальна група у попередньо узгодженому складі.

Акредитовані ЗМІ протягом 2 днів після даного заходу обов’язково мають надіслати посилання на опублікований репортаж/фоторепортаж або інформацію (номер, дата виходу матеріалу) про його вихід у виданні.

Акредитація на фестиваль проходить в обмеженому режимі. Обмежена акредитація припускає відмову малотиражним друкованим виданням, а також Інтернет-ресурсам з малою відвідуваністю (також можливі виключення у вигляді особливо відпрацьованої схеми роботи, за якої ми акредитуємо журналістів від ресурсу. Якщо Ваше видання не проходить по даному пункту в правилах акредитації, Ви можете заздалегідь написати нам листа, і ми зможемо розробити схему роботи).

 

 

ФОРМА АКРЕДИТАЦІЇ ДЛЯ ЗМІ:


1. ЗМІ (із зазначенням типу ЗМІ – газета, журнал, Інтернет-сайт, телеканал/програма, радіостанція):

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІ (тираж видання, відвідуваність ресурсу, періодичність виходу, регіон розповсюдження, час виходу в ефір та цільова аудиторія для радіо і ТБ):

3. РОБОЧА АДРЕСА (із зазначенням міста), телефон (з вказівкою коду міста):

4. ПІБ, ПОСАДА, МОБ. ТЕЛЕФОН, e-mail:

5. Плановані ПУБЛІКАЦІЯ, СЮЖЕТ (дата виходу, обсяг):