This version of the page http://www.energia.lviv.ua/News.aspx?newsId=1731 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2011-03-19. The original page over time could change.
В наступному 19 турі 19 березня зустрічаються : 'Локомотив - Ураган' 'Єнакієвець - ТВД' 'ЛТК - Енергія' 'Шахтар - ПФС'
Карта Сайту
Попередній матч
Коментарі
Станіслав Гончаренко, головний тренер "Енергії-Тайму"
Над якістю гри потрібно ще працювати. Мені не дуже сподобалися наші дії в обороні у першому таймі. Потрібно визнати, ми десь 3-4 моменти провалили. В другому таймі ми організувалися, десь із 26-27-ї хвилини взяли гру під конт Далі...
Роман Перадзе, головний тренер "Моноліта"
У нашої команди не було зіграності. Друга четвірка була складена з гравців, які тільки-но прийшли до нашої команди. Вони ще, мабуть, не повністю розуміють, що я від них хочу. Вони грають у той футзал, в який грали у своїх поп Далі...
Голосування

Як, на Вашу думку, завершиться матч "ЛТК"-"Енергія"

Проголосувати
Спонсори
«ТВД» - «Енергія». Анонс

Одним із центральних матчів 12-ого туру чемпіонату України з футзалу стане львівське дербі, у якому «ТВД» прийматиме «Енергію».
Звітний поєдинок відкриє друге коло чемпіонату України. Саме з «теведистами» львів’яни розпочали новий шлях за медалями у новому сезоні.

У 1-ому турі «Енергія», будучи номінальним господарем матчу, обіграла свого суперника з рахунком 4:2. Двічі за «Енергію» забив Сергій Задорожний. По голу на свій рахунок записали Дмитро Іванов та Євген Рогачов. У складі «ТВД» дубль у свій актив записав Андрій Ткачук.
З того часу в обох команд мало що змінилося. Утім, одна кадрова ротація у складі суперника «Енергії» таки відбулася. Після того як уже екс-головний тренер «ТВД» Роман Ковальчик подав у відставку, функції наставника команди виконує колишній гравець «будівельників» Леонід Маковський. Перший млинець під керівництвом нового тренера не виявився глевким. «ТВД» у чемпіонаті став першою командою, яка зуміла зупинити результативний переможний запал харківського «Локомотива». «Теведисти» з Харкова привезли нічию (1:1).
Другою командою, яка зуміла відібрати очки у теперішнього лідера чемпіонату, стала львівська «Енергія». «Енергетики» у Харкові зіграли у результативнішу нічию – 4:4. Відтак, у першому колі «Енергія» і «ТВД» стали єдиними командами у чемпіонаті, які змогли відіграти очки у «Локомотива».

До очного протистоянні обидві команди підходять у різному настрої. У перших матчах 1/8 фіналу Кубка України команди зіграли з точністю до навпаки. Якщо «енергетики» впевнено перемогли запорізький «Катран» (8:4), то «будівельники» не добилися позитивного результату у Донецьку, гостюючи у місцевого «Шахтаря» - поразка з рахунком 1:2.

Утім, думки гравців і тренерів обох команд тільки про недільний поєдинок. Перемогти у львівському дербі – справа честі для кожного учасника матчу.