НОВИНИ
СТАТТІ
ТРАДИЦІЯ
ФОРУМ
РУС
ENG
DE
ESP
POL
RSS
31 січня 2011 р., понеділок
Головна
Новини
Оберіть рубрику:
Анонси »
Вибори-2010 »
Відкриття »
Він і Вона »
Влада »
Втрата »
Газоват »
Громадська думка »
Добробут »
Доброчинність »
Довкілля »
Духовний світ »
Економіка »
За межею віків »
За право людини »
Захист держави »
Зона економічного дива »
Імперія «Совок» »
Календар »
Коаліція «С.Р.А.К.А» »
Колиска цивілізації »
Кримінал »
Медіа »
Мистецький погляд »
Надзвичайна подія »
Назад в СРСР »
Народний Вісник »
Національне питання »
Наші новини »
Невідоме »
Освіта »
Охорона здоров`я »
Пістолетне право »
Погода в Україні »
Подія дня »
Політика »
Правосуддя »
Пригода »
Регіональні новини »
Самоврядування »
Свій до свого по своє »
Світ навколо нас »
Скандал »
Слава козацька »
Спорт »
Стихія »
Суспільне життя »
Телебачення »
Технології »
Туризм »
У світі науки »
Увага - розшук! »
Українці в світі »
Чудасії і дивацтва »
Публікації
Оберіть рубрику:
Авіація »
Аграрний сектор »
Актуальні події »
Антикриза »
Антропологія »
Аратта - прадавня Україна »
Археологія »
Архітектура »
Варто знати »
Виробництво »
Військова справа »
Власна безпека »
Голодомор »
Громадська діяльність »
Громадянська позиція »
Гумор »
Державність »
Добробут »
Довкілля »
Дозвілля »
Думка українця »
Духовність »
Екологія житла »
Економіка та фінанси »
Етнографія »
Є така думка »
Євроінтеграція »
Інший погляд »
Історії кохання »
Історія »
Кіномистецтво »
Космос »
Культура »
Література »
Людина і влада »
Медицина »
Медіа »
Меценатство »
Міфи та легенди »
Мова »
Музеї та заповідники »
Музика та виконавці »
Наука й освіта »
Національна безпека »
Національне питання »
Образотворче мистецтво »
Пам’ять »
Під ковдрою влади »
Політика »
Політмаразми »
Політологія »
Право »
Правопорядок »
Психологія »
Світ про Україну »
Скульптура »
Смачного! »
Соціоніка »
Сучасні технології »
Театр »
Туризм і подорожі »
Україна - це Я! »
Українці »
Управління »
Філософія »
Холодна війна-2 »
Цивілізаційні процеси »
Згадай себе!
Оберіть рубрику:
Духовність »
Історія »
Музеї »
Надбання »
Народний календар »
Постаті »
Свята »
Символіка »
Традиції »
Трипільські символи »
Українські ЗМІ
Книги
Соціоніка
Оберіть рубрику:
Тест »
Статті »
Книга »
Медіа-банк
Оберіть рубрику:
Наш фотоальбом »
Вільна фотогалерея »
Флеш-анімація »
Вільний форум
Літній відпочинок
Дошка оголошень
Відправка СМС
Реклама
Про портал
Актуально
Гороскоп - 2011 Музей «Аратта» Невідома Аратта Хто ти?
Словник
Тлумачний словник сучасної української мови онлайн. Перевірка слова:
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
Погода в Україні:
Наш банер
Свій до свого по своє.
Доступний відпочинок в Криму. Міні-пансіонат «АРАТТА»
тел. +38 050 572-17-28. смт.Чорноморське, АР Крим
Відпочинок на Західному узбережжі Криму в смт. Чорноморське
Півострів Тарханкут - перлина Західного Криму
Тарханкутський півострів - незвичайний природно-ландшафтний куточок Криму. Він відомий живописними бухтами на мисі Атлеш (де проходили зйомки багатьох відомих радянських фільмів “Пірати ХХ століття”, “Людина-амфібія” “Марина”, “Тачанка з півдня”, “Репортаж з безодні”, “Герой нашого часу” тощо), урочищем Джангуль, “Чашою кохання”, єдиним у світі підводним музеєм фігур вождів тоталітаризму, морем кристальної чистоти, химерними скелями і гротами, прекрасним кліматом.
Відпочити на Тарханкуті вас запрошує приватний міні-пансіонат «АРАТТА» що прийняв перших відпочиваючих у 2008 році!
Пансіонат має 9 окремих житлових боксів, з них - 7 двомісних і 2 тримісних.
У двомісних кімнатах знаходяться: двоспальна софа розмір 2.20 х 1.65, тумбочки для речей, вішалка, журнальний столик і стілець. У тримісних кімнатах знаходяться: двоспальна софа розмір 2.20 х 1.65, розкладний диван розмір 2.00 х 0.80, вішалка, комод для речей і стілець. Всі меблі нові!!!
На кухні: 2 холодильники, 2 газових плити, мікрохвильова піч, кухонний гарнітур, весь необхідний посуд, мийка. Кухня приєднана до відкритої столової площею 40 квадратних метрів під навісом, де знаходиться телевізор, DVD-програвач, 5 столів і 20 стільців. Місця вистачає всім!!!
У дворі окремо розташовано 3 санвузли, з розрахунку 1 санвузол на 3 кімнати. Санвузол складається з акрилового душового піддону, раковини, дзеркала, унітазу і пластикової полиці для вмивального приладдя.
Водопостачання організоване з індивідуальної свердловини, повністю автоматизоване, гаряча вода нагрівається газовою колонкою, перебоїв з гарячою і холодною водою немає! Обмеження по користуванню гарячою і холодною водою відсутні!!!
До міського пляжу - 10 хвилин пішки по одній прямій вулиці.
У дворі є місце для стоянки автомобілів, сушки речей і т.п.
Ціна: 50 грн. з особи за добу у липні, 60 грн. – у серпні
Координати міні-пансіонату: 45°30'39" півн.широти, 32°43'12" сх.довготи (перегляд на WikiMapia)
Також пропонуємо трохи подалі від моря, для тих хто на автомобілях і люблять виїжджати в такі місця як Тарханкут, Атлеш, Біляус, Кіпчак або просто на скелі, - приватний затишний будинок на дві кімнати зі всіма зручностями і кондиціонером. У дворі - стоянка на два автомобілі.
Ціна: 300 грн. за будинок за добу.
Окремо у дворі розташовані 2 двомісні кімнати з літньою кухнею і окремим санвузлом.
Гаряча вода – постійно.
Ціна: 50 грн. з особи за добу.
Координати будинку: 45°29'58" півн.широти, 32°43'23" сх.довготи (перегляд на WikiMapia)
Довідки та бронювання за телефоном: моб. +38 050 572-17-28
дом. +38 06558 9-30-18 (Оксана)
E-mail: pansionat[песик]aratta.com.ua
Телефон для довідок у Києві: +38 050 334-62-54 (Валерій)
Пансіонат
Міський пляж
Кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Внутрішній інтер`єр кімнати для проживання
Під навісом - столова
Cтолова
Телевізор
Інтер`єр кухні
Інтер`єр кухні
Санвузол
Санвузол
Приміщення санвузлів
Двір приватного будинку зі стоянкою на 2 автомобілі
Кімнати для проживання
Літня кухня і столова
Столова
Затишний двір
Санвузол
Вхід до будинку
Перша кімната для проживання
Перша кімната для проживання
Друга кімната для проживання
Холл
Столова
Кухня
Санвузол в будинку
Місцевий метелик
Ще один метелик
Фотогалерея міні-пансіонату «АРАТТА» і приватного будинку
« Фотоальбом
0
22163 відвідувача з 03.07.2009 р.
Довідка «Аратти»:
Чорноморське - це селище міського типу, адміністративний центр Чорноморського району Автономної Республіки Крим. Межі району співпадають з межами півострова Тарханкут - західної частини Криму.
Жителі селища - понад 12 тис.чоловек - росіяни, українці, кримські татари, болгари, білоруси - греки доброзичливі і працелюбні.
Чорноморське розташоване в зручній бухті Вузька, Каркінітської затоки, - на одному з найбільш екологічно чистому побережжі Криму.
За часів Радянської влади місцевість була закритою зоною. Нині тут зароджується один з центрів доступного відпочинку на морі та дайвингу.
В Чорноморському знаходиться технологічна база ДАК “Чорноморнафтогаз”.
Відстань від Києва - 830 км.
Цікавинки про Тарханкут:
Фотогалерея «Тарханкут 2007-2008-2009»
Калос Лімен - Чарівна Гавань - Чорноморське
На Тарханкуті створять національний парк «Чарівна гавань»
Античне городище Панське
Публiкацiї за темою «Відпочинок і дозвілля»:
Вода - основа життя і дзеркало наших сердець
За матеріалами сайту “Мамаєва слобода”
За останніми науковими дослідженнями в багатьох країнах світу вода — основний носій біоенергоінформації в природі. Саме завдяки біоенергоінформаційним властивостям вода впливає на функціональний стан цілісної системи організму людини й окремих його органів і систем.
Пеня: новий подарунок співгромадянам від влади
Сергій Грабовський, “ Радіо Свобода”
«До України повернулася пеня» – такими та подібними «оригінальними», але точними заголовками рясніли стрічки новин, починаючи з 17 грудня.
“Людина іноді соромиться не платити податки. Але нічого соромитися, коли державна машина шахрайська”
Юрій ЛУКАНОВ, “Gazeta.ua”
Геннадій Балашов каже, що громадяни мають право не платити податки, вести бізнес нелегально. Бо з доходом $200 на місяць це неможливо — треба з чогось жити. Геннадій Балашов працює у сфері нерухомості. Офіс його фірми розміщений на Печерську у столиці. Був нардепом третього скликання.
Після пуску нових станцій метро, змінилися маршрути наземного транспорту в Києві
“Аратта-Україна”
У зв`язку з уведенням до експлуатації в Києві нових станцій метрополітену “Деміївська”, “Голосіївська” та “Васильківська”, вносяться зміни до транспортної мережі наземного громадського транспорту в Голосіївському районі столиці.
Податковий кодекс після президентського вето: два кроки назад, крок вперед, боротьба попереду
Володимир Дубровський,“Радіо Свобода”
З погляду на інтереси країни, зокрема стратегії справжніх реформ, дії влади навколо кодексу залишають мало підстав для оптимізму.
Новорічний подарунок від влади - пенсійна реформа
Анастасія Зануда, BBC
Влада, очевидно, має намір продовжити наступ на конституційні права громадян. Ще до Нового року тушкований парламент може схвалити пенсійну реформу від Азарова.
Музей в Пирогово – чи доживемо до весни?
«Студія Мистецьких Ініціатив»/«Народний Оглядач»
У продовж останніх трьох років на сторінках багатьох ЗМІ про НМНАПУ в с. Пирогів написано багато: про стан архітектурних пам’яток, занепад науки та науково-реставраційих робіт, припинення фінансування, розбори між керівництвом музею та НАНУ і т.п. Особливо резонансною прозвучала подія, коли директор музею не допустив журналістів на територію музею.
Головна таємниця спалювання жирів або чому не допомагає спортзал
Любов Косинська, “The Epoch Times”
Можливо, я зараз буду говорити давно відомі речі. І хтось скаже - дурниця, навіщо по сто разів одне й те ж повторювати! Однак, читаючи питання в тематичних спільнотах і на форумах, регулярно зустрічаєшся з одним і тим же - ну не знають (або не розуміють) люди цих самих головних основ. Ні в яку!
Замки Львівщини: тут народжувалися королі, а нині мешкають привиди
Анна Ященко, УНІАН
Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко не перестає вишукувати дива. Цими вихідними він разом із десантом столичних журналістів у рамках акції “7 чудес України: замки, фортеці, палаци” блукав залами старовинних замків Львівщини, де американські вчені вже встигли зафіксувати привидів.
Щеплення вбивають імунну систему?
Ольга СКРИПНИК, “Дзеркало тижня”
Хоч би як хотілося, та нікуди сховатися від нав’язливої реклами, яка закликає захищати імунну систему і пропонує десятки фармацевтичних препаратів для цього. Соціальна реклама вже переслідує не лише на землі, а й під землею, намагаючись переконати пасажирів метро, що імунітет можуть забезпечити лише щеплення.
Останні новини:
31-01-2011 22:01
Армію підштовхують до “хлібного бунту”?
31-01-2011 14:35
Литвин переконаний, що нардепи масово проголосують за продовження свого спокійного життя
31-01-2011 14:06
Епідемія клептоманії. Тільки за місяць столичні чиновники накрали на 31 кримінальну справу
31-01-2011 13:43
Міліція: нібито побитий в Полтаві чоловік - не журналіст
31-01-2011 13:32
ГПУ стверджує, що брата і сина Луценка викликали для профілактики
31-01-2011 13:02
Кому - що, а регіоналам ближче до серця власні мандати
31-01-2011 12:31
Опозиція пропонує провести спільне засідання парламенту і уряду
31-01-2011 12:22
Будуємо нову країну. В Україні розпочалося таємне скорочення закладів охорони здоров’я
31-01-2011 12:11
Учені створили дешеву заміну бензину
31-01-2011 11:46
Справа Гонгадзе. Суд фактично виправдав замовників вбивства журналіста
31-01-2011 11:22
Вийшла перша стабільна версія офісного пакету LibreOffice
31-01-2011 10:58
На Донеччині свободівцям підпалили офіс
31-01-2011 10:34
Заукраїнці вважають, що Янукович ладен віддати Росії все
31-01-2011 10:00
Студенти пікетуватимуть парламент з вимогою припинити псевдореформи Табачника
31-01-2011 09:43
Виступ Януковича у Давосі матиме наслідком резолюцію ЄС
Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України...
дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею
упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.” Юрій Липа
«Аратта» рекомендує:
Видiленi лiнiї Інтернет
Геліосистеми для обігріву
Доставка вантажів по Україні
Зелений туризм
Інтер’єрні наклейки
Колокейшн
Наклейки на авто
Оптичний канал
Спеції та приправи
Традиційний український одяг
Опитування:
Коли, на Вашу думку, потрібно святкувати Різдво?
Результат голосування
Рейтинг:
Наші друзі та партнери
Розсилка:
На головну |
Новини |
Святині |
Публікації |
Книги |
Соціоніка |
UA-RSS |
Знаки |
Фотоальбоми |
Вільна галерея |
Форум