This version of the page http://www.netagency.com.ua/?1 stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-08-02. The original page over time could change.
NetAgency
  1.11.2008  

Буквоїд - книжковий портал України

Разом із провідними журналістими та письменниками України NetAgency реалізувала інтернет-проект, який буде цікавий всім любителям літератури, незалежно від жанру та стилю викладення. Всім літературознавцям, бібліофілам і просто читачам рекомендуємо: Bukvoid.com.ua

  17.04.2008  

Регіони достойні кращого

Історично так склалось, що найкращі інтернет-ресурси розташовані в Києві, незважаючи на те, що в деяких регіонах кількість жителів явно перевищує аудиторію будь-якого з сайтів. Натомість користувачі інтернет за межами Києва змушені були користуватись виключно загальноукраїнськими або київськими веб-сайтами. Відтепер і Луганчани зможуть отримати оперативну інформацію, прочитати огляд пресси та скористатись сервісами регіонального порталу Lugasnk.proUA.com, який створено за безпосередньої участі фахівців NetAgency.

  17.03.2008  

Депутат Київради online

Політики все краще розуміють необхідність у об'єктивній та оперативній подачі інформації, усвідомлюючи, що такі можливості стали доступними завдяки Інтернет. NetAgency розробила персональний сайт депутата Київради Олександра Прогнімака www.prognimak.info.

  1.12.2007  

Проблеми з сайтом про Голодомор 1932-33 року до нас не мають жодного стосунку

В зв'язку із частими зверненнями до нас з приводу помилок на сайті golodomor.org.ua вимушені заявити, що ми дійсно розробляли цей сайт 4 роки тому і навіть підтримували його протягом року, але замовник, фонд Україна-3000, відмовився від наших послуг, вважаючи, що він це зможе зробити краще. В результаті халатного ставлення до сайту зі сторони фонду, зараз більшість сторінок сайту не працює і ми ніяк не можемо вплинути на це, оскільки жодного доступу до сайту не маємо. Ще раз звертаємо увагу, що три з половиною роки, поки до сайту ніхто не втручався, все працювало відмінно.

  7.10.2007  

RB.ru - букв меньше, а якості більше

Нами завершена робота з програмування проекту RB.ru, який не побоявся кинути виклик відомому російському медіа-холдингу РБК. Детальніше про те, як відбувалась презентація проекту можна прочитати в статті на proIT.

Попереднi новини: 1..5  6..10  11..15  16..20  21..25  26..30  31..35  36..40  41..45  46..47 

 

Iм'я
Пароль

  Забули пароль?  

 

 

Головна · Про агенцію · Клієнти · Послуги · Контакти