This version of the page http://www.stat.cherkassy.ua/?p=zb_gosp stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-05-24. The original page over time could change.
Державний Комітет Статистики України - Головне управління статистики у Черкаській області Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_


Головна Інформація респондентам Замовлення інформації Корисна інформація Міжнародна діяльність Поштова скринька
Вийшов з друку збірник
"Сільськогосподарська діяльність господарств населення Черкащини"
....Статистичний збірник містить статистичний матеріал про економічне і соціальне становище господарств населення і їх вклад у розвиток сільського господарства області та її районів. Представлені у таблицях статистичні дані і графіки дають можливість здійснити ґрунтовний і глибокий аналіз та оцінити господарську діяльність населення у порівнянні з сільськогосподарськими підприємствами області.
....У збірнику наведені дані про кількість домогосподарств, чисельність сільського населення та кількість зайнятих у галузі сільського господарства, площі сільськогосподарських угідь, що знаходяться у користуванні населення, обсяги та динаміку (як загальні, так і по видах продукції), обсяги витрат на ведення господарства.
....Вміщено також продуктові баланси, які характеризують наявність та використання основних сільськогосподарських продуктів, споживання на одну особу в цілому по області в динаміці за ряд років та в розрізі районів за 2000 - 2008 роки. © 2011. Головне управління статистики.
Дата останньої модифікації: 18 травня
Створення i пiдтримка - 1WEB