This version of the page http://www.netagency.com.ua/?8 stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-08-16. The original page over time could change.
NetAgency
  1.09.2003  

Найскандальніший проект українського інтернету став нашим клієнтом

Власник сайту provokator.com.ua звернувся за технічною підтримкою та послугами з редизайну та зміни програмної частини в нашу агенцію. Зовсім скоро за тією ж вищезазначеною адресою всі любителі політичних провокацій матимуть змогу отримати інформацію значно швидше та в кращому вигляді.

  20.08.2003  

Найсмачніші італійські страви можна придбати тепер online - pizza.com.ua.

Спільно із компанією Везувіо нами було запущено сайт, що спеціалізується на продажу піцци, спагетті, салатів та лазані за допомогою мережі Internet. Розповідати про страви досить невдячна справа, тому запрошуємо відвідати сам сайт. Крім створення сайту наша компанія зареєструвала доменну зону vesuvio.ua в інетересах СП „Везувіо Ltd.“ Та здійснює технічну підтримку всіх 3х зон і власне сайту за адресами: vesuvio.ua, vesuvio.com.ua, pizza.com.ua.

  6.06.2003  

Створено сайт компанії Business Technologies Group

Створено сайт компанії Business Technologies Group. Приємно те, що вищеназвана компанія надає послуги з PR та консалтингу у різноманітних галузях і обрала саме нашу агенцію для власного PR-інструментарію в Інтернет.

  26.05.2003  

ОБСЄ стало нашим замовником

ОБСЄ стало нашим замовником для одного із своїх проектів. NetAgency створило автентичний дизайн та функціональну програмну оболонку для проекту Конверсія в Україні. Крім Організації безпеки та співробітництва в Європі в даному проекті були зацікавлені та приймали участь десятки експертів таких відомих організацій, як BVVG, Ініціатива НАТО з питань конверсії та перенавчання колишніх військовослужбовців в Україні, Верховна Рада України, Міністерство оборони України, Адміністрація президента України та інші.

  20.05.2003  

Створено сайт корпорації АКАНТ

Створено сайт корпорації АКАНТ, лідера серед організацій, які виконують всі роботи від вибору приміщення для банків та проектуання всіх банківських приміщень до повної здачі об`єктів під ключ. На сайті реалізована система онлайн-поновлення інформації та використано ряд іллюстрацій. Сайт користується хостинговою та поштовою системами нашої агенції.

Попереднi новини: 1..5  6..10  11..15  16..20  21..25  26..30  31..35  36..40  41..45  46..47 

 

Iм'я
Пароль

  Забули пароль?  

 

 

Головна · Про агенцію · Клієнти · Послуги · Контакти