This version of the page http://www.pfl.com.ua/new/news.php?readmore=26 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-12-12. The original page over time could change.
Акції та події: «Кубок ПФЛ» здобула збірна другої ліги групи «Б» - Професіональна футбольна ліга України
Професіональна футбольна ліга України
Проекти Реклама Відео трансляціїТрибуниВідео трансляції

«Кубок ПФЛ» здобула збірна другої ліги групи «Б»

Вінцем турніру став фінальний поєдинок, у якому 3 березня у спортивному манежі ФК «Княжа», що в селищі Щасливому, зустрілися переможці півфіналів – студентська збірна України та збірна другої ліги групи «Б». Переможцем цього напруженого двобою, а разом і всього турніру, стала збірна команда другої ліги групи «Б». Підопічні Ігоря Жабченка перемогли своїх опонентів з рахунком 2:1. Цікаво, що по ходу зустрічі перед вели студенти. На початку першої половини зустрічі вдалося відзначитися підопічним Володимира Лозинського. Однак досягти більшого у цьому матчі їм не судилося. До кінця першого тайму друголігівці зрівняли рахунок, а в другому таймі зуміли провести переможний м’яч. Студентську збірну України за друге місце було нагороджено пам’ятними дипломами та грамотами ПФЛ. А головний приз – красивий кубок – по праву здобула збірна другої ліги групи «Б». Вручаючи цей цінний трофей переможцям, президент ПФЛ Святослав Сирота привітав футболістів та тренерів із перемогою, подякувавши при цьому всім командам, організаторам турніру, спонсорам та вболівальникам. На думку Святослава Анатолійовича, перший млинець глевким не виявився. Турнір пройшов на достоту високому рівні і запам’ятався численним фахівцям та функціонерам. Президент ПФЛ висловив впевненість, що турнір обов’язково стане традиційним.

28/11/2008 18:12
Сьогодні у приміщенні Професіональної футбольної ліги відбувся...
 22/11/2008 02:13
Визначено чергових переможців щотижневого розіграшу призів від ПФЛ для вболівальників 21.11.2008
 07/11/2008 20:22
Визначено чергових переможців щотижневого розіграшу призів від ПФЛ для вболівальників.
 18/10/2008 14:25