This version of the page http://host.lviv.ua/info/ratesnetwork.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-09-26. The original page over time could change.
Платный хостинг и дешевый хостинг php хостинг украина Львов Hosting
.хостинг
.домени
.оплата
.інфоцентр
.замовити
 




 опис DirectAdmin
 як заповнити квитанцію
 сервісна угода
 норми користув. мережею
У Вас питання?
+380.676760216

ICQ: 473613

Курс: $1 = 8 грн.
Головна / інфоцентр - відповіді на питання / норми користування мережею
 
 

Норми користування Мережею

Мережа Інтернет являє собою глобальне об'єднання комп'ютерних мереж та інформаційних ресурсів, що належать безлічі різних людей і організацій. Це об'єднання є децентралізованим, і єдиного загальнообов'язкового зведення правил (законів) користування мережею Інтернет не встановлено. Існують, однак, загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, спрямовані на те, щоб діяльність кожного користувача мережі не заважала роботі інших користувачів. Фундаментальне положення цих норм таке: правила використання будь-яких ресурсів мережі Інтернет (від поштової скриньки до каналу зв'язку) визначають власники цих ресурсів і тільки вони.

Цей документ описує загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, дотримання яких є обов'язковим для всіх користувачів. Дія цих норм поширюється на порядок використання ресурсів Мережі. Тут і далі словом Мережа позначені мережа Інтернет і доступні з неї інші мережі.

1. Обмеження на інформаційний шум (спам)

Розвиток Мережі призвів до того, що однією з основних проблем користувачів став надлишок інформації. Тому мережеве співтовариство виробило спеціальні правила, спрямовані на захист користувача від непотрібної інформації (спаму). Зокрема, є неприпустимими:

1.1. Масове розсилання не погоджених попередньо електронних листів (mass mailing). Під масовим розсиланням мається на увазі як розсилка безлічі одержувачам, так і множинна розсилка одному одержувачеві.

Тут і далі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ICQ та інших подібних засобів особистого обміну інформацією.

1.2. Неузгоджена відправка електронних листів обсягом більше однієї сторінки або таких, що містять вкладені файли.

1.3. Неузгоджена розсилка електронних листів рекламного, комерційного або агітаційного характеру, а також листів, містять грубі й образливі вирази і пропозиції.

1.4. Розміщення в будь-якій конференції Usenet або іншій конференції, форумі або електронному списку розсилки статей, які не відповідають тематиці даної конференції або списку розсилки (off-topic). Тут і далі під конференцією розуміються телеконференції (групи новин) Usenet і інші конференції, форуми і електронні списки розсилки.

1.5. Розміщення в будь-якій конференції повідомлень рекламного, комерційного або агітаційного характеру, крім випадків, коли такі повідомлення явно дозволені правилами такої конференції або їх розміщення було узгоджене з власниками або адміністраторами такої конференції
попередньо.

1.6. Розміщення в будь-якій конференції статті, що містить вкладені файли, крім випадків, коли вкладення явно дозволені правилами такої конференції або таке розміщення було узгоджене з власниками або адміністраторами такої конференції попередньо.

1.7. Розсилка інформації одержувачам, які висловили раніше явне небажання отримувати цю інформацію.

1.8. Використання власних або наданих інформаційних ресурсів (поштових скриньок, адрес електронної пошти, сторінок WWW і т.д.) як контактних координат при здійсненні кожного з вищеописаних дій, незалежно від того, з якої точки Мережі
були вчинені ці дії.

2. Заборона несанкціонованого доступу і мережевих атак

Не допускається здійснення спроб несанкціонованого доступу до ресурсів Мережі, проведення або участь в мережевих атаках і мережевому зламі, за винятком випадків, коли атака на мережевий ресурс проводиться з явного дозволу власника або адміністратора цього ресурсу. У тому числі заборонені:

2.1. Дії, спрямовані на порушення нормального функціонування елементів Мережі (комп'ютерів, іншого обладнання або програмного забезпечення), не належать користувачеві.

2.2. Дії, спрямовані на отримання несанкціонованого доступу, в тому числі привілейованого, до ресурсу Мережі (комп'ютера, іншого обладнання або інформаційного ресурсу), подальше використання такого доступу, а також знищення або модифікація програмного
забезпечення або даних, які не належать користувачеві, без узгодження з власниками цього програмного забезпечення чи даних або адміністраторами даного інформаційного ресурсу.

2.3. Передача комп'ютерам або обладнанню Мережі безглуздої або даремної інформації, що створює паразитне навантаження на ці комп'ютери або обладнання, а також проміжні ділянки мережі, в обсягах, перевищують мінімально необхідні для перевірки зв'язку мереж і доступності окремих її елементів.

3. Дотримання правил, встановлених власниками ресурсів

Крім перерахованого вище, власник будь-якого інформаційного або технічного ресурсу Мережі може встановити для цього ресурсу власні правила його використання.

Правила використання ресурсів або посилання на них публікуються власниками або адміністраторами цих ресурсів в точці підключення до таких ресурсів і є обов'язковими до виконання усіма користувачами цих ресурсів.

Користувач зобов'язаний дотримуватися правил використання ресурсу або негайно відмовитися від його використання.

4. Неприпустимість фальсифікації

Значна частина ресурсів Мережі не вимагає ідентифікації користувача і допускає анонімне використання. Однак у ряді випадків від користувача потрібно надати інформацію, що ідентифікує його і використовувані ним засоби доступу до Мережі. При цьому користувачеві забороняється:

4.1. Використання ідентифікаційних даних (Імен, адрес, телефонів і т.п.) третіх осіб, крім випадків, коли ці особи уповноважили користувача на таке використання. У той же час користувач повинен вжити заходів щодо запобігання використанню ресурсів Мережі третіми особами від його імені (забезпечити збереження паролів і інших кодів авторизованого доступу).

4.2. Фальсифікація своєї IP-адреси, а також адрес, використовуваних в інших мережевих протоколах, при передачі даних в Мережу.

4.3. Використання неіснуючих зворотних адрес при відправленні електронних листів.


* Додаток 1 складено на підставі документа ofisp-005 від 1 березня 1999 року - Норми користування Мережею - www.ofisp.org .

 



 
Перевірити домен
  

.com

.com.ua

.net

.kiev.ua

.org

.ru

У розділі домени можете підібрати ім`я.

Як оплатити
оплата квитанцією, в любому банку України.
30 днів - гарантія повернення грошей!

Реселінг
Потрібні окремі акаунти для сайтів?
Пропонуємо реселлинг для дизайн студій і веб майстрів.

Зв'яжіться з нами:
+380.676760216

ICQ: 473613
дженерик сиалис купить


Copyright © 2003-2011 Хостинг Украина - TopHosting.com.ua



аренда квартиры посуточно Львов такси Львов